Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Niemowlę nie daje sobie myć zębów

Polecane posty

Gość Gość

Samą szczoteczką czasem tak ale z łaską. Natomiast po nałożeniu pasty nie ma bata. Zaciska usta, pręży się etc. Kupiłam inną pastę, bo pomyślałam, że może tamta za mocna albo smak mu nie pasuje. Ale z drugą jest to samo. Miały tak może Wasze dzieci? Przyzwyczai się? A może macie jakieś sposoby? Przecież muszę mu te zęby myć pastą.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dobree, nawet sie uśmiałam xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ma w ogóle zęby czy po dziąsłach tą pastą jeździsz? Jak nie ma zębów przecieraj tylko gazikiem zmoczonym wodą, po co pasta. Póki mój miał 2-3 żeby to pastą bez fluoru mylam, z ksylitolem. Problemy zaczęły się koło 2 lat, ale trzeba myć dzień po dniu, przyzwyczaja się w końcu i sam się upomina, że czas na mycie zębów. Dzieci różne fazy mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziecko trzeba przyzwyczajać od momentu urodzenia. Jak nie ma ząbków to wyciera się samym wacikiem z wodą. Dopiero jak się pojawia ząbki! Szczoteczką. Musisz przyzwyczaić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Dziecko trzeba przyzwyczajać od momentu urodzenia. Jak nie ma ząbków to wyciera się samym wacikiem z wodą. Dopiero jak się pojawia ząbki! Szczoteczką. Musisz przyzwyczaić. 

GLUPIA I NAIWNA JESTES...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

 

Jak miał dwa zęby na krzyż, to przemywalam gazikiem. Bardzo to lubił. Teraz ma 5, chyba idzie kolejny. Zastanawiam się czy nie kupić pasty takiej typowo owocowej ale nie wiem czy ona dobrze czyści. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×