Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Zamawiałyście sobie coś z apteki Gemini ??

Polecane posty

Gość gosc

Jakie opinie?

Bo planuje zamówić, tanio tam, ale nigdy nie zamawiałam niczego z apteki przez net. No i wolałabym zapłacic od razu przy zamówieniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zamawiałam, wszystko ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moon

Ja też kiedyś zamawiałam, już dość dawno temu, ale wszystko było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona

Zamawiałam kilka razy i wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbdbdh

Często maja darmowe dostawy nawet jak zamówisz paczkę witamin. Super opcja. Dzis zamówisz a jutro Ci kurier do domu przywiezie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc1

Ja zamawialam w tym tyg. Wszystko ok. Jednego dnia zaplaxilam, następnego paczka nadana. To juz moje 4te zamowienie z gemini. Maja duzo lepsze ceny niz w aptekach stacjonarnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscsówka1313

chyba nie, ale generalnie duzo zamawialam z aptek internetowych i zawsze wszystko było ok. zawsze lepiej zapłacic przez internet, przy odbiorze drożej wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Ja zamawialam wyprawke dla noworodka. Skusily mnie ceny i zrobiłam takie konkretne zamówienie za 700 zl. Wszystko przyszlo , ale paczka była bardzo slabo zabezpieczona. Mogli bardziej sie postarać. Wsztstko było tak wciśnięte na maksa. Przy takim zamówieniu dostawa tez byla darmowa , ale żadnych gratisow jeśli tez Cie to interesuje.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsówka1313

Apteka manada super pakuje, znaczy zabezpiecza produkty, owija w folię bąbelkową,czesto ma wysyłki gratis od jakiejs kwoty. Wkurza mnie tam tylko to, że mnóstwo tam kasy zostawiłam, a nigdy nie dostałam żadnego gratisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież

Ja z kolei mam doświadczenie takie, że Gemini dobrze zabezpiecza produkty. Nawet smoczki były zawinięte w folię bąbelkową. Raz mi się zdarzyło, że jeden produkt się rozlał. Zrobiłam fotkę, wysłałam reklamację i bez problemów uwzględnili, dosłali ma swój koszt produkt z przeprosinami i jakies saszetki kremów, herbat i maseczkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Zamawiałam, wszystko ok. 

Ja tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość von

Zamawiam w gemini od 2015 roku raz na 2-3 mce kosmetyki i leki, tylko i wyłącznie z powodu niskich cen, ze 2 razy zdarzyło sie, ze czegoś nie mieli z zamówienia, wtedy dzwonią i pytają czy oddac kasę za dany produkt czy wysłać coś innego, raz przyszedł płyn w butelce z ułamaną pompką i wszystko rozlane, zrobiłam zdjęcie i przysłali nowy, ale tamten kazali odesłać, co było niewygodne dla mnie bo musiałam pakować rozlany i umazany kosmetyk...rzeczywiście nie dają gratisów nawet zadnych próbek, tylko wciskają ulotki i katalogi, nie wiem po co drukować taki szajs i wysyłać do kogoś kto zamawia przez net 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vghjnvvccc

Zamawiam często, bardzo szybko jest paczka u mnie i wszystko super 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

regularnie zamawiam, i leki i kosmetyki, nigdy nie było problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×