Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jula

Czy to coś znaczy?

Polecane posty

Gość Jula

Czy mam się nie martwić na zapas, a więc przechodzę do konkretów!

Mam 50 l. Nie mam partnera od długiego bardzo czasu i z nikim nie współżyję. Zawsze miałam regularną miesiączkę, ale podam wam moje trzy ostatnie daty miesiączek jak teraz je dostaje w jakich odstępach czy to jest wszystko dobrze, czy mam się zaczynać martwić a więc - 11 października 2019 r, potem 3 listopada 2019 r, i teraz znów 27 listopada 2019 r, - czyli wczoraj już dostałam. Pomocy, poradźcie mi coś?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powinnaś wybrać się do ginekologa skoro cię to martwi. Może to menopauza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Powinnaś wybrać się do ginekologa skoro cię to martwi. Może to menopauza.

Ale twoim zdaniem co to znaczy szczerze, czy trzeba się tym przejmować czy nie, i czy nie koniecznie to, to co o tym myślisz czy nie bo ja bym nie chciała absolutnie jeszcze tego. Mam dopiero  50 lat jeszcze nie chciałabym tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No nie wiem skąd miałabym wiedzieć co się dzieje z twoim organizmem i czy to coś normalnego albo nie?

Z wiekiem cykl też się może zmienić i jest to normalne choć może powody są inne i nie jest to norma ale odpowiedź jak jest naprawdę da ci tylko ginekolog. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jula, będąc 50-letnią kobietą, powinnaś wiedzieć, że takie pytania zadaje się w gabinecie lekarskim, a nie na forum internetowym. Życzę zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Jula napisał:

Ale twoim zdaniem co to znaczy szczerze, czy trzeba się tym przejmować czy nie, i czy nie koniecznie to, to co o tym myślisz czy nie bo ja bym nie chciała absolutnie jeszcze tego. Mam dopiero  50 lat jeszcze nie chciałabym tego. 

Jezu, taka stara a głupia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Początek menopauzy,już od ok.40 roku życia zaczyna się faza przedmenopauzalna.to jest złożony proces.kup sobie w aptece test na menopauzę drogi nie jest bada hormon fsh.będziesz miała ogląda sytuacji A później do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×