Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iskiereczka

Mam urodziny a siedzę i płacze !!

Polecane posty

Gość Iskiereczka

Od niedawna zostałam mamą jestem bardzo szczęśliwa ale moje małżeństwo zmieniło się totalnie.Przestalismy się dogadywać z mężem nigdy nie mieliśmy z tym problemu.Przez całą ciążę był dla mnie jak do rany orzyloz.A teraz jakby inny czlowkiem.Dzis mam urodziny.. i zamiast cieszyć się to siedzę i placze.Poklucikismy się o glupite.Zwykla sprzeczka.Ale mleko się wylało i wyzurzucilam z siebie cały żal .Jest mi cholernie przykro że w tak ważny dla mnie dzień nie potrafił się ugrysc w język zachować swoje głupie pretensje i pozwolić mi się cieszyć moim swietem.jest mi okropnie przykro.Najgirsze jest to że jest mu totalnie obojętne i uważa że sama sobie ten dzień. Zepsulam.Czuje się tak beznadziejnie że musiałam to wyrzucić z siebie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Iskiereczka napisał:

Od niedawna zostałam mamą jestem bardzo szczęśliwa ale moje małżeństwo zmieniło się totalnie.Przestalismy się dogadywać z mężem nigdy nie mieliśmy z tym problemu.Przez całą ciążę był dla mnie jak do rany orzyloz.A teraz jakby inny czlowkiem.Dzis mam urodziny.. i zamiast cieszyć się to siedzę i placze.Poklucikismy się o glupite.Zwykla sprzeczka.Ale mleko się wylało i wyzurzucilam z siebie cały żal .Jest mi cholernie przykro że w tak ważny dla mnie dzień nie potrafił się ugrysc w język zachować swoje głupie pretensje i pozwolić mi się cieszyć moim swietem.jest mi okropnie przykro.Najgirsze jest to że jest mu totalnie obojętne i uważa że sama sobie ten dzień. Zepsulam.Czuje się tak beznadziejnie że musiałam to wyrzucić z siebie ....

Psycholog. A nie trujesz ludziom dvpę. Wiesz, ze my mamy swoje zycie, a twoje nas tak obchodzi jak ciebie nasze? I ty sie dziwisz, ze ma cie w dvpie, oblesna egoistko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Psycholog. A nie trujesz ludziom dvpę. Wiesz, ze my mamy swoje zycie, a twoje nas tak obchodzi jak ciebie nasze? I ty sie dziwisz, ze ma cie w dvpie, oblesna egoistko!

Psycholog to chyba dla Ciebie. Albo od razu utylizacja dla takiego sci.erwa jak ty. Gdybyś miała w d.pie nie siedzialabys tu. Ale przeciez, trzeba sie na kims wyzyc... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wszystkiego najlepszego 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

Wszystkiego najlepszego kochana 🎂💐🍾😘🎈

bedzie dobrze uwierz mi!!!

poczatki z dzidziusiem nie są łatwe,wszystko się ułoży zobaczysz😊

z każdym dniem będzie lepiej👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami mysle, ze ludzie nie maja innych problemow. Tak w zyciu jest, ze jak masz za duzo dostatkow, to zaczynasz wydziwiac i szukac problemu, zeby tylko znowu sie poklocic i znow plakac i robic z siebie ofiare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×