Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Facet

Chce ją za żonę chociaż nawet nie było randki

Polecane posty

Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Lepiej się zastanów co ty prezentujesz.  Czym jesteś, bo z mężczyzną nie masz nic wspólnego.

Byle jakie byle co

To dobrze bo czasem mam wrażenie że jestem mężczyzną. Prezentuję głupotę i brzydote tańczę śpiewam recytuje. Wyjdziesz za mje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Facet napisał:

Ale widujemy się od dawna i mega sie zakochałem. Czy ze mną wszystko ok? To taki ideał kobiecości, piękna, czuła i mądra, widać że potrafi zadbać o faceta i w ogóle

Umów się z nią na randkę i spróbują poznać ja bliżej nie ma innej opcji 😁 Jak myślisz czy ona chciałaby cię za męża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofi
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Lepiej się zastanów co ty prezentujesz.  Czym jesteś, bo z mężczyzną nie masz nic wspólnego.

Byle jakie byle co

A może po prostu nie lubi życia w związku, partnerstwie - nie ma takich potrzeb. Chce się poświecić życiu zawodowemu, spełniać swoje marzenia, nie rezygnować z towarzystwa i dzielić to tylko z przyjaciółmi. Nie oznacza to, ze nie jest prawdziwym mężczyzna. Każdy ma wolny wybór tak samo jak być homo czy hetero . Co innego kiedy ktoś się bawi cudzymi uczuciami i nie szanuje drugiej osoby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Goofi napisał:

A może po prostu nie lubi życia w związku, partnerstwie - nie ma takich potrzeb. Chce się poświecić życiu zawodowemu, spełniać swoje marzenia, nie rezygnować z towarzystwa i dzielić to tylko z przyjaciółmi. Nie oznacza to, ze nie jest prawdziwym mężczyzna. Każdy ma wolny wybór tak samo jak być homo czy hetero . Co innego kiedy ktoś się bawi cudzymi uczuciami i nie szanuje drugiej osoby 

No właśnie. Jestem prawdziwą mężczyzną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy  jak na nią patrzysz myślisz że będzie dobrą żoną i matką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szatynka
41 minut temu, Gość Goofi napisał:

A może po prostu nie lubi życia w związku, partnerstwie - nie ma takich potrzeb. Chce się poświecić życiu zawodowemu, spełniać swoje marzenia, nie rezygnować z towarzystwa i dzielić to tylko z przyjaciółmi. Nie oznacza to, ze nie jest prawdziwym mężczyzna. Każdy ma wolny wybór tak samo jak być homo czy hetero . Co innego kiedy ktoś się bawi cudzymi uczuciami i nie szanuje drugiej osoby 

Niezupelnie masz racje, on stwierdzil ze zonaty nie jest prawdziwym mezczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska

Tak z ciekawości to powiedz jak na nią patrzysz to co widzisz i czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fgwclifccrexnuu

Wstręt i obrzydzenie bo jest gruba i chora  a poza tym Ona nie chce być Jego żoną bo to wstrętny tchórz kłamca i manipulant bez honoru..latami oszukiwał wygłupiał ją i kazał robić z niej osobę chorą psych a teraz łudzi się że Ona będzie z nim chciała być...wpędził Ja w powazną chorobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×