Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Miałyście sytuację że ktoś zaraz po was też zaszedł w ciążę, koleżanka, siostra, szwagierka? W imię rywalizacji, chorej zazdrości.

Polecane posty

Gość Gosc

Hehe, moja szwagierka tak myśli o mnie, ale mam to gdzieś, nie będę jej wyprowadzać z błędu niech myśli, że z nią rywalizuje, beke mam z tego, w ciążę zaszłam bo tak się sprawy potoczyły, a ze ona była to przypadek. Niedługo znowu ma w planach ciążę, z chęcią bym jej nosa utarła, ale więcej dzieci nie planuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A może to tobie brak samokrytyki? Prawda jest taka że też masz na koncie przyspieszenie decyzji o dzieciach jak tylko w rodzinie pojawiły się słodkie maluchy. Przyznać się ile z was po prostu zgapia model życia po kimś z rodziny.

Ale beka szkoda że Twoja rodzina nie widzi Twoich wypocin tutaj. Szczególnie mąż bo byś musiała iść pod mostek.. Kto wie może szwagierka by wziąła przykład z takiego ideały jak Ty i też by poszła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Niestety Rozczarujemy Cię - nie jesteś od niej lepsza za to masz silne zaburzenia osobowości 🤣🤣🤣🤣

Dlaczego mowisz "rozczarujeMY"? Mów za siebie. I kto tu ma schizofrenię. Jest was kilka? 😛

grono zaciętych obrończyń dziewczyny której nawet nie znacie (ta, już to widzę jak wam zależy na dobrym imieniu jakiegoś no name z internetu) to po prostu grono tępych dzid które odnazlaly siebie w opisie osoby która ją opisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleks
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Szwagierka pewnie zrobi operację plastyczną swojej dzesice żeby upodobnic ja do twojego najpiękniejszego na całym oddziale bombelka. Z zazdrości oczywiście 🤣🤣

Idz się leczyć...

P.S. skąd wiesz że autorka zakładała już temat? Twoja znajomość tematów z kafe poraża. Fajne masz zainteresowania... Studiowanie... kafeterii. Idź wytrzyj nos zasmarkanemu brajanuszowi a swojemu staremu kolację zrób bo się wścieknie i ci nie da na rajstopy.

Szukając chorób spójrz w lustro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko nie podniecaj się tak sobą bo pójdą Ci zwieracze i bachora swojego zbyt wcześnie wyklujesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego mowisz "rozczarujeMY"? Mów za siebie. I kto tu ma schizofrenię. Jest was kilka? 😛

grono zaciętych obrończyń dziewczyny której nawet nie znacie (ta, już to widzę jak wam zależy na dobrym imieniu jakiegoś no name z internetu) to po prostu grono tępych dzid które odnazlaly siebie w opisie osoby która ją opisuje.

Powiedz to jej i zróbcie bitwę zamiast szczekac do obcych. Pewnie przy niej wlazisz w dupie i się cmokacie ciu ciu. Albo napisz post na fejsie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Kleks napisał:

Idz się leczyć...

P.S. skąd wiesz że autorka zakładała już temat? Twoja znajomość tematów z kafe poraża. Fajne masz zainteresowania... Studiowanie... kafeterii. Idź wytrzyj nos zasmarkanemu brajanuszowi a swojemu staremu kolację zrób bo się wścieknie i ci nie da na rajstopy.

Szukając chorób spójrz w lustro

A to pewnie sama autorka pisała 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Autorko nie podniecaj się tak sobą bo pójdą Ci zwieracze i bachora swojego zbyt wcześnie wyklujesz 

Żenujące. Poziom dna. Uważaj jak się wypowiadasz o cudzych dzieciach. Jeśli myślisz że jesteś anonimowa, to możesz się za kilka dni srodze rozczarować. Już kiedyś założyłam na policji i potem wygrałam w sądzie sprawę o obrażanie mojej rodziny. Nie jesteś anonimowa, powtarzam ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przecież już ostatnio wszyscy stwierdzili że autorka ma ewidentne zaburzenia osobowości. Nie ma co się z nią tutaj mierzyć - bo to ideał wzór idealny do badań nad zachowiana psychika! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A to pewnie sama autorka pisała 😃

Nie mierz innych swoją miarą. To ty duplikujesz posty w nieskończoność, myśląc że rozmówczynie są głupsze od ciebie i się nie orientują że te wszystkie rzygowiny z emotikonami wyprodukowalas ty, ropucho śmierdząca heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Kleks napisał:

Idz się leczyć...

P.S. skąd wiesz że autorka zakładała już temat? Twoja znajomość tematów z kafe poraża. Fajne masz zainteresowania... Studiowanie... kafeterii. Idź wytrzyj nos zasmarkanemu brajanuszowi a swojemu staremu kolację zrób bo się wścieknie i ci nie da na rajstopy.

Szukając chorób spójrz w lustro

Ja już się leczylam. Mam papiery w różnych kolorach. Szkoda że Ciebie nie poraża prąd bądź piorun. Wolę kalesony i twojego brajanusza. A stary woli laskę niż żałosna kolację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Żenujące. Poziom dna. Uważaj jak się wypowiadasz o cudzych dzieciach. Jeśli myślisz że jesteś anonimowa, to możesz się za kilka dni srodze rozczarować. Już kiedyś założyłam na policji i potem wygrałam w sądzie sprawę o obrażanie mojej rodziny. Nie jesteś anonimowa, powtarzam ci.

Hahaha Hahaha haha a dzwoń na policję teraz w tym momencie 🤣🤣🤣🤣🤣 przy okazji pochwal się rodzinie jak doszło do rozprawy w sądzie 😃 chętnie sobie to skopiuje i przy okazji pokaże Twojej całej rodzinie bo oczywiście na rozprawie są ujawnianie dane. Matko chora baba serio.... Wyrazy współczucia dla rodziny 🙄🙄🙄🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przecież już ostatnio wszyscy stwierdzili że autorka ma ewidentne zaburzenia osobowości. Nie ma co się z nią tutaj mierzyć - bo to ideał wzór idealny do badań nad zachowiana psychika! 

Nie wszyscy, tylko jedna Karynka. Nie schlebiaj sobie. Nie wiem co w tym dziwnego że naprawdę istnieje coś takiego jak rywalizacja która opisywana przeze mnie osoba zawsze uskuteczniala wobec mnie. Kupiłam coś marki X, ona zaraz miała takie samo. Pojechałam w miejsce Y, zaraz też tam.jedzie. zapisałam się na kurs, ona też. Wprost nie raz mi powiedziała że mi zazdrosci. A teraz jeszcze tą ciąża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Żenujące. Poziom dna. Uważaj jak się wypowiadasz o cudzych dzieciach. Jeśli myślisz że jesteś anonimowa, to możesz się za kilka dni srodze rozczarować. Już kiedyś założyłam na policji i potem wygrałam w sądzie sprawę o obrażanie mojej rodziny. Nie jesteś anonimowa, powtarzam ci.

Powiadam ci odczep się od naszych dzieci które wciąż siedzą w jadrach swoich ojców. Bo rzucę klatwe na caly twuj rod do 7 pokolenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Hahaha Hahaha haha a dzwoń na policję teraz w tym momencie 🤣🤣🤣🤣🤣 przy okazji pochwal się rodzinie jak doszło do rozprawy w sądzie 😃 chętnie sobie to skopiuje i przy okazji pokaże Twojej całej rodzinie bo oczywiście na rozprawie są ujawnianie dane. Matko chora baba serio.... Wyrazy współczucia dla rodziny 🙄🙄🙄🙄

To ty masz zaburzenia. I to wyraźne. Niech zgadnę, z rodziny patologicznej, gdzie minimum jedno z rodziców nie trzeźwieje? No na to mi niestety wyglądasz.

Współczuć to twojej rodzinie mozna, że upośledzona prowokatorke na świat wydali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też się z tym zetknęłam. W swoim własnym przypadku. Miałam rodzic za dwa lata ale kilka osób w moim.otoczenou było w ciazy, zaczęły kupować ciuszki i jakoś im pozazdroscilam i przyspieszyłam starania. Więc wierzę że autorka może mówić serio. Powstrzymajcie się przed osądami. Bo jeśli ta jej znajoma naprawdę jest niemiła wobec niej a jednocześnie od lat ją kopiuje to ja też na jej miejscu nie byłabym zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może idź wyprawkę szykować bo możesz od tych emocji skurczów dostać i co wtedy? Brajanusz ma być goły jak w żłobie na sianie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To ty masz zaburzenia. I to wyraźne. Niech zgadnę, z rodziny patologicznej, gdzie minimum jedno z rodziców nie trzeźwieje? No na to mi niestety wyglądasz.

Współczuć to twojej rodzinie mozna, że upośledzona prowokatorke na świat wydali

Autorko czytasz swoje wpisy? Bo sama poziomem tych postów nie grzeszysz za to z łatwością obrazasz innych przy czym ewidentnie masz jakiś problem ze sobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Hahaha Hahaha haha a dzwoń na policję teraz w tym momencie 🤣🤣🤣🤣🤣 przy okazji pochwal się rodzinie jak doszło do rozprawy w sądzie 😃 chętnie sobie to skopiuje i przy okazji pokaże Twojej całej rodzinie bo oczywiście na rozprawie są ujawnianie dane. Matko chora baba serio.... Wyrazy współczucia dla rodziny 🙄🙄🙄🙄

Ile masz klas? Tak do trzeciej podstawówki? Czy może zawodówkę udało się dorobić mimo niedoyebania mózgowego? Nie dzwoni się na policję dziecko, ona może zrobić screeny twoich postów, a akurat złorzeczenie na kogoś i na jego dzieci jest karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Może idź wyprawkę szykować bo możesz od tych emocji skurczów dostać i co wtedy? Brajanusz ma być goły jak w żłobie na sianie? 

Nie zgapiaj już od kogoś wyżej kto TWOJE dziecko nazwal Brajanuszem. Wysil się bardziej. Siadaj, pała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ile masz klas? Tak do trzeciej podstawówki? Czy może zawodówkę udało się dorobić mimo niedoyebania mózgowego? Nie dzwoni się na policję dziecko, ona może zrobić screeny twoich postów, a akurat złorzeczenie na kogoś i na jego dzieci jest karalne.

8 podstawowych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie zgapiaj już od kogoś wyżej kto TWOJE dziecko nazwal Brajanuszem. Wysil się bardziej. Siadaj, pała.

Fifonż mały denczelment 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale beka szkoda że Twoja rodzina nie widzi Twoich wypocin tutaj. Szczególnie mąż bo byś musiała iść pod mostek.. Kto wie może szwagierka by wziąła przykład z takiego ideały jak Ty i też by poszła. 

O mojego męża to spokojna twoja rozczochrana. Wie, że zakładam kontrowersyjne dla karyn prowokacje na kafe 🙂 razem cisniemy bekę z odpowiedzi takich jak twoja. Uważaj żebyś ty pod mostem w kartonie nie spała.

4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja też się z tym zetknęłam. W swoim własnym przypadku. Miałam rodzic za dwa lata ale kilka osób w moim.otoczenou było w ciazy, zaczęły kupować ciuszki i jakoś im pozazdroscilam i przyspieszyłam starania. Więc wierzę że autorka może mówić serio. Powstrzymajcie się przed osądami. Bo jeśli ta jej znajoma naprawdę jest niemiła wobec niej a jednocześnie od lat ją kopiuje to ja też na jej miejscu nie byłabym zadowolona.

Dziękuję..jedyna osobą która używa wyobraźni i mnie nie obraża. Choć w sumie myślę że te obraźliwe posty w moim kierunku to pisze ciągle jedna i ta sama osoba, sfrustrowana i zaburzona jednostka. Jak szuka chorób tych od domu bez klamek to niech poszukiwania zacznie od siebie. Bo jest co widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I dodam że mój mąż też uważa że specjalnie od nas zgapili. Jak wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Życz ode mnie tej kobiecie która rzekomo Cię naśladuje dużo zdrówka, szczęśliwego rozwiązania, ślicznego (bo pewnie takie będzie) bobasa i dużo dużo zdrówka i szczęścia dla nich, zapewne będą oczkiem w głowie wszyskich dookoła aż serce się cieszy z ich szczęścia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

I dodam że mój mąż też uważa że specjalnie od nas zgapili. Jak wszystko.

Serio? To w końcu robisz prowo dla beki czy z mężem razem jesteście takie same żmije? Chyba że Twój zawód to prowokaror na kefe na pełnym etacie i 500 plus? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No bez jajców

Taaa znajoma sraka, owaka,wredna i najgorsza a rozmawiałaś z nią że uprawiasz od miesiąca sex bez zabezpieczenia hahaha wszystkim na ulicy też już to rozgadalas ? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana

Ja też znam twojego męża. Mówił ostatnio że kobiety w ciąży go brzydza i boi co to będzie po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prawda jest taka że gdyby ta koleżanka była od Ciebie "gorsza" to byś tak tego tutaj nie przeżywała. Niestety sama się tym zachowaniem zdradzasz że masz sporo kompleksów które leżysz na kafeterii. Piszesz o niej gruba, głupia itd jakby serio była taka słaba to byś olala temat ale każdy się domyśla że być może jest zwyczjanie lepszy czy bardziej lubiana od Ciebie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zaszłam w ciążę niedługo po bratowej. Miałam z mężem wpadkę. Długo ukrywałam moja ciążę przed moja rodzinka, bo wiedziałam jak będzie haha. Powiedziałam dopiero w 6 miesiącu,bo dopiero wtedy było to wyraźnie widać. Bratowa nie była zła, oczywiście zauważyła wcześniej, bo sama byla w tym samym stanie. To bylo na chwile przed jej porodem. Ale za to moj brat! Zadzwonil i krzyczal na mnie,ze musialam na siebie całą uwagę rodziny skierować, że zrobiłam to na złość haha pozniej mnie przepraszał, chyba dostał burę od żony i może od naszej mamy nawet, bo wiem,że jej to samo mówił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×