Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

84Michal84

Czy moge zabrac na wyjazd za granice zone w prawie 2 mcu ciazy

Polecane posty

Myslalem zeby pojechac gdzies w dwa ostatnie tygodnie roku, za granice w tamtym roku bylismy w Kolumbii ale srednio wspominam ten wyjazd.

Teraz myslalem nad Meksykiem lub Peru, ewentualnie Stany Zjednoczone, chce ja jakos milo zaskoczyc, tak aby bardzo dobrze wypasc.

Czy kobieta w ciazy dobrze zniesie taki wyjazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to widzę

Pomysł masz niezły, ale weź pod uwagę to jak ona się czuje, czy nie wymiotuje, czy nie ma opuchniętych nóg, czy ogólne samopoczucie ma dobre, bo każda kobieta reaguje inaczej. Poza tym długi lot nie jest fajny, zmiana wody też srednio wpływa na stan ciężarnej. Zmęczenie, zmiana stref czasowych i klimatycznych. To wszystko ma wpływ. Ja będąc w 2 miesiącu ciąży nie pojechałabym z Tobą nawet do spozywczaka, gdyż oblapialam toaletę 5 razy dziennie, w najmniej oczekiwanych momentach. Ale jeśli żona czuję się dobrze, a lekarz prowadzący  ciążę nie miałby nic przeciwko ,to decyzja należy już tylko do niej. Jestem zdania, że lepiej się oszczędzać , chociaż ciąża to nie choroba, jednak spędzić ten czas spokojnie i skoncentrować się na nadchodzącym wydarzeniu, po prostu celebrować ten czas , bez stresu i obaw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha

Michaś najlepiej do tajlandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nieeee, jakby coś się stało nigdy byś sobie nie darowal, nie rób tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pojedziecie sobie już z dzieciakiemm jak się urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pomyślałes o tym że potrzebne są szczepienia? Nie ryzykuj!!!!! Co jeśli ukasi was jakis owad. Malaria na własne życzenie i smierc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccccc
6 godzin temu, 84Michal84 napisał:

Myslalem zeby pojechac gdzies w dwa ostatnie tygodnie roku, za granice w tamtym roku bylismy w Kolumbii ale srednio wspominam ten wyjazd.

Teraz myslalem nad Meksykiem lub Peru, ewentualnie Stany Zjednoczone, chce ja jakos milo zaskoczyc, tak aby bardzo dobrze wypasc.

Czy kobieta w ciazy dobrze zniesie taki wyjazd?

Desperacka ucieczka przed Świętami Bożego Narodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
6 godzin temu, Gość tak to widzę napisał:

Pomysł masz niezły, ale weź pod uwagę to jak ona się czuje, czy nie wymiotuje, czy nie ma opuchniętych nóg, czy ogólne samopoczucie ma dobre, bo każda kobieta reaguje inaczej. Poza tym długi lot nie jest fajny, zmiana wody też srednio wpływa na stan ciężarnej. Zmęczenie, zmiana stref czasowych i klimatycznych. To wszystko ma wpływ. Ja będąc w 2 miesiącu ciąży nie pojechałabym z Tobą nawet do spozywczaka, gdyż oblapialam toaletę 5 razy dziennie, w najmniej oczekiwanych momentach. Ale jeśli żona czuję się dobrze, a lekarz prowadzący  ciążę nie miałby nic przeciwko ,to decyzja należy już tylko do niej. Jestem zdania, że lepiej się oszczędzać , chociaż ciąża to nie choroba, jednak spędzić ten czas spokojnie i skoncentrować się na nadchodzącym wydarzeniu, po prostu celebrować ten czas , bez stresu i obaw. 

W drugim miesiącu ciąży się nie wymiotuje, bez przesady, nawet się nie wie o ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej

Sam jedź i nie wracaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyk

Stać cię na Meksyk a nie stać na wizytę u lekarza by o to zapytać 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukuł

Jak był w Kolumbii to pewnie szczepią się na bieżąco więc sugeruję że pytanie wnosi się Czy kobieta w ciąży może podróżować według mnie może widzę często kobiety w ciąży w podróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ouu
3 godziny temu, Gość Ukuł napisał:

Jak był w Kolumbii to pewnie szczepią się na bieżąco więc sugeruję że pytanie wnosi się Czy kobieta w ciąży może podróżować według mnie może widzę często kobiety w ciąży w podróży

I całował kelnerkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
12 godzin temu, 84Michal84 napisał:

Myslalem zeby pojechac gdzies w dwa ostatnie tygodnie roku, za granice w tamtym roku bylismy w Kolumbii ale srednio wspominam ten wyjazd.

Teraz myslalem nad Meksykiem lub Peru, ewentualnie Stany Zjednoczone, chce ja jakos milo zaskoczyc, tak aby bardzo dobrze wypasc.

Czy kobieta w ciazy dobrze zniesie taki wyjazd?

 No wiesz co? Bałaganu chcesz narobić? Na jak długo planujesz wyjazd? Jedź sam, zostaw ją u mnie, już ja się nią odpowiednio zaopiekuję 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie chodzi  o to ze nie chce jej na razie mowic, szczepionki mamy na biezaco, rok temu robilismy wscieklizne, wzwa a i b mamy, tezec, wlasciwie wedlug mnie to pod tym wzgledem bedzie bezpiecznie, duze miasta bezzagrozen Malaria, chodzi mi bardziej o sytuacje czy zona da sobie rade, ale nie chce jej mowic aby byla to niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 30.11.2019 o 14:38, Gość Kiss napisał:

W drugim miesiącu ciąży się nie wymiotuje, bez przesady, nawet się nie wie o ciąży.

Następna mądralińska. Każda kobieta ma inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×