Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DreamInHeaven

Co ma znaczyć jego zachowanie??

Polecane posty

Gość DreamInHeaven

Od ponad pół roku spotkam się z zajętym i dxieciatym facetem łączy nas seks i wspólne rozmowy. Ostatnio spotkałam się z nim przyjacielem z którym mam dobre relacje i podczas ostatniego wspólnego seksu z tamtym pytał się czy ja z moim przyjacielem uprawiam seks. Zaśmiałam się i odpowiedziałam, że nie. Co myślicie czemu zadał takie pytanie? Przecież sam ma żonę a do mnie pewnie miałby pretensje że z innym to zrobiłam. (nie robię jednak bo mi seks z nim wystarcza) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On33

Nie kumam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta odp
34 minuty temu, Gość DreamInHeaven napisał:

Od ponad pół roku spotkam się z zajętym i dxieciatym facetem łączy nas seks i wspólne rozmowy. Ostatnio spotkałam się z nim przyjacielem z którym mam dobre relacje i podczas ostatniego wspólnego seksu z tamtym pytał się czy ja z moim przyjacielem uprawiam seks. Zaśmiałam się i odpowiedziałam, że nie. Co myślicie czemu zadał takie pytanie? Przecież sam ma żonę a do mnie pewnie miałby pretensje że z innym to zrobiłam. (nie robię jednak bo mi seks z nim wystarcza) 

wstyd być kims takim jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta odp

i jeszcze sie publicznie chwali byciem wycieruchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DreamInHeaven

Czemu takie komentarze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DreamInHeaven

??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pewnie byłby zazdrosny jakby się dowiedział ze sypiasz tez z tamtym, ale to nic nic znaczy bo faceci to psy ogrodnika i nawet jeśli są w układzie to i tak woleliby mieć kochankę tylko na wyłączność (zęby mu ego nie spadło). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×