Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile moze byc warta używana torebka prady

Polecane posty

Gość gość

Kupiłam na ciuchach torebkę prady, wyoglądałam poszukałam w necie i raczej oryginał. leciutko przyniszczona, czy ona moze miec jakas wartosc?wiem ze nowe to majątek, ale taką używke mozna gdzies opchnąć czy raczej dla siebie tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze to

Tia, oryginal .... 😄 😄 taki jak ja przezes NBP 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dawaj fote. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

prada jest często podrabinan, więc jeśli w ciuchach to na 99% podróbka. ale wiem że niektor dziunie lubią podróby więc śmiało wystawiaj na aukcję jak replika i ile kto da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No własnie wygląda na to że oryginał. Nie dam foty bo teraz nie da sie tu wkejac fotek, nieraz próbowałam. Czytałam jak odróżnic podróbe od oryginału i wygląda na to ze oryginał. A wiec jesli to oryginał to moge cos na niej zarobic czy tylko sobie nosic? Stan nie jest idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
45 minut temu, Gość gość napisał:

No własnie wygląda na to że oryginał. Nie dam foty bo teraz nie da sie tu wkejac fotek, nieraz próbowałam. Czytałam jak odróżnic podróbe od oryginału i wygląda na to ze oryginał. A wiec jesli to oryginał to moge cos na niej zarobic czy tylko sobie nosic? Stan nie jest idealny

Jak ktoś kupi to zarobisz, jak nie to nie, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khgvjkk

Bogaty sobie kupi nową, a biednemu po co używana stara torebka jakiejś prady s,r,Ady? Ja bym nie chciała. Wolę sobie kupić tanią ale nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×