Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Zdziwiłyscie się jak chłopak wyciągnął swój sprzęt

Polecane posty

Gość przemo
Dnia 30.11.2019 o 11:02, Gość Gość napisał:

Mam to samo.. Masakra

Poza tym to wspaniały facet i co teraz zrobić dalej? 

Nie chce go zdradzać i oszukiwać ale mam duzy temperament a on niestety go nie zaspakaja

a nie lize ci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość przemo napisał:

a nie lize ci ?

To, za malo dla mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

To, za malo dla mnie 

porozmawiaj z nim , ze mna moja o tym gadala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
Dnia 29.11.2019 o 16:17, gośćart napisał:

Jak facet jest pewny siebie i wie co robić w łóżku to się nie stresuje

Ja nigdy z tym stresu nie miałem

mam pytanie ? a czy nas porównujecie ze swoimi byłymi i czy lubicie  się bawić czy może jak jest okazja schrupać laskę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Mąż ma 20cm, nigdy takiego dużego wcześniej nie widziałem, za pierwszym razem wy.r.u.chał mnie 4 razy było cudownie, wcześniejsi partnerzy mieli mniejsze i nie umieli tak j/ebać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora
10 minut temu, Gość xyz napisał:

Mąż ma 20cm, nigdy takiego dużego wcześniej nie widziałem, za pierwszym razem wy.r.u.chał mnie 4 razy było cudownie, wcześniejsi partnerzy mieli mniejsze i nie umieli tak j/ebać

moj maz ma 12 cm i .... jezykiem bosko robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
1 minutę temu, Gość kora napisał:

moj maz ma 12 cm i .... jezykiem bosko robi 🙂

A masz owłosiona cipkę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXX

Ja byłam pozytywnie zaskoczona moim mężem za pierwszym razem 18-19 i bardzo gruby dopasowalismy się idealnie,więc już go nie wypuscilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tami

Ja mam solidne pełne 18 i 14 grubosci, ale zrobie sobie zabieg  taki z kwasem haulionowym (jak Wy powiekszacie sobie usta) i wtedy bedzie z 19 dlugosci i z 16 grubosci bo to na grubosc najbardziej wplywa, a masakra chce mi sie strasznie seksu.

Myslicie ze znajda sie panie chetne na sprawdzenie takiego sprzetu? I obejrzenie go 'na zywo' ? Nawet bez seksu tylko popatrzenie jak wyglada taka stojaca palka po takim zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek
30 minut temu, Gość Tami napisał:

Ja mam solidne pełne 18 i 14 grubosci, ale zrobie sobie zabieg  taki z kwasem haulionowym (jak Wy powiekszacie sobie usta) i wtedy bedzie z 19 dlugosci i z 16 grubosci bo to na grubosc najbardziej wplywa, a masakra chce mi sie strasznie seksu.

Myslicie ze znajda sie panie chetne na sprawdzenie takiego sprzetu? I obejrzenie go 'na zywo' ? Nawet bez seksu tylko popatrzenie jak wyglada taka stojaca palka po takim zabiegu?

Szkoda że jesteś przedstawicielem płci męskiej bo psujesz nam wizerunek. Ale cóż choroba nie wybiera. Pozostaje się tylko leczyć na głowę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn
11 minut temu, Gość Lolek napisał:

Szkoda że jesteś przedstawicielem płci męskiej bo psujesz nam wizerunek. Ale cóż choroba nie wybiera. Pozostaje się tylko leczyć na głowę. 

O czym ty piszesz fajo, sam wchodzisz na wątek 'jak zareagowalas jak wyciągnął swoja pyte' a teraz piszesz takie farmazony. Jestes hipokryta! Moje pytanie jest na poziomie tego forum a ty jestes glupi bo zero logicznego myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora
4 godziny temu, Gość xyz napisał:

A masz owłosiona cipkę? 

 depiluje/gole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek
5 godzin temu, Gość Onn napisał:

O czym ty piszesz fajo, sam wchodzisz na wątek 'jak zareagowalas jak wyciągnął swoja pyte' a teraz piszesz takie farmazony. Jestes hipokryta! Moje pytanie jest na poziomie tego forum a ty jestes glupi bo zero logicznego myslenia

Pomyśl trochę przygłupie bo nie pisałem do ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×