Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama z Bogiem

Wielodzietność w katolickim małżeństwie – czy są tu takie pary/mamy?

Polecane posty

Gość Gosc

Ja mam 37 lat,jedno planowane dziecko i stosuje NPR. Nigdy nie brałam żadnych tabl anty i nie będę brała bo nie mam zamiaru się truc .Do Kościoła nie chodzę od wielu wielu lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Gość gość napisał:

Biblia jest napisana przez ludzi, ale autorem jest Pan Bóg. Biblia została poskładana z różnych ksiąg przez różnych ludzi przez wiele stuleci i te księgi nawzajem siebie uzupełniają, a wszystkie razem tworzą całość. To jest właśnie dowód na to że żaden człowiek sam od siebie nie mógł jej stworzyć. A katechizm to jest zbiór praw, które były wzorowane niby na Biblii, tylko że są sprzeczne z naukami zawartymi niej.

Biblia jest napisana przez ludzi i jej autorami są ludzie. Niektórzy WIERZĄ, że autorem jest Pan Bog. Nie ma jednak na to ani jednego dowodu, więc jest to kwestia tylko i wyłącznie wiary. A co z tego, że te księgi, które zostaly wybrane z szeregu innych ksiąg tak aby tworzyć całość, tworzą tą całość? Co w tym wyjątkowego, że różne legendy i historie były przekazywane z pokolenia na pokolenie i ludzie z pokolenia na pokolenia przekazywali sobie jakieś zasady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie rozmiem po co te zabawy npr czy piguły, kiedy już się nie chce mieć więcej dzieci. Jest coś takiego jak wazektomia. Chwila strachu (albo i nie) i problem z głowy. Można uprawiać seks kiedy się chce bez niepotrzebnego stresu i innych ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Biblia jest napisana przez ludzi i jej autorami są ludzie. Niektórzy WIERZĄ, że autorem jest Pan Bog. Nie ma jednak na to ani jednego dowodu, więc jest to kwestia tylko i wyłącznie wiary. A co z tego, że te księgi, które zostaly wybrane z szeregu innych ksiąg tak aby tworzyć całość, tworzą tą całość? Co w tym wyjątkowego, że różne legendy i historie były przekazywane z pokolenia na pokolenie i ludzie z pokolenia na pokolenia przekazywali sobie jakieś zasady?

Jak to nie ma żadnego dowodu? Przejrzyj się w lusterku, Ty jesteś dziełem Bożym. Rozejrzyj się w koło siebie, zobacz ile dowodów Cię otacza. Jak myślisz kto to wszystko zaprojektował, wykonał i pilnuje żeby wszystko działało? Biblia, to jest kodeks jak należy postępować. Można to przyrównać do kodeksu drogowego. Jeżeli chcesz bezpiecznie jeździć samochodem, to musisz stosować się do przepisów zawartym w tym kodeksie. Ale jak możesz bezpiecznie jeździć skoro nie znasz tych przepisów. To samo jest z Pismem Świętym. Krytykujesz coś czego nie znasz, a jeżeli czegoś nie znasz to nie zobaczysz żadnego dowodu i tu nie chodzi o żadną wiarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu

Jak to nie ma żadnego dowodu? Przejrzyj się w lusterku, Ty jesteś dziełem Bożym. Rozejrzyj się w koło siebie, zobacz ile dowodów Cię otacza. Jak myślisz kto to wszystko zaprojektował, wykonał i pilnuje żeby wszystko działało? Biblia, to jest kodeks jak należy postępować. Można to przyrównać do kodeksu drogowego. Jeżeli chcesz bezpiecznie jeździć samochodem, to musisz stosować się do przepisów zawartym w tym kodeksie. Ale jak możesz bezpiecznie jeździć skoro nie znasz tych przepisów. To samo jest z Pismem Świętym. Krytykujesz coś czego nie znasz, a jeżeli czegoś nie znasz to nie zobaczysz żadnego dowodu i tu nie chodzi o żadną wiarę. \xx

 to przeciez zaden dowod. Bo na to chocby pytanie- jesli Bog stwozryl wszytko, to kto stworzył Bpga?Skad sie wziąl?  Jasne, jest jakas energia, dotad przez ludzkosc nie poznana, ale ma sie nijak do Pisma Swietego, ktore dziala tak, jakby oprocz Ziemi nie bylo wszechswiata, a na ziemi dinozaurow w epoce przed czlowiekiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
1 godzinę temu, Gość uuuu napisał:

to przeciez zaden dowod. Bo na to chocby pytanie- jesli Bog stwozryl wszytko, to kto stworzył Bpga?Skad sie wziąl?  Jasne, jest jakas energia, dotad przez ludzkosc nie poznana, ale ma sie nijak do Pisma Swietego, ktore dziala tak, jakby oprocz Ziemi nie bylo wszechswiata, a na ziemi dinozaurow w epoce przed czlowiekiem,

Boga nikt nie stworzył. On zawsze był, jest i będzie. Bóg nie ma początku, ani końca. Bóg istniał jeszcze jak nie było wszechświata. Wszechświat stworzył Bóg (czyli ta energia o której piszesz). Pismo Święte jest przeznaczone dla człowieka, a nie dla dinozaurów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość gość napisał:

Jak to nie ma żadnego dowodu? Przejrzyj się w lusterku, Ty jesteś dziełem Bożym. Rozejrzyj się w koło siebie, zobacz ile dowodów Cię otacza. Jak myślisz kto to wszystko zaprojektował, wykonał i pilnuje żeby wszystko działało? Biblia, to jest kodeks jak należy postępować. Można to przyrównać do kodeksu drogowego. Jeżeli chcesz bezpiecznie jeździć samochodem, to musisz stosować się do przepisów zawartym w tym kodeksie. Ale jak możesz bezpiecznie jeździć skoro nie znasz tych przepisów. To samo jest z Pismem Świętym. Krytykujesz coś czego nie znasz, a jeżeli czegoś nie znasz to nie zobaczysz żadnego dowodu i tu nie chodzi o żadną wiarę.

A do których konkretnie przepisów mam się stosować? Do tych może:

Ewangelia wg św. Łukasza 14:26
Jezus mówi-Jeśli kto przychodzi do Mnie, a nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto i siebie samego, nie może być moim uczniem.
 

Księga Powtórzonego Prawa 21:18-21
Jeśli ktoś będzie miał syna nieposłusznego i krnąbrnego, nie słuchającego upomnień ojca ani matki, tak że nawet po upomnieniach jest im nieposłuszny, ojciec i matka pochwycą go, zaprowadzą do bramy, do starszych miasta, i powiedzą starszym miasta: «Oto nasz syn jest nieposłuszny i krnąbrny, nie słucha naszego upomnienia, oddaje się rozpuście i pijaństwu». Wtedy mężowie tego miasta będą kamienowali go, aż umrze. Usuniesz zło spośród siebie, a cały Izrael, słysząc o tym, ulęknie się.

Księga Ezechiela 9:5-7
Do innych zaś rzekł, tak iż słyszałem: «Idźcie za nim po mieście i zabijajcie! Niech oczy wasze nie znają współczucia ni litości! Starca, młodzieńca, pannę, niemowlę i kobietę wybijajcie do szczętu! Nie dotykajcie jednak żadnego męża, na którym będzie ów znak. Zacznijcie od mojej świątyni!» I tak zaczęli od owych starców, którzy stali przed świątynią. Następnie rzekł do nich: «Zbezcześćcie również świątynię, dziedzińce napełnijcie trupami!» Wyszli oni i zabijali w mieście.

Księga Przysłów 22:15

W sercu chłopięcym głupota się mieści, rózga karności wypędzi ją stamtąd.

 

Ewangelia wg św. Łukasza 19:27 

Tych zaś przeciwników moich, którzy nie chcieli, żebym panował nad nimi, przyprowadźcie tu i pościnajcie w moich oczach.

Księga Powtórzonego Prawa 25:11-12
Jeśli się bić będą mężczyźni, mężczyzna i jego brat, i zbliży się żona jednego z nich i - chcąc wyrwać męża z rąk bijącego - wyciągnie rękę i chwyci go za części wstydliwe, odetniesz jej rękę, nie będzie twe oko miało litości.

 

Exodus 35:2
Sześć dni będziesz wykonywał pracę, ale dzień siódmy będzie dla was świętym szabatem odpoczynku dla Pana; ktokolwiek zaś pracowałby w tym dniu, ma być ukarany śmiercią.

 

1 List do Koryntian 14:33-35
Bóg bowiem nie jest Bogiem zamieszania, lecz pokoju. Tak jak to jest we wszystkich zgromadzeniach świętych, kobiety mają na tych zgromadzeniach milczeć; nie dozwala się im bowiem mówić, lecz mają być poddane, jak to Prawo nakazuje. A jeśli pragną się czego nauczyć, niech zapytają w domu swoich mężów! Nie wypada bowiem kobiecie przemawiać na zgromadzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

A do których konkretnie przepisów mam się stosować? Do tych może:

To pytanie zadał Panu Jezusowi pewien człowiek uczony w Piśmie, a On mu odpowiedział: "Będziesz miłował Pana, Boga swego, całym swoim sercem, całą swoją duszą, całym swoim umysłem i całą swoją mocą. Drugie jest to: Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego. Nie ma innego przykazania większego od tych."

Stary Testament formalnie nas chrześcijan nie obowiązuje, on był przeznaczony do starożytnych Żydów, nie oznacza to że nie mamy obowiązku jej znać, traktujmy ją jako księgę historyczną, a prawa w niej zawarte jeżeli nie są potwierdzone w Nowym Testamencie, to nie musimy ich przestrzegać. W Starym Testamencie czytałeś "oko za oko" a w Nowym "nadstaw drugi policzek". W starożytnym świecie Bóg kazał zabijac pogan w obronie swojego narodu wybranego, gdyż kulturalna rozmowa nie przynosiłaby skutku, ale ten Jego naród wybrany odrzucił Pana Jezusa (Syna Bożego), więc zbawienia dostaną inni. Poganie którzy zostali zabic zmartwychwtaną i dostaną drugą szansę, po to żeby nikt nie zarzucił Bogu że oni o niczym nie wiedzieli.

Jeżeli interesuje Ciebie szabat, to w Liście do Kolosan 2:16,17 czytamy: 16 Niechaj więc nikt o was nie wydaje sądu co do jedzenia i picia bądź w sprawie święta czy nowiu, czy szabatu! 17 Są to tylko cienie spraw przyszłych, a rzeczywistość należy do Chrystusa. Oraz w Liście do Rzymian 14:5 Jeden czyni różnicę między poszczególnymi dniami, drugi zaś uważa wszystkie za równe: niech się każdy trzyma swego przekonania! Tak więc drogi gościu jeżeli masz ochotę uświęcać sobie szabat, sobotę, niedzielę, poniedziałek czy jakikolwiek dzień, wybór zależy od Ciebie. To samo dotyczy postu. Pan Bóg nie będzie zły.

Biblia to jest całość, a nie wyrwane z kontekstu pojedyńcze wyrazy, których nie rozumiesz. W ewangelii Łukasza (czytaj całość) Pan Jezus zwraca się do swoich uczniów w porównaniach, (podobna przypowieść jest o talentach). Każdy z nas otrzymuje od Boga jakąś zdolość i każdy ma przynosić dochód zgodnie ze swoimi zdolnościami. W przypadku swoich uczniów wymagał od nich żeby byli rybakami ludzi, podobnie jak On. Jeżeli otrzymałeś od Pana jakiś dar i będziesz starał się go pomnożyć (oczywiście nic na siłę, tylko wg swoich zdolności), to Pan Tobie doda jeszcze od siebie, a jeżeli będziesz leniwy, to zostanie Tobie zabrane nawet to co masz. Natomiast jeżeli pytasz się o słowa wypowiedziane z ew. św. Łukasza rozdz.14 (porównaj ew. św. Mateusza 10:37) Panu Jezusowi chodziło o to, że jeżeli ktoś z Twoich bliskich zabrania Ci przyjść do Pana Jezusa a Ty ich posłuchasz, to nie możesz być Jego uczniem. Pan Jezus jest ważniejszy od Twoich bliskich. Jeżeli pod przymusem swojej rodziny odwrócisz się od Niego, to tak samo podczas sądu ostatecznego Pan Jezus odwróci się od Ciebie. 

Po przeczytaniu listu do Koryntian, pewnie sobie myślisz że kobiety są dyskryminowane, otóż mylisz się. Na zebraniach w Koryncie panował chaos, więc św. Paweł chciał żeby zapanował pewien porządek i żeby żona nie podkopywała publicznie autorytetu swojego męża, dlatego rada była taka, żeby w domu oboje z mężem doszli do porozumienia i uzgodnili wspólne wyjście. Mąż będzie przemawiał w imieniu ich obojgu, nie oznacza to że kobieta ma się bezwzględnie podporządkować tak jak myślisz. Jeżeli żona ma rację, to mąż w jej imieniu niech przemawia.

Tak więc drogi gościu czytaj całą Biblię i nie wyszukuj negatywnych fragmentów które Ci pasują. Wiem o tym że czasami Biblię czyta się jak horror, ale nie możesz w ten sposób do niej podchodzić. Idąc tym tokiem myślenia, odpowiedz mi: Czy jeździsz samochodem? Czy kodeks drogowy jest zły? Przecież tam też jest napisane że policja kara mandatami, więc sugerując się wyrwanymi z kontekstu niewygodnymi przepisami, można tak stwierdzić i stworzyć ruch sprzeciwiający się całkowity zakaz poruszania się pojazdami, bo mandaty.

Moglibyśmy długo jeszcze dyskutować, ale zacznij myśleć pozytywnie. Dobrze że zadajesz pytania, kto szuka Boga ten Go znajduje. Zacznij czytać Biblię całą, a przekonasz się, że bać się to może jedynie Szatan i źli ludzie. Dobrzy dostąpią wiecznego szczęścia, zdrowia i młodości.

Niech Bóg Ci błogosławi, On Cię kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość Gość gość napisał:

To pytanie zadał Panu Jezusowi pewien człowiek uczony w Piśmie, a On mu odpowiedział: "Będziesz miłował Pana, Boga swego, całym swoim sercem, całą swoją duszą

Daruj sobie te interpretacje. Bóg cię kocha, ale ciebie jako chrześcijanina testament Boga nie obowiązuje. Tak nawiasem, Jezus nie jest Bogiem, jest jego synem. A to, że jakoby jest w Trójcy świętej, to wymysł KK. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
35 minut temu, Gość Gość napisał:

Daruj sobie te interpretacje. Bóg cię kocha, ale ciebie jako chrześcijanina testament Boga nie obowiązuje. Tak nawiasem, Jezus nie jest Bogiem, jest jego synem. A to, że jakoby jest w Trójcy świętej, to wymysł KK. 

Nic nie rozumiesz, wcale tak nie napisałem że testament Boga nie obowiązuje. Przeczytaj dokładnie. Nie pisałem też że Jezus jest Bogiem. Masz rację, Jezus nie jest Bogiem, tylko Jego synem, a co najważniejsze, Jego pierwszym synem, czyli Jezusa pierwszego stworzył, a potem resztę aniołów łącznie z całym światem i ludzi. KK nie wymyślił trójcy, tylko zapożyczył doktrynę z innych pogańskich religii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość gość napisał:

Nic nie rozumiesz, wcale tak nie napisałem że testament Boga nie obowiązuje. Przeczytaj dokładnie. Nie pisałem też że Jezus jest Bogiem. Masz rację, Jezus nie jest Bogiem, tylko Jego synem, a co najważniejsze, Jego pierwszym synem, czyli Jezusa pierwszego stworzył, a potem resztę aniołów łącznie z całym światem i ludzi. KK nie wymyślił trójcy, tylko zapożyczył doktrynę z innych pogańskich religii.

Ależ napisałaś. Napisałaś wyraźnie że stary testament nas formalnie nie obowiązuje, bo był on przeznaczony dla starożytnych Żydów, ale mamy go znać i traktować jak książkę historyczną. To ja napisałam, że Jezus nie jest Bogiem w odniesieniu do braku obowiązku stosowania się do starego testamentu. Nieważne, czy kościół sobie doktrynę wymyślił, czy zapożyczył. W kontekście starego i nowego testamentu, trzeba było wprowadzić doktrynę, aby Jezus mógł stać się pełnoprawnym bogiem i żeby nasza religia stała się monoteistyczna. 

Tak nawiasem, więcej rozumiem niż ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Gość gość napisał:

Jak to nie ma żadnego dowodu? Przejrzyj się w lusterku, Ty jesteś dziełem Bożym. Rozejrzyj się w koło siebie, zobacz ile dowodów Cię otacza. Jak myślisz kto to wszystko zaprojektował, wykonał i pilnuje żeby wszystko działało? Biblia, to jest kodeks jak należy postępować. Można to przyrównać do kodeksu drogowego. Jeżeli chcesz bezpiecznie jeździć samochodem, to musisz stosować się do przepisów zawartym w tym kodeksie. Ale jak możesz bezpiecznie jeździć skoro nie znasz tych przepisów. To samo jest z Pismem Świętym. Krytykujesz coś czego nie znasz, a jeżeli czegoś nie znasz to nie zobaczysz żadnego dowodu i tu nie chodzi o żadną wiarę.

NIE ma żadnego dowodu. Równie dobrze mogę powiedzieć: przejrzyj się w lusterku Czyż nie jest to dowód na Wróżkę Zębuszkę / Potwora Spagetti / Zeusa / Światowida (dopisz sobie co chcesz)?

Projektant tak pilnuje, żeby wszystko dzialało, że są zlodowadenia, potopy, zmiany klimatu powodujące śmierć istniejących gatunków, które stworzył, wady genetyczne itd.No to fajny projektant, który z premedytacją produkuje wadliwe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Gość gość napisał:

Boga nikt nie stworzył. On zawsze był, jest i będzie. Bóg nie ma początku, ani końca. Bóg istniał jeszcze jak nie było wszechświata. Wszechświat stworzył Bóg (czyli ta energia o której piszesz). Pismo Święte jest przeznaczone dla człowieka, a nie dla dinozaurów.

Tu się zgadzamy. Pismo święte, książka od początku do końca napisana przez ludzi, tak samo jak Władca pierścieni czy nnne podania i legendy ludowe jest dla czowieka a nie diznozaurów. Tylko co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ależ napisałaś. Napisałaś wyraźnie że stary testament nas formalnie nie obowiązuje, bo był on przeznaczony dla starożytnych Żydów, ale mamy go znać i traktować jak książkę historyczną. To ja napisałam, że Jezus nie jest Bogiem w odniesieniu do braku obowiązku stosowania się do starego testamentu. Nieważne, czy kościół sobie doktrynę wymyślił, czy zapożyczył. W kontekście starego i nowego testamentu, trzeba było wprowadzić doktrynę, aby Jezus mógł stać się pełnoprawnym bogiem i żeby nasza religia stała się monoteistyczna. 

Tak nawiasem, więcej rozumiem niż ty. 

No to Stary Testament, to tak, a nie testament ogólnie, tu się nie zrozumieliśmy. Teraz są inne czasy i to trzeba rozgraniczyć. Nas obowiązuje Nowy Testament, ale nie stawiałbym znaku równości z Władcą pierścieni, gdyż Pan Bóg nie potrzebuje żadnych przedmiotów, ani artefaktów, a Biblia to nie jest fantastyka, tylko przekaz Pana Boga do człowieka. Jeżeli uważasz że rozumiesz więcej niż ja, to gratuluję wiedzy, nie będę się z tobą kłócił, ale skoro zadajesz mi pytania, to ja odpowiadam na nie, a Ty później mi odpisujesz żebym sobie darował. Coś mi się wydaje, że już pisaliśmy ze sobą kiedyś. Jeżeli uważasz, że Bóg produkuje wadliwe rzeczy, to jest Twoje zdanie. Moje jest takie, że to co po sobie następuje, to jest naturalny kolej rzeczy, idealnie skonstruowana maszynka, lepiej jak w zegarku. Jak do tej pory nie napisałeś nic logicznego, tylko wylewasz falę krytyki. Nawołując analogię do kodeksu drogowego, też mógłbym wyzywać policjanta, który przyłapał mnie na wykroczeniu, tak jak Ty kiedyś cytowałeś niektóre fragmenty z Księgi Izajasza. Człowiek pomimo tego, że sprzeciwił się Bogu, On i tak go kocha i każdemu da drugą szansę na poprawę, Tobie również. Tylko, że jak będziesz trwał w swoim uporze, to jest duże prawdopodobieństwo, że nie będzie Ci łatwo podporządkować się. Pamiętaj, że przyszły świat będzie tylko dla sprawiedliwych. Cofając się do Starego Testamentu i Pana Jezusa, to tam On był przedstawiany jako archanioł Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 1.12.2019 o 13:23, Gość Aaa napisał:

Też tak myślałam i jestem w ciąży 😀 Miałam miesiączki co kwartał, seks uprawialam może 2 razy w miesiącu, a i tak trafiłam na dni płodne. Przez te nieregularne nie mierzyłam temperatury tylko obserwowałam śluz, ale to było za mało. Obawiam się co będzie po porodzie, pozostanie chyba tylko abstynencja 😞

Przeznaczenie, nic innego.Siostra meza myslala ze w wieku 35 lat "jest juz stara", "to menopauza", "babka sie sypie" itp a tu niespodzianka, ktora juz do zerowki chodzi, tzn niezbyt sie na poczatku ucieszyla.

Zazdroszcze, @ co kwartal!ja mam co 3 tyg przez tydzien, juz lepsza abstynencja, ile fajnych innych rzeczy mozna robic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem osobą głęboko wierzącą i uważam że sex przedmałżeński, antykoncepcja czy masturbacja są grzechami ciążkimi.Mam 20 lat  jestem panną i    chcę mieć  pewność ze nie zajdę w ciążę , że nie będę się masturbowała ani ze mnie nikt nie zgwałci. ,jak wieczorem wracam z pracy.Codziennie  mam zakładany prawie całodobowo  / z przerwą na kąpiel, sen, a czasem i na noc/ metalowy  profesjonalny pas cnoty jaki kupiła mi mama  w sieci rok temu.Jest bardzo wygodny, mięciutki ,bardzo  ciasno przylega  do krocza,można się w nim załatwiać bez  zdejmowania i otwierania kłódeczek.Czuję się w nim bezpieczna i zabezpieczona w 100% i polecam go każdej dziewczynie.Może to trochę  średniowieczne  ale wraca do łask..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, nastoletniapatrycja napisał:

Jestem osobą głęboko wierzącą i uważam że sex przedmałżeński, antykoncepcja czy masturbacja są grzechami ciążkimi.Mam 20 lat  jestem panną i    chcę mieć  pewność ze nie zajdę w ciążę , że nie będę się masturbowała ani ze mnie nikt nie zgwałci. ,jak wieczorem wracam z pracy.Codziennie  mam zakładany prawie całodobowo  / z przerwą na kąpiel, sen, a czasem i na noc/ metalowy  profesjonalny pas cnoty jaki kupiła mi mama  w sieci rok temu.Jest bardzo wygodny, mięciutki ,bardzo  ciasno przylega  do krocza,można się w nim załatwiać bez  zdejmowania i otwierania kłódeczek.Czuję się w nim bezpieczna i zabezpieczona w 100% i polecam go każdej dziewczynie.Może to trochę  średniowieczne  ale wraca do łask..

Żeby wszystkie kobiety były takie jak Ty, to byłoby super. Brawo, tak trzymać aż do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, nastoletniapatrycja napisał:

Jestem osobą głęboko wierzącą i uważam że sex przedmałżeński, antykoncepcja czy masturbacja są grzechami ciążkimi.Mam 20 lat  jestem panną i    chcę mieć  pewność ze nie zajdę w ciążę , że nie będę się masturbowała ani ze mnie nikt nie zgwałci. ,jak wieczorem wracam z pracy.Codziennie  mam zakładany prawie całodobowo  / z przerwą na kąpiel, sen, a czasem i na noc/ metalowy  profesjonalny pas cnoty jaki kupiła mi mama  w sieci rok temu.Jest bardzo wygodny, mięciutki ,bardzo  ciasno przylega  do krocza,można się w nim załatwiać bez  zdejmowania i otwierania kłódeczek.Czuję się w nim bezpieczna i zabezpieczona w 100% i polecam go każdej dziewczynie.Może to trochę  średniowieczne  ale wraca do łask..

Brawo Patrycjo. PanBóg na pewno się cieszy z twojej postawy. Mam tylko nadzieję, że nie miewasz nieczystych mysli na temat chłopców bo wtedy PanBóg bardzo by się zezłościł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Żeby wszystkie kobiety były takie jak Ty, to byłoby super. Brawo, tak trzymać aż do ślubu.

😯 To byloby super? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość gosc napisał:

Brawo Patrycjo. PanBóg na pewno się cieszy z twojej postawy. Mam tylko nadzieję, że nie miewasz nieczystych mysli na temat chłopców bo wtedy PanBóg bardzo by się zezłościł.

Chooj wiesz z czego się cieszy wasz bóg. Może z wojen śmierci i cierpienia? 

🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, nastoletniapatrycja napisał:

Jestem osobą głęboko wierzącą i uważam że sex przedmałżeński, antykoncepcja czy masturbacja są grzechami ciążkimi.Mam 20 lat  jestem panną i    chcę mieć  pewność ze nie zajdę w ciążę , że nie będę się masturbowała ani ze mnie nikt nie zgwałci. ,jak wieczorem wracam z pracy.Codziennie  mam zakładany prawie całodobowo  / z przerwą na kąpiel, sen, a czasem i na noc/ metalowy  profesjonalny pas cnoty jaki kupiła mi mama  w sieci rok temu.Jest bardzo wygodny, mięciutki ,bardzo  ciasno przylega  do krocza,można się w nim załatwiać bez  zdejmowania i otwierania kłódeczek.Czuję się w nim bezpieczna i zabezpieczona w 100% i polecam go każdej dziewczynie.Może to trochę  średniowieczne  ale wraca do łask..

Żenada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Chooj wiesz z czego się cieszy wasz bóg. Może z wojen śmierci i cierpienia? 

🤮

PanBóg nie zaprząta sobie głowy wojnami, śmiercią i cierpieniem. On obserwuje cię z chmurki i sprawdza czy nie masz nieczystych myśli i czy uprawiasz seks "po bożemu".

Ale nie przejmuj się. Jesli opowiesz księdzu o swoich występkach seksualnych, nie omijając żadnego szczegółu to PanBóg ci wybaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

PanBóg nie zaprząta sobie głowy wojnami, śmiercią i cierpieniem. On obserwuje cię z chmurki i sprawdza czy nie masz nieczystych myśli i czy uprawiasz seks "po bożemu".

Ale nie przejmuj się. Jesli opowiesz księdzu o swoich występkach seksualnych, nie omijając żadnego szczegółu to PanBóg ci wybaczy.

Z prezentacją to już w ogóle, odpust zupełny 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Z prezentacją to już w ogóle, odpust zupełny 😀

No, na odpust zupełny to potrzeba jakiejś konkretnej pokuty 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak każda  młoda dziewczyna  mam grzeszne mysli o chłopcach-ale  mocno załozony pas cnoty skutecznie mnie ochrania przed  tym czego nie wolno mi robic i zdania na ten temat nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, nastoletniapatrycja napisał:

Jak każda  młoda dziewczyna  mam grzeszne mysli o chłopcach-ale  mocno załozony pas cnoty skutecznie mnie ochrania przed  tym czego nie wolno mi robic i zdania na ten temat nie zmienię.

Mysli tez moga byc grzechem ciezkim, nie wiedzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mysli tez moga byc grzechem ciezkim, nie wiedzialas?

Najważniejsze że śpi jak aniołek, czyli rączki są złożone i trzyma je na kołdrze, a nie pod nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, nastoletniapatrycja napisał:

Jak każda  młoda dziewczyna  mam grzeszne mysli o chłopcach-ale  mocno załozony pas cnoty skutecznie mnie ochrania przed  tym czego nie wolno mi robic i zdania na ten temat nie zmienię.

Pan Bóg słucha twoich myśli i jest mu przykro. Uważaj, zeby go nie rozzłościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno być ideałem- z grzesznych nyśli duzo łatwiej się wyspowiadać niz z grzesznych czynów.Pan Bóg  widzi moje starania,mój  ciasno zapiety pas i napewno to doceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, nastoletniapatrycja napisał:

Trudno być ideałem- z grzesznych nyśli duzo łatwiej się wyspowiadać niz z grzesznych czynów.Pan Bóg  widzi moje starania,mój  ciasno zapiety pas i napewno to doceni.

😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×