Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Uszatek

Co kochacie w życiu co lubicie robic jesc itp

Polecane posty

Gość Uszatek

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakmssos

Kocham jesc czekolade, ciasta, jesc budyn, ogladac ulubione filmy, chodzic po lesie i pic piwo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka

Ja kocham slodycze kocham lato gdy zachodzi słońce i wieje taki ciepły wietrzyk i muska twarz kocham wiosnne bo wszystko się zieleni kocham likier kawowy kocham dzieci i męża kocham film nietykalni kocham siedziec przy ognisku kocham pierogi kocham gdy nie musze byc w pracy i mam wolne... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka

Ja kocham slodycze kocham lato gdy zachodzi słońce i wieje taki ciepły wietrzyk i muska twarz kocham wiosnne bo wszystko się zieleni kocham likier kawowy kocham dzieci i męża kocham film nietykalni kocham siedziec przy ognisku kocham pierogi kocham gdy nie musze byc w pracy i mam wolne... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samo

Kocham sashimi, uramaki, avocado i lody karmelowe. Moge jesc codziennie 😄 

Kocham gory (zima i latem), lubie jezdzic na nartach i na rowerze, plywac (najlepiej w towarzystwie rodziny ale nie koniecznie) i czytac ksiazki .. i rodzinne spacery z niedzielne popoludnia 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja uwielbiam seriale (nie M jak miłość itp) takie które wciągają, czytać kryminały, uprawiać sport 

Lubie jeść sushi, sphagetti, lody śmietankowe i pić capucino 😃

Jednak najlepiej się czuje na wedrowkach górskich z moim narzeczonym 💕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja uwielbiam seriale (nie M jak miłość itp) takie które wciągają, czytać kryminały, uprawiać sport 

Lubie jeść sushi, sphagetti, lody śmietankowe i pić capucino 😃

Jednak najlepiej się czuje na wedrowkach górskich z moim narzeczonym 💕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbcxbbx

Kocham moja rodzine, mój dom, mojego psa. Kocham moje stare auto bo mi nie szkoda nim jeździć a najważniejsze ze nie jest na kredyt. Kocham spać tylko niestety nie mogę bo mam małe dzieci. Kocham długie jesienne wieczory pod kocykiem z mężem. Kocham wygłupy i zabawy oraz przytulanie z moimi dziećmi. Kocham gotować. Ogólnie kocham życie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bardzo ambitnie, cóż za wysublimowane kobiety tutaj piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Bardzo ambitnie, cóż za wysublimowane kobiety tutaj piszą.

Taaa odezwała się pewnie bezdzietna szuja z korpo której pasja jest obrażanie innych. 

Szczęście kryje się w małych rzeczach czego autorka postu powyżej nigdy nie ogarnie, frustracja ja zjada od środka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdkddkd
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Taaa odezwała się pewnie bezdzietna szuja z korpo której pasja jest obrażanie innych. 

Szczęście kryje się w małych rzeczach czego autorka postu powyżej nigdy nie ogarnie, frustracja ja zjada od środka 

Narazie obrazasz tylko ty, prostaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kocham szkicowac, chodzić po lesie. Mam bzika na punkcie natury. Biwaki. Uwielbiam serial friends, oglądam go w kółko i kółko. Kiedy jestem sama w domu kocham włączyć moja muzykę, Davida bowiego, Queen, ale też lilly allen, i tańczyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Kocham jeździć na snowboardzie kocham góry zwłaszcza zimą, wczesna wiosnę gdy wszytko budzi się do życia, mój rower, wolne dni od pracy, zbierać muszle na plaży,ubrana świąteczna choinkę i światełka, świece, różowe wino i lody czekoladowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakoś ani jedna nie napisał, że kocha swoją pracę, wręcz przeciwnie. kochają wolne... takie biznesmenki tu siedzą, które spełniają się zawodowo za kilkanaście tysięcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kocham spokojne podróże, napawam się naturą. W ogóle kocham spokój i stabilizację. Kocham też wcześniejszy chaos, zanim osiągnę ten upragniony spokój 😄

Ponieważ pytanie jest o co, a nie o kogo, to o ludziach bliskich nie piszę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uszatek

Fajnie się to czyta... Pośród tych złośliwych negatywnych tematów.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×