Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Twarz Siwiec

Polecane posty

Gość Gosc

Zmienila sie bardzo ale wyglada na o wiele starsza...masakra, swojej siostrze Malwinie nie dorastala nigdy do piet pod wzgledem urody, ale po co tak sie zmieniac,ma napewno duze kompleksy ale ze az tak duze to sie niespodziewalam, czy wam sie podoba jej nowy nos bo mi kompletnie,wiadomo ze nie musi mi sie podobac ale mysle ze ona sama tez nie jest zbyt zadowolona z efektu,wystarczy popatrzec na zdjecia i porownac do innych sprzed lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hgbjn

Zawsze była brzydka. Po prostu tona tapety robi swoje i poza tym jest fotogeniczna, umie się ustawić do zdjęcia. Ale piękna nigdy nie była. A teraz jest paskudna. Aż przyjemnie popatrzeć jak zbrzydła. Dobrze wiedzieć że każda kiedyś i tak zbrzydnie, więc nikomu nie trzeba zazdrościć urody tylko cieszyć się życiem 🙂 tak więc drogie kafeterianki te wasze tematy jakie to jesteście piękne i jak każda wam zazdrości urody są żałosne bo uroda zaraz i tak przeminie, jak u Siwiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Prawda jest taka, ze makijaz zalezy od rysow twarzy tzn czasem rysy twarzy sprawiaja ze twarz robi sie piekna,czasem nawet przecietna dziewczyna wyglada super, a czasem inna przecietna nie wyglada w makijazu pieknie...poza tym zalezy czy ktos jest fotogeniczny,ja mam 2 kolezanki ,jedna brzydka druga sliczna, ta brzydka na fotkach wyglada rewelacyjnie a tej ladnej nie poznaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×