Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaasiaa

PROSZE O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ. CIĄŻA 11 TYDZ

Polecane posty

Piszę tu bo niestety nie mam możliwości poradzić się bliskich mi osób. Słuchajcie kobietki. Czy wy w ciaży czułyście ok 11tyg bóle rozciągania się  macicy? Ja je czułam ale od killku dni ustały i zaczęłam się martwić,  że może być coś nie tak :(( a może też wam ustąpiły te bóle i wsztystko było w porządku??? Wizyte u gin mam dziś o 16.00 ale wolałabym znać kilka waszych opinii. Mam nadzieje,  ze z dzidziusiem wszystko w porządku, tak długo się z mężem staraliśmy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjdj

Jak przestałaś mieć bóle to jeszcze lepiej nie masz się czym martwić . Ja bym raczej martwiła się gdybym te bóle miała chociaż tak jak mówiłaś są one najczęściej spowodowane rozciąganiem macicy. Ja ich nie odczuwałam za bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w ogóle żadnych bóli nie mam a wszystko jest prawidłowo. Wyluzuj bo do końca ciąży oszalejesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Karo21 napisał:

Ja tam w ogóle żadnych bóli nie mam a wszystko jest prawidłowo. Wyluzuj bo do końca ciąży oszalejesz:)

 

Od poczatku ciąży nie miałaś bóli? Ja miałam je od około 8tc i kilka dni temu ustały stąd moje zmartwienia. Czy to może oznaczać najgorsze? :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Kaasiaa napisał:

 

Od poczatku ciąży nie miałaś bóli? Ja miałam je od około 8tc i kilka dni temu ustały stąd moje zmartwienia. Czy to może oznaczać najgorsze? :c

Nie,nie miałam ani raz

Ciesz się że ustały:) wątpię że to coś złego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donna

Nie wiem, czy miałam takie bóle, czy nie. Nie miałam czasu na rozkminianie takich pier.dół.  W ciąży normalnie chodziłam do pracy + domowe obowiązki. Zajmij się lepiej czymś z pożytkiem dla siebie i dziecka, bo strach pomyśleć co będzie jak urodzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W ciąży jeszcze dziesiątki razy Cię coś zacznie boleć i przestanie, wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Donna napisał:

Nie wiem, czy miałam takie bóle, czy nie. Nie miałam czasu na rozkminianie takich pier.dół.  W ciąży normalnie chodziłam do pracy + domowe obowiązki. Zajmij się lepiej czymś z pożytkiem dla siebie i dziecka, bo strach pomyśleć co będzie jak urodzisz...

Ja również chodzę do pracy i zajmuję się domem więc mam czym zająć sobie głowę co nie znaczy, ze nie mam czasu przejmować się stanem zdrowia swojej ciąży czy w przyszłości swojego maluszka. To nie są dla mnie pierdoły po prostu się martwię jak każda kochająca kobieta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka
1 godzinę temu, Kaasiaa napisał:

 

Od poczatku ciąży nie miałaś bóli? Ja miałam je od około 8tc i kilka dni temu ustały stąd moje zmartwienia. Czy to może oznaczać najgorsze? :c

Ja też tak miałam, najpierw silne bóle, a potem już nigdy, wszystko było ok. Nie, to nic złego nie oznacza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

W pierwszej ciazy nie mialam boli, w drugiej mialam. Nie pamietam kiedy ustapily ale i jedna i druga sytuacja jest normalna. Nie ma sie czym przejmowac. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×