Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana

Moja pracownica romansuje z moim mężem.

Polecane posty

Gość Gość
2 godziny temu, Gość lol napisał:

Jak to nie jest? Ja bym to podpięła jako dzialanie na szkodę firmy i niszczenie dobrego imienia szefowej

Do autorki. Idz do dobrego prawnika, niech ci  doradzi, jestem przekonana, że da się to zrobic bez konsekwencji dla ciebie.

Jesteś głupia czy udajesz ? Żaden prawnik nie będzie doradzał jak zwolnić dyscyplinarnie jakaś dziewczyne bo spała z jej mężem, jeśli nie robiła nadużyć w PRACY nie naraziła BEZPOSREDNIO na szkody finansowe to autorka jej może natiutać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jesteś głupia czy udajesz ? Żaden prawnik nie będzie doradzał jak zwolnić dyscyplinarnie jakaś dziewczyne bo spała z jej mężem, jeśli nie robiła nadużyć w PRACY nie naraziła BEZPOSREDNIO na szkody finansowe to autorka jej może natiutać 

Naprawdę sądu pracy nie istnieją wasze prywatne brazylijskie telenowele 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Przechodzien napisał:

Nie mam pojecia pokombinuj,dowiedz sie jak taka sytuacja wyglada prawnie,moze uknuj intryge zeby zdobyc dowody wynajmij detektywa,zacznij jakos dzialac i nie cackaj sie z nia i z nim.W milosci I na wojnie wszystkie chwyty sa dozwolone 

Weź coś na głowę bo takie knucie pasuje do psychopatek i desperatek a nie do kobiet z klasą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Weź coś na głowę bo takie knucie pasuje do psychopatek i desperatek a nie do kobiet z klasą 

Też tak uważam. Zrozumiałe że autorka postu nie chce już oglądać tej dziewczyny w swojej firmie. Najlepiej jakby ją zwyczajnie zwolniła, bez wyciągania dodatkowych brudów. Przecież to jeszcze większy cyrk i powód do plotkowania wśród załogi. Chyba szefowa już wystarczająco została upokorzona

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×