Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Biała ...enka na studniówke? Wstyd ?

Polecane posty

Gość Gość

Miałam córce pomóc załatwić długą ...enkę na studniówke... No i załatwiałam piękna dlugą białą suknię u góry koronka z wszytymi białymi koralikami i niebieskimi cyrkoniami a ona się oburzyła że w życiu nie pójdzie na studniówke w białej kiecce dodam że nie wygląda jak ślubna po prostu jest biała i tyle. Czy to faktycznie wstyd iść w białej ...ence ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A dlaczego nie ustaliłyście ani fasonu ani koloru? Poza tym nawet jak się już znajdzie to przed ostatecznym jej nabyciem należy ją najpierw pokaZać zainteresowanej żeby uniknąć takich sytuacji jaką masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Wstyd to kraść i z drzewa spaść. 

A nie omówilyscie z nią koloru ...enki?

Na mojej studniówce koleżanka miała ...enkę w kolorze białym i wyglądała dziwnie, skupiała na sobie uwagę, ale nie w pozytywnym sensie. 

Moim zdaniem Twoja córka powinna czuć się dobrze  w ...ence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Ewa napisał:

Wstyd to kraść i z drzewa spaść. 

A nie omówilyscie z nią koloru ...enki?

Na mojej studniówce koleżanka miała ...enkę w kolorze białym i wyglądała dziwnie, skupiała na sobie uwagę, ale nie w pozytywnym sensie. 

Moim zdaniem Twoja córka powinna czuć się dobrze  w ...ence.

Wlasnie, chyba najważniejsze żeby córka się dobrze czuła w ten dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Co to za moda pisać ...enka zamiast normalnie ...enka?Może mi to ktoś wytłumaczyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Co to za moda pisać ...enka zamiast normalnie ...enka?Może mi to ktoś wytłumaczyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Ada napisał:

Co to za moda pisać ...enka zamiast normalnie ...enka?Może mi to ktoś wytłumaczyć? 

Autorka napisała normalnie, tylko du.r.n.e kafe wykropkowuje słowo "s.u.k.i". Zresztą sama widzisz w swoim poście, jak to działa :). Trzeba by było napisać np. "s.u.k.i.enka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Będzie wyglądac dziwnie...czemu nie ustaliłyscie koloru?????I autorko nie wiem co ci do głowy strzeliło załatwiac białą suknię na studniówkę...serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hahahaha, śmieszą mnie te oburzenia, że nie można założyć białej ...eneki na studniówkę. Bo co? 

Śmieszne jesteście tutaj naprawdę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaaaaa

Ty tą kieckę od jakiejs panny młodej załatwiłas? Chyba sie z byka urwałaś i na łeb upadłaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaaaaa
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Hahahaha, śmieszą mnie te oburzenia, że nie można założyć białej ...eneki na studniówkę. Bo co? 

Śmieszne jesteście tutaj naprawdę 

Oczywiscie ze mozna, ale dziewczyna będzie zwracac na siebie uwagę jak ktos napisał, i to nie pozytywnie. A chyba powinna czuc sie dobrze? Nigdy nie spotkałam sie z  białą suknią na studniówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gośćaaaaaaa napisał:

Oczywiscie ze mozna, ale dziewczyna będzie zwracac na siebie uwagę jak ktos napisał, i to nie pozytywnie. A chyba powinna czuc sie dobrze? Nigdy nie spotkałam sie z  białą suknią na studniówce.

Bardzo ograniczone myślenie - dlaczego ma zwracać na siebie uwagę w negatywny sposób? Na mojej studniówce było kilka dziewczyn w białych ...enkach i wiesz, kto na nie zwracał uwagę? Tylko ich partnerzy. 

 

A obrabianie dooopska, bo ktoś ma biała długa ...enkę jest bardzo polaczkowe 🙂 ja bym miała. Gdzieś kto jaka ma kieckę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Też bym nie poszła. Długa biała suknia kojarzy się z panną młodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bardzo ograniczone myślenie - dlaczego ma zwracać na siebie uwagę w negatywny sposób? Na mojej studniówce było kilka dziewczyn w białych ...enkach i wiesz, kto na nie zwracał uwagę? Tylko ich partnerzy. 

 

A obrabianie dooopska, bo ktoś ma biała długa ...enkę jest bardzo polaczkowe 🙂 ja bym miała. Gdzieś kto jaka ma kieckę. 

Aha, nagle kilka osób miało białą kieckę na twojej studniówce? Ok niech ci będzie, ja mogę napisac ze na mojej miałam strój biedronki, nikt nie zweryfikuje. Ja osobiscie nigdy bym w białej kiecce na studniówkę nie poszła i nie spotkałam się z czyms takim. Gdybym miała ochotę w takiej isc i miała wygwizdane na opinie innych to bym poszła. Ale córka autorki nie chce , więc ma ubrac kieckę w której będzie sie zle czuła cały wieczór? W imię czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sama sobie idź w tej kiecce, skoro sama ją wybrałaś i to tobie, i tylko tobie, się ona podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Aha, nagle kilka osób miało białą kieckę na twojej studniówce? Ok niech ci będzie, ja mogę napisac ze na mojej miałam strój biedronki, nikt nie zweryfikuje. Ja osobiscie nigdy bym w białej kiecce na studniówkę nie poszła i nie spotkałam się z czyms takim. Gdybym miała ochotę w takiej isc i miała wygwizdane na opinie innych to bym poszła. Ale córka autorki nie chce , więc ma ubrac kieckę w której będzie sie zle czuła cały wieczór? W imię czego?

Jasne, że miało kilka białych, nie wierzę z kolei, że u Ciebie nie było nikogo w białej ...ence. Najwięcej było czerwonych i czarnych, ale białych też kilka było. 

Śmieszna jesteś z tym, że nagle u mnie kilka osób było w białych ...enkach to co najmniej tak jakbym napisała, że było w stroju biedronki właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A czemu nie możesz iść kupić albo zamówić u krawcowej razem z córką i dać jej wybrać? 

Przy zakupie i tak trzeba przymierzyć, przy zamawianiu zdjac miare. 

No i dać zainteresowanej zdecydować jaki krój, materiał i kolor. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co to za załatwianie ...enek? Komunę mamy czy co. W sklepach do wyboru do koloru kiecek, do tego internet, w tym tygodniu wyprzedaże na czarny piątek, zaraz po świętach znowu wyprzedaże. Ja też uważam, że biała kiecka jest trochę kontrowersyjna. Jeszcze mówimy o dzieciakach, które się będą nabijać bardziej niż dorośli, że Basi się wydawało, że ślub bierze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
55 minut temu, Gość Gość napisał:

Co to za załatwianie ...enek? Komunę mamy czy co. W sklepach do wyboru do koloru kiecek, do tego internet, w tym tygodniu wyprzedaże na czarny piątek, zaraz po świętach znowu wyprzedaże. Ja też uważam, że biała kiecka jest trochę kontrowersyjna. Jeszcze mówimy o dzieciakach, które się będą nabijać bardziej niż dorośli, że Basi się wydawało, że ślub bierze. 

Może autorka pozalowala kasy na ...enkę i od kogoś ślubna wydębiła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossc
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Jasne, że miało kilka białych, nie wierzę z kolei, że u Ciebie nie było nikogo w białej ...ence. Najwięcej było czerwonych i czarnych, ale białych też kilka było. 

Śmieszna jesteś z tym, że nagle u mnie kilka osób było w białych ...enkach to co najmniej tak jakbym napisała, że było w stroju biedronki właśnie

U mnie np były same czarne, granatowe i ciemnoniebieskie, szare i jeden jedyny kolor ktory odstawał od niech to...różowy. zwracała uwagę na siebie, nie wiem czy pozytywną czy negatywną, miała to w du.... dziewczyna po prostu ubrała sie tak, bo  tak pasowało do jej osobowości. To była taka szkolna barbie, dla mnie wyglądała zjawiskowo. Nie było zadnej białej su/kienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

O co chodzi z tym ''załatwianiem'' ...enki? Znaczy rozumiem że pewnie o pożyczenie, ale przecież teraz tyle rzeczy w sklepach, za stówę można ładną kieckę kupic, albo w ciucholandzie nawet za grosze. Córka chciała jakąkolwiek ...enke? Bo dla mnie to kosmos, że nie powiedziała nic o kolorze ani kroju? To chyba prowokacja, bo nie wierzę w taką akcję. I ta długa biała suknia z koronkami... No wypisz wymaluj dla panny młodej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No własnie, nie dosc ze biała, nie dosc ze długa to jeszcze z koronkami. Trzeba było do kompletu welon załatwic😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jestem taka,że wali mnie zdanie innych i gdyby mi się podobała, to bym poszła w niej. Pytanie tylko dlaczego to Ty załatwiłaś dziecku ...enkę? Powinna sama sobie wybrać, przymierzyć itd.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×