Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia

Roksana Węgiel czy Wiktoria Gabor?

Polecane posty

Gość Asia

Która zwycięska piosenka z Eurowizji Junior podoba wam się bardziej tegoroczna czy zeszłoroczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ta Wiki jak dorosnie będzie piękna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdisodkkd

Tegoroczna lepsza. Z zeszłego roku mi się nie podoba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka

Jedno i drugie papkowaty, popowy, szajs i każdy kto ma choćby minimalny słuch i nieco gustu powie to samo. W dodatku to silenie się na dorosłych. Dorośli napisali dzieciom piosenki, uczesali, ubrali i wymalowali je jak pod latarnię, wypuścili na scenę, kazali im się wycinać i stękać "uuuuuuOooooooo" - żeby wszyscy zobaczyli jakie to mają głosiska.

Dobrej muzyki nie ma w masowych mediach polskich i zapamiętajcie to sobie. Dobra muzyka to jest przykładowo Dikanda, Florence and the machine, Kwiat Jabłoni, a nie te plastikowe szantrapy typu Węgiel, Cleo, Grzeszczak czy Margaret. (bum, bum, bum, łup, łup, łup - ani to jakiejś sekcji  rytmicznej ani lini melodycznej tylko tyle byle dresy mogły na cały głos w beemce puścić. Disco Polo z dorobioną ideologią, że nie jest disco polem)

Serio posłuchajcie czegoś co jest poza radiem. Kwiat Jabłoni w tym roku wymiatał na polandrock, tysiące ludzi śpiewało z nimi, mimo że w radiu ich nie usłyszycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira

A jak myślicie, czy w reklamie Play Roxie zaśpiewa teraz z Wiki w duecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papa81

NAIWNI JESTESCIE a jak bardzo to przekonacie sie za jakis czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ta Roksany całkiem fajna, tej nowej nie słyszałam, więc się nie wypowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość alka napisał:

Jedno i drugie papkowaty, popowy, szajs i każdy kto ma choćby minimalny słuch i nieco gustu powie to samo. W dodatku to silenie się na dorosłych. Dorośli napisali dzieciom piosenki, uczesali, ubrali i wymalowali je jak pod latarnię, wypuścili na scenę, kazali im się wycinać i stękać "uuuuuuOooooooo" - żeby wszyscy zobaczyli jakie to mają głosiska.

Dobrej muzyki nie ma w masowych mediach polskich i zapamiętajcie to sobie. Dobra muzyka to jest przykładowo Dikanda, Florence and the machine, Kwiat Jabłoni, a nie te plastikowe szantrapy typu Węgiel, Cleo, Grzeszczak czy Margaret. (bum, bum, bum, łup, łup, łup - ani to jakiejś sekcji  rytmicznej ani lini melodycznej tylko tyle byle dresy mogły na cały głos w beemce puścić. Disco Polo z dorobioną ideologią, że nie jest disco polem)

Serio posłuchajcie czegoś co jest poza radiem. Kwiat Jabłoni w tym roku wymiatał na polandrock, tysiące ludzi śpiewało z nimi, mimo że w radiu ich nie usłyszycie.

Oczywiście, że nie ma. Bo za to, żeby być w radio, to trzeba sobie zapłacić. Widzisz, może być dobry pop i paskudny pop. Szkoda, że zdecydowana większość, to dzisiaj dno. Od Grzeszczakowej bym się odczepiła, chociaż straciłam szacunek jak zrobiła w moim odczuciu plagiat. Posłuchaj tamtej dziewczyny może zatrybisz do czego jest bardzo podobna. Jak już pisałam, że może być dobry pop i może być zły pop i to się odnosi do każdego gatunku. Ty jak widzę lubisz folk i to jest dla ciebie dobra muzyka. Nie, nie tak do końca. Zobaczyłam tą Dikandę i powiem ci, że w tym gatunku są sporo, sporo lepsi, nie mówiąc o Tulii, która jest właśnie folkowym szajsem. Ja też siedzę właściwie w jednym gatunku muzycznym, którego nie puszczają w radio, ale nie ośmieliłabym się nawet papkowatego, szajsowego popu porównać w ten sposób z disco polo, przecież to całkowicie coś innego. Równie dobrze możesz hip=hop nazwać popem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 minut temu, Gość alka napisał:

Jedno i drugie papkowaty, popowy, szajs i każdy kto ma choćby minimalny słuch i nieco gustu powie to samo. W dodatku to silenie się na dorosłych. Dorośli napisali dzieciom piosenki, uczesali, ubrali i wymalowali je jak pod latarnię, wypuścili na scenę, kazali im się wycinać i stękać "uuuuuuOooooooo" - żeby wszyscy zobaczyli jakie to mają głosiska.

Dobrej muzyki nie ma w masowych mediach polskich i zapamiętajcie to sobie. Dobra muzyka to jest przykładowo Dikanda, Florence and the machine, Kwiat Jabłoni, a nie te plastikowe szantrapy typu Węgiel, Cleo, Grzeszczak czy Margaret. (bum, bum, bum, łup, łup, łup - ani to jakiejś sekcji  rytmicznej ani lini melodycznej tylko tyle byle dresy mogły na cały głos w beemce puścić. Disco Polo z dorobioną ideologią, że nie jest disco polem)

Serio posłuchajcie czegoś co jest poza radiem. Kwiat Jabłoni w tym roku wymiatał na polandrock, tysiące ludzi śpiewało z nimi, mimo że w radiu ich nie usłyszycie.

Dziazas wyluzuj babo, nie znoszę takich ograniczonych ludzi jak Ty, niech każdy słucha co mu się podoba, po cholerę narzucasz swoje gusta innym, sama uwielbiam Radiohead, Garbage itp.mój mąż lubi dance i Zenka Martyniuka, w życiu to głowy by mi nie przyszło terroryzowac to 'swoją' muzyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem kompletnie o kim mowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia

W ogóle jakie te dzieci teraz rezolutne, ta 14 letnia już prowadzi Eurowizję, ta 12 letnia tak mądrze i poważnie gada w wywiadzie. Ja to w ich wieku rozmawiałam z koleżankami głównie o kupach i sraczkach a nie o przyszłości i karierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak dla mnie te dziewczynki są robione na dorosłe co wygląda żałośnie. Ta Węgiel jeszcze jakoś wyglądała rok temu jak młoda dziewczyna. Ale ta Gabor ona ma 12 lat a wygląda na wystrojona 20 na tanie dicho. Te makijaże fryzury, ciuchy jak dla Madonny. Maskara skrzywdzone dzieci.... Nie mogę na to patrzeć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Recaro

nie w temacie ale mi sie niesunelo ... Roksana Węgiel to prawie jak Dzesika Kapusta 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka
21 minut temu, Gość gość napisał:

Oczywiście, że nie ma. Bo za to, żeby być w radio, to trzeba sobie zapłacić. Widzisz, może być dobry pop i paskudny pop. Szkoda, że zdecydowana większość, to dzisiaj dno. Od Grzeszczakowej bym się odczepiła, chociaż straciłam szacunek jak zrobiła w moim odczuciu plagiat. Posłuchaj tamtej dziewczyny może zatrybisz do czego jest bardzo podobna. Jak już pisałam, że może być dobry pop i może być zły pop i to się odnosi do każdego gatunku. Ty jak widzę lubisz folk i to jest dla ciebie dobra muzyka. Nie, nie tak do końca. Zobaczyłam tą Dikandę i powiem ci, że w tym gatunku są sporo, sporo lepsi, nie mówiąc o Tulii, która jest właśnie folkowym szajsem. Ja też siedzę właściwie w jednym gatunku muzycznym, którego nie puszczają w radio, ale nie ośmieliłabym się nawet papkowatego, szajsowego popu porównać w ten sposób z disco polo, przecież to całkowicie coś innego. Równie dobrze możesz hip=hop nazwać popem.

Nie,  nie siedzę w jednym gatunku, a z tych trzech zespołów które podałam folkująca jest jedynie Dikanda więc nie wiem o czym mówisz akurat w tej kwestii.

Co do nazewnictwa polu szajsowatego i porównywania go do disco polo to tak cofam... Disco polo ma wyższy poziom zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziwi mnie tylko ich wygląd, bo głos obie mają, Woktoria pięknie i czysto śpiewa. Jednak dziewczynka 12 lat w takich ubraniach, makijażu, z hybrydami i wizerunkiem dorosłej kobiety nie podoba mi się. Patrząc na występujące dziewczyny nie mogłam uwierzyć, że to małe dziewczynki, niektóre wyglądały jak stare baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka
26 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dziazas wyluzuj babo, nie znoszę takich ograniczonych ludzi jak Ty, niech każdy słucha co mu się podoba, po cholerę narzucasz swoje gusta innym, sama uwielbiam Radiohead, Garbage itp.mój mąż lubi dance i Zenka Martyniuka, w życiu to głowy by mi nie przyszło terroryzowac to 'swoją' muzyką.

Nikogo nie terroryzuję swją muzyką ograniczony tłuku, tylko podałam przykłady zespołów spoza radiowej sieczki. Mowie tylko że dobrej muzyki nie ma w masówkah, a Ty sobie słuchaj Martyniuka ale to nie jest dobra muzyka i nie przeskoczysz tego choćbyś nienwiem jak się tutaj rzucała przecież ja ci tego nie zabraniam słuchać, rób co chcwsz tylko że nie o tym mówimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blee
24 minuty temu, Gość Agusia napisał:

W ogóle jakie te dzieci teraz rezolutne, ta 14 letnia już prowadzi Eurowizję, ta 12 letnia tak mądrze i poważnie gada w wywiadzie. Ja to w ich wieku rozmawiałam z koleżankami głównie o kupach i sraczkach a nie o przyszłości i karierze.

Tylko dlaczego wyglądają tak staro?

Gabor jak dwudziestolatka, a ta z Macedonii jakby miała ponad 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
26 minut temu, Gość Agusia napisał:

W ogóle jakie te dzieci teraz rezolutne, ta 14 letnia już prowadzi Eurowizję, ta 12 letnia tak mądrze i poważnie gada w wywiadzie. Ja to w ich wieku rozmawiałam z koleżankami głównie o kupach i sraczkach a nie o przyszłości i karierze.

No jeżeli ona dla ciebie mądrze "gada" to widzę jaki ty musisz mieć poziom.... Dzisiaj słyszałam jej wypowiedź i to jest jakaś tragedia. Stara maleńka, wymalowana jak lafirynda, sztuczne pazury wielkie kolczyki, ciuchy jak britney, a jak się odzywa to "w ogóle, w ogóle, w ogóle yyyyyyy yyyyy eeeee, trzeba wierzyć ple, ple, ple". Ja nic do tego nie mam, to jest jeszcze dziecko ale jeżeli to jest dla ciebie mądra i poważna wypowiedź to ty chyba ryjesz po dnie... No ale fakt jeżeli ty o "kupach i sraczkach" w tym wieku rozmawiałaś to nic dziwnego, że to dla ciebie górne loty w sumie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

No jeżeli ona dla ciebie mądrze "gada" to widzę jaki ty musisz mieć poziom.... Dzisiaj słyszałam jej wypowiedź i to jest jakaś tragedia. Stara maleńka, wymalowana jak lafirynda, sztuczne pazury wielkie kolczyki, ciuchy jak britney, a jak się odzywa to "w ogóle, w ogóle, w ogóle yyyyyyy yyyyy eeeee, trzeba wierzyć ple, ple, ple". Ja nic do tego nie mam, to jest jeszcze dziecko ale jeżeli to jest dla ciebie mądra i poważna wypowiedź to ty chyba ryjesz po dnie... No ale fakt jeżeli ty o "kupach i sraczkach" w tym wieku rozmawiałaś to nic dziwnego, że to dla ciebie górne loty w sumie ..

Czepisz się. Dziewczyna całkiem konkretnie i mądrze jak na swój wiek odpowiadała na pytania i nawet na te podchwytliwe potrafiła rozsądnie odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość alka napisał:

Jedno i drugie papkowaty, popowy, szajs i każdy kto ma choćby minimalny słuch i nieco gustu powie to samo. W dodatku to silenie się na dorosłych. Dorośli napisali dzieciom piosenki, uczesali, ubrali i wymalowali je jak pod latarnię, wypuścili na scenę, kazali im się wycinać i stękać "uuuuuuOooooooo" - żeby wszyscy zobaczyli jakie to mają głosiska.

Dobrej muzyki nie ma w masowych mediach polskich i zapamiętajcie to sobie. Dobra muzyka to jest przykładowo Dikanda, Florence and the machine, Kwiat Jabłoni, a nie te plastikowe szantrapy typu Węgiel, Cleo, Grzeszczak czy Margaret. (bum, bum, bum, łup, łup, łup - ani to jakiejś sekcji  rytmicznej ani lini melodycznej tylko tyle byle dresy mogły na cały głos w beemce puścić. Disco Polo z dorobioną ideologią, że nie jest disco polem)

Serio posłuchajcie czegoś co jest poza radiem. Kwiat Jabłoni w tym roku wymiatał na polandrock, tysiące ludzi śpiewało z nimi, mimo że w radiu ich nie usłyszycie.

Akurat Florki jest sporo w Esce Rock 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzia
8 godzin temu, Gość alka napisał:

Jedno i drugie papkowaty, popowy, szajs i każdy kto ma choćby minimalny słuch i nieco gustu powie to samo. W dodatku to silenie się na dorosłych. Dorośli napisali dzieciom piosenki, uczesali, ubrali i wymalowali je jak pod latarnię, wypuścili na scenę, kazali im się wycinać i stękać "uuuuuuOooooooo" - żeby wszyscy zobaczyli jakie to mają głosiska.

Dobrej muzyki nie ma w masowych mediach polskich i zapamiętajcie to sobie. Dobra muzyka to jest przykładowo Dikanda, Florence and the machine, Kwiat Jabłoni, a nie te plastikowe szantrapy typu Węgiel, Cleo, Grzeszczak czy Margaret. (bum, bum, bum, łup, łup, łup - ani to jakiejś sekcji  rytmicznej ani lini melodycznej tylko tyle byle dresy mogły na cały głos w beemce puścić. Disco Polo z dorobioną ideologią, że nie jest disco polem)

Serio posłuchajcie czegoś co jest poza radiem. Kwiat Jabłoni w tym roku wymiatał na polandrock, tysiące ludzi śpiewało z nimi, mimo że w radiu ich nie usłyszycie.

no takie durnoty wypisujesz że głowa boli.To według ciebie jakie powinny być kryteria tego że ktoś śpiewa dobrze czy żle?Idąc twoim tokiem rozumowania to gdy ja pojade na głęboką prowincję na jakieś wesele i tam będzie zespół który jest królem okolicznych remiz i dożynek a ja będę wszystkich przekonywać jak oni wspaniale śpiewają a kto ich nie słucha to tuman i sie nie zna.

To że te twoje ulubione grajki Gałąż Jabłoni czy jakoś tak popiskują ku uciesze gawiedzi taplającej sie w błocie nie znaczy że ludzie chćą ich słuchać.Jak ktoś chciałby sie obwiesić i potrzebował jakieś dołujące nuty to wtedy ta Jabłoń by pasowała do nastroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość blee napisał:

Tylko dlaczego wyglądają tak staro?

Gabor jak dwudziestolatka, a ta z Macedonii jakby miała ponad 30.

Roksana ma 14 i na tyle wygląda. ta gabor nie jak 20 latka wygląda tylko 30 latka, w szoku jestem ze ma 12 lat. Podobno to dlatego ze jest Romką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×