Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ole

Laserowa korekcja wzroku, czy to ma sens?

Polecane posty

Gość Ole

Czy ktoś z forumowiczów poddał się laserowej korekcji wzroku? Jak to wyglądało? Czy to bezpieczne? I przede wszystkim – czy jest skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się poddałam takiemu zabiegowi, bo duża wada wzroku utrudniała mi pracę – dużo czasu spędzam przed komputerem, a moje oczy bardzo się męczyły. Poszłam na wizytę kwalifikującą do Dr Nowosielskiej (klinika w Wawie), dowiedziałam się, że stosowana przez nich metoda EBK jest zabiegiem powierzchownym, nie wchodzi się głęboko do oka, więc nie ma ryzyka uszkodzenia oka podczas zabiegu. Teraz mam dużo większy komfort widzenia i pozbyłam się moich „denek od słoików” – szkła były grubaśne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ze ma sens - ja się zdecydowałam na zabieg w Optegrze i szczerze mówiąc jestem mega zadowolona z tego rozwiązania! na prawdę fajnie i w końcu dobrze i dokładnie widzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się takze zrobić korektę wzroku w optegrze przed pandemią. i szczerze mówiąc nie żałuję. jestem mega zadowolona i szczęśliwa ze udało się to zrobić. teraz mam dobry wzrok i już nie musze nosić okularów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a w której? ja wiem ze w Wawie robia dobrze w Optegrze korekcję wzroku - warto bo jest bezpiecznie i dokłądnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×