Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Deptająca

Crush Fetish

Polecane posty

Gość Deptająca

Usunęli temat z erotycznego i przenosze tutaj. Czy są tutaj dziewczyny które mają fetysz deptania przedmiotów? Mnie się zdarza deptać banany i mandarynki. Słyszałam o dziewczynach które w obcasach rozwalają twardsze rzeczy. Podzielcie sie swoimi doświadczeniami jak jakieś macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81

HEH.Piszes tak ...o jakby mi zalezalo na moim zyciu,ja chce zdechnac i zrobie to,juz coraz blizej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Naprawde takie coś istnieje? Aż ręce opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Ja z żoną mamy ten fetysz. Najbardziej lubi rozwalać zużyty sprzęt RTV swoimi obcasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Ja mam. Niestety trudno o partnera który to akceptuje. Ja lubię różne rzeczy deptac. Rtv, stare kasety wideo, telefony, szklane butelki, samochody zabawkowe no generalnie różne rzeczy. Najbardziej lubię deptac w glanach albo obcasami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki

w ogóle da się wysokim obcasem rozbić szklaną butelkę?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
Dnia 16.12.2019 o 13:55, Gość wiki napisał:

w ogóle da się wysokim obcasem rozbić szklaną butelkę?

 

dobra para kozaczków/botków na mocnej szpilce z metalowym flekiem i rozbijesz nimi nawet znacznie twardsze przedmioty, w końcu to metalowa ostra i twarda szpila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssssssss

ht  tps://www.youtube.com/watch?v=Yc-RYwD6li4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna
17 minut temu, Gość Marta napisał:

dobra para kozaczków/botków na mocnej szpilce z metalowym flekiem i rozbijesz nimi nawet znacznie twardsze przedmioty, w końcu to metalowa ostra i twarda szpila...

+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2019 o 23:46, Gość Deptająca napisał:

Usunęli temat z erotycznego i przenosze tutaj. Czy są tutaj dziewczyny które mają fetysz deptania przedmiotów? Mnie się zdarza deptać banany i mandarynki. Słyszałam o dziewczynach które w obcasach rozwalają twardsze rzeczy. Podzielcie sie swoimi doświadczeniami jak jakieś macie

Ja mam ten fetysz 😉 z tym, że nie lubię deptać, a patrzeć jak inna dziewczyna to robi 😉

 

Dnia 25.11.2019 o 23:40, Gość Agata napisał:

Ja mam. Niestety trudno o partnera który to akceptuje. Ja lubię różne rzeczy deptac. Rtv, stare kasety wideo, telefony, szklane butelki, samochody zabawkowe no generalnie różne rzeczy. Najbardziej lubię deptac w glanach albo obcasami. 

Agata, gdybyś chciała rozdeptać jakieś rzeczy innej dziewczyny to daj znać 🙂 Chętnie Ci coś swojego wyśle 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mimala963, Ja również lubię rozwalać co się tylko da obcasem czy platformą. Jak chcesz mogę rozdeptać wszystko co chcesz mieć zniszczone. Mogę nagrać Ci filmik, a nawet odesłać szczątki. Jesteś zainteresowany? c989@o2.pl.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo lubię gdy kobieta zgniata coś butem, uwielbiam ten rodzaj fetyszu. Bardzo chciałbym popisać z kobietą która lubi coś rozdeptywać. Jeśli jakaś kobieta lubi to robić to proszę napisz do mnie na e-mail: ziomektomek50@gmail.com. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×