Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eliza

Pomocy!

Polecane posty

Gość Eliza

Moja córka wyjechała na studia do Belgradu. Wiem tyle od niej że stamtąd ma chłopaka, że odżyła, dobrze jej tam i nie zamierza wracać do kraju, planuje osiąść się tam na stałe. Mało to oznajmiła mi że z tym frajerem spodziewają się dziecka jest w ciąży, jakieś początki dopiero. I co ona uważa? Że może ja mam im jeszcze gratulować, niech spadają na drzewo banany prostować, i choć przez neta poznałam jej zabawnego kandydata i wysłał mi paczkę z okazji 50 urodzin, bo córka mówiła mu kiedy mam, nie zamierzam go akceptować, do dziś za to nie podziękowałam mu. Uważam że z takim moja pierworodna zeszmaciła się do reszty. Jakie wy macie o tym wszystkim opinie na ten temat i co mi radzicie. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochliwy
Przed chwilą, Gość Eliza napisał:

Moja córka wyjechała na studia do Belgradu. Wiem tyle od niej że stamtąd ma chłopaka, że odżyła, dobrze jej tam i nie zamierza wracać do kraju, planuje osiąść się tam na stałe. Mało to oznajmiła mi że z tym frajerem spodziewają się dziecka jest w ciąży, jakieś początki dopiero. I co ona uważa? Że może ja mam im jeszcze gratulować, niech spadają na drzewo banany prostować, i choć przez neta poznałam jej zabawnego kandydata i wysłał mi paczkę z okazji 50 urodzin, bo córka mówiła mu kiedy mam, nie zamierzam go akceptować, do dziś za to nie podziękowałam mu. Uważam że z takim moja pierworodna zeszmaciła się do reszty. Jakie wy macie o tym wszystkim opinie na ten temat i co mi radzicie. Co robić?

 Elizo masz męża? Ty na chodzie jesteś? 😉  Może ty byś przymnie odżyła, moja żyła cuda potrafi. Lubię udo/b/r0chać takie przebojowe 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochliwy
Przed chwilą, Gość Eliza napisał:

Moja córka wyjechała na studia do Belgradu. Wiem tyle od niej że stamtąd ma chłopaka, że odżyła, dobrze jej tam i nie zamierza wracać do kraju, planuje osiąść się tam na stałe. Mało to oznajmiła mi że z tym frajerem spodziewają się dziecka jest w ciąży, jakieś początki dopiero. I co ona uważa? Że może ja mam im jeszcze gratulować, niech spadają na drzewo banany prostować, i choć przez neta poznałam jej zabawnego kandydata i wysłał mi paczkę z okazji 50 urodzin, bo córka mówiła mu kiedy mam, nie zamierzam go akceptować, do dziś za to nie podziękowałam mu. Uważam że z takim moja pierworodna zeszmaciła się do reszty. Jakie wy macie o tym wszystkim opinie na ten temat i co mi radzicie. Co robić?

 Elizo masz męża? Ty na chodzie jesteś? 😉  Może ty byś przymnie odżyła, moja żyła cuda potrafi. Lubię udo/b/r0chać takie przebojowe 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza

Mam męża. Ale nie  podoba mi się postępowanie córki. Nie zamierzam tolerować, kiedy przyszłego zięcia z Belgradu. Jak można być tak nie odpowiedzialnym, ja nie wiem, ja w jej latach inaczej podchodziłam do życia. Wystarczał mi Kraków i moi rodzice, w tym mieście nigdy się nie nudziłam i nie myślałam o układaniu sobie życia w Belgradzie jeszcze z takim frajerem i nigdy nie spłodziłabym sobie dziecka z nim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell.

Elizo sadze, ze prowokujesz do wywolania sensacji. Jesli tak - kiepsko pojechalas.Jesli nie, to radze zluzowac gumki na kucykach. Dorosla kobieta i tak malo tolerancyjna. Wstyd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza
2 minuty temu, Gość Ell. napisał:

Elizo sadze, ze prowokujesz do wywolania sensacji. Jesli tak - kiepsko pojechalas.Jesli nie, to radze zluzowac gumki na kucykach. Dorosla kobieta i tak malo tolerancyjna. Wstyd. 

To nie jest żadna prowokacja z mojej strony. Mówię szczerą prawdę. Ona jest młoda i taka głupia. Wstydzę się takiej córki która daje chłopakowi z Belgradu dupy. Jak tak można. Nie patrzy na honor naszej rodziny. Twierdzi że tam jest szczęśliwa a ja tu jestem nie szczęśliwa w Polsce bez niej, i to ją nie interesuje! Jeszcze dziecko sobie z nim machnęła i mnie informuje że babcią zostanę wcale się z tego nie cieszę. To hańba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×