Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia

Ewa Nina czy Paulina

Polecane posty

1 minutę temu, Gość jsksoe9ekejdjodoodghj napisał:

Do doroslej mowi sie. po prostu Paulino albo Paulina.  A Basia Kasia itp jest infantylna. Poza tym do osob o takich imionach mowi sie Kasia Basia a za ich plecami kazdy mowi Baska Kaska Goska.  Paskudne 

Tak, dlatego nie lubię takich imion. Sama takie mam i wiem co to znaczy jak kolega w szkole wola na Ciebie np. Ewka, Ulka, Kaśka. I jednak myslę, ze nie masz racji, bo gdyby moja ciocia przy innych obecnych gosciach zwrocila się do przyszlej synowej: Paulina czy możesz mi podac sól. To by brzydko brzmialo.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość aaa napisał:

no dokładnie, każdy mówi kaśka, gośka, aśka, zresztą anka, ewka maryśka czy kryśka tez. Pauliny ani Niny w ten sposób nie zepsują. I to jest przewaga imion o zakończeniu "ina"

Dla was to chyba zadne nie jest dobre. Najlepiej Dżesika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

ulka to koszmar wszechczasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Dla was to chyba zadne nie jest dobre. Najlepiej Dżesika. 

chyba dla ciebie tępa łyzwo, przeciez pisałam, ze najlepsze o zakończeniu "ina' bo się głupio nie zdrabniają i nie można mówić "-śka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, simsyoli napisał:

Tak, dlatego nie lubię takich imion. Sama takie mam i wiem co to znaczy jak kolega w szkole wola na Ciebie np. Ewka, Ulka, Kaśka. I jednak myslę, ze nie masz racji, bo gdyby moja ciocia przy innych obecnych gosciach zwrocila się do przyszlej synowej: Paulina czy możesz mi podac sól. To by brzydko brzmialo.

 

A jak ma się do niej zwracać skoro ma na imię Paulina?😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A jak ma się do niej zwracać skoro ma na imię Paulina?😂

No właśnie 😫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina
2 minuty temu, Gość aaa napisał:

chyba dla ciebie tępa łyzwo, przeciez pisałam, ze najlepsze o zakończeniu "ina' bo się głupio nie zdrabniają i nie można mówić "-śka"

Tępak to cie robil Karyno i nie dorobil. Kwestia gustu. Odezwała sie wyrocznia jak z koziej doopy trąba. Ina s-p-i-e-r-do-l-ina.👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżejsika
4 minuty temu, Gość Ina napisał:

Tępak to cie robil Karyno i nie dorobil. Kwestia gustu. Odezwała sie wyrocznia jak z koziej doopy trąba. Ina s-p-i-e-r-do-l-ina.👏

a tobie stara na łeb usiadła zaraz jak cie wyssrała 😛 dlatego taka zyebana jesteś 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Niby Karolina : Karola (mesko brzmiace) czy Karolcia jest lepsze?  

Antonina zdrabnia sie do Tosi i Toski wiec masz dziwne osobiste teorie na temat imion konczacych sie na -ina.  Podejrzewam, ze takie masz imie i dlatego takie bzdury wymyslasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość o losie napisał:

Wulgarna i niewygodna to ty jesteś. I chyba cię nikt nie lubi. ZX czym masz problem? Normalnie się zwracasz po imieniu do osoby dorosłej i nie zdrabniasz. Imię Paulina niczym się tutaj nie różni od innych imion żenskich zakończonych na "ina" czy "lina", jak Karolina, Alina czy właśnie Nina.

👋👋👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ
5 godzin temu, simsyoli napisał:

Nie denerwuj się. To jest moje osobiste odczucie, Ty mozesz.mieć inne. Dziewczyna mojego ciotecznego brata ma na imię Paulina lubię ją, ale nie wiem jak się do niej zwracac, spytałam cioci i powiedziała że ma ten sam problem, bo Paulinka to tak jak do małego dziecka a ona ma prawie 180 cm. Jak inna kuzynka powiedziała do niej Paula to ona że to jest zupelnie inne imię. Dlatego mówię, ze to imię problematyczne. Bo jak ja np mam do niej mówić?

No jak kuurfaa?? Chyba Paulina ma na imię, to nie będziesz wołać Zocha, czy Lena??? Ty normalna jesteś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, simsyoli napisał:

Tak, dlatego nie lubię takich imion. Sama takie mam i wiem co to znaczy jak kolega w szkole wola na Ciebie np. Ewka, Ulka, Kaśka. I jednak myslę, ze nie masz racji, bo gdyby moja ciocia przy innych obecnych gosciach zwrocila się do przyszlej synowej: Paulina czy możesz mi podac sól. To by brzydko brzmialo.

 

Jprdl, ty tak serio??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ewka nijaka, a Paulina brzmi jak zakonnica wedlug mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Paulina ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×