Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kolo

Mandat na autostradzie A2

Polecane posty

Gość Kolo

Jade sobie spokojnie 240 km/h aż tu nagle policyjne ścierwa z grupy speed zatrzymują mnie na sygnale. Squrwysyny wlepili mi 500 zł i 10 pkt. ja naprawde żyje w tak głupim kraju??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolo

Jestem święcie przekonany że gdyby zatrzymali rządową limuzynę to nie dość że nie byłoby żadnej kary to jeszcze by przepraszali i życzyli szerokiej drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlatego najlepiej jeździ się po Niemczech, tam mógłbyś sobie jechać nawet i 340 bez żadnych konsekwencji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz

Co ty gadasz tam też psy autostradowe szaleją. Nie raz zarobiłem mandat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks
36 minut temu, Gość Kolo napisał:

Jade sobie spokojnie 240 km/h aż tu nagle policyjne ścierwa z grupy speed zatrzymują mnie na sygnale. Squrwysyny wlepili mi 500 zł i 10 pkt. ja naprawde żyje w tak głupim kraju??

kto z rozumem zapíerdala 240 na autostradzie? W PL żyje bydło to jest traktowane jak bydło. Powinni auta takim durniom konfiskować, bo są zagrożeniem publicznym. Autor to cymbał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Sami
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Dlatego najlepiej jeździ się po Niemczech, tam mógłbyś sobie jechać nawet i 340 bez żadnych konsekwencji 🙂

A najlepsze jest to że u nas i tak jest więcej wypadków. Niemcy to dużo mądrzejszy i rozważniejszy naród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antech
35 minut temu, Gość Kolo napisał:

Jestem święcie przekonany że gdyby zatrzymali rządową limuzynę to nie dość że nie byłoby żadnej kary to jeszcze by przepraszali i życzyli szerokiej drogi.

przecież sami sobie mandatu nie wlepią, myśl koleś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katakumba
2 minuty temu, Gość Gość Sami napisał:

A najlepsze jest to że u nas i tak jest więcej wypadków. Niemcy to dużo mądrzejszy i rozważniejszy naród

Polacy to najgorsi kierowcy na świecie, daleko w tyle nawet za Turcją czy jakimś Zimbabwe. Powinni od razu na odstrzał de 'bili brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kolo
6 minut temu, Gość Feliks napisał:

kto z rozumem zapíerdala 240 na autostradzie? W PL żyje bydło to jest traktowane jak bydło. Powinni auta takim durniom konfiskować, bo są zagrożeniem publicznym. Autor to cymbał. 

Mój Aventador strasznie się dusi gdy ma na liczniku poniżej 200 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Katakumba napisał:

Polacy to najgorsi kierowcy na świecie, daleko w tyle nawet za Turcją czy jakimś Zimbabwe. Powinni od razu na odstrzał de 'bili brać.

Dokładnie, nawet Włosi to mistrzowie kierownicy przy takich cymbałach jak polaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shelby

Ja raz gnałem swoim Mustangiem 260 na odcinku między Grudziądzem a Gdańskiem, na szczęście nie trafiłem na takich czopków 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Retro

Ja niestety ze swoim maluchem mogę tylko pomarzyć o takiej prędkości 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

No to masz pecha kolego. Tyle już lat jeżdżę z regularną prędkością ok 200 km/h i nadal mam czyściutkie konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×