Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona

Żałuję że Cię znałam,żałuję że zaufalam

Polecane posty

Gość sylwia

 

51 minut temu, Gość hahaha napisał:

hahah, wiedziałam. Te oczy takie rozbiegane..od razu widać

co maja rozbiegane oczy do depresji dwubiegonowej ? ty chyba nie wiesz co to za chorba a ja wiem bo moj maz jest chory na chad od 12lat. pobudzenie, agresja, psychoza i czeste wizyty na oddziałach psychiatrycznych. ja to przechodzilam. w okresie depresji proby samobojcze, lezenie calymi dniami w lozku jesnym słowem wrak człowieka. w okresie mani wręcz przeciwnie kipi dobrym nastrojem, prawie w ogle nie spi, jest pobudzony jak na amfetaminie, biega po całym miescie, robi się dusza towarzystwa, ma halucynaje-omamy, znika na kilka dni, wraca do domu z obcymi kobietami, traci nasze oszczednosci, zaciąga kredyty. te dwa okresy czasem trwaja miesiącami i to jest najgorsze. wole jak jest w okresie depresji. trace nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość Michal napisał:

To do mnie.

Wszytscy jestescie tacy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawaleria
2 minuty temu, Gość sylwia napisał:

 

co maja rozbiegane oczy do depresji dwubiegonowej ? ty chyba nie wiesz co to za chorba a ja wiem bo moj maz jest chory na chad od 12lat. pobudzenie, agresja, psychoza i czeste wizyty na oddziałach psychiatrycznych. ja to przechodzilam. w okresie depresji proby samobojcze, lezenie calymi dniami w lozku jesnym słowem wrak człowieka. w okresie mani wręcz przeciwnie kipi dobrym nastrojem, prawie w ogle nie spi, jest pobudzony jak na amfetaminie, biega po całym miescie, robi się dusza towarzystwa, ma halucynaje-omamy, znika na kilka dni, wraca do domu z obcymi kobietami, traci nasze oszczednosci, zaciąga kredyty. te dwa okresy czasem trwaja miesiącami i to jest najgorsze. wole jak jest w okresie depresji. trace nadzieje.

W depresji maniakalnej w epizodzie mani człowiek  zachowuje się wręcz przeciwnie - jest pewny siebie i niczego się nie boi. To pisze ktoś kto nie ma zielonego pojęcia o tej chorobie. Współczuje i życzę ci wytrwałości. Ja bym chyba nie dał rady przez tyle lat. Musisz mieć silną osobowość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
1 godzinę temu, SPLIT napisał:

a ja myślałem że cos sie tu jednak zmieni,a tu nadal zbieranina "zbolałych dusz"😁

Od października niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
Dnia 29.11.2019 o 12:29, SPLIT napisał:

a ja myślałem że cos sie tu jednak zmieni,a tu nadal zbieranina "zbolałych dusz"😁

Tego od którego tu jestes😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×