Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszlamama20

Mam 20 lat i jestem w ciąży. Przyszła teściowa powiedziala mi, że jestem ...

Polecane posty

Gość hehe
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

I nie widzisz różnicy między niesamodzielną dwudziestolatką a wykształconą, pracującą dwudziestoparolatką? Przecież autorka jest na łasce rodziców, chłopaka i jego rodziców. Pokazała już, że jest nieodpowiedzialna, więc co, matka chłopaka ma ją głaskać po głowie? On zamiast zdobywać wykształcenie i rozwijać karierę będzie się łapał każdej pracy byle mieć pieniądze. Wpadli i pierwsze co planują to ślub, który pochłonie kasę, której nie mają? Dziwicie się, że matka jest wściekła? Może wy macie marzenie by wasze dzieci zostały rodzicami w wieku 20 lat, ale jak widać są jeszcze ludzie ze zdrowymi priorytetami.

To niech wyżywa się na swoim synu, który wkładał nie tam gdzie trzeba bez ogumienia. Czego wieszacie psy na dziewczynie? Nie ona pierwsza i nie ostatnia wpadła. Zdarza się i to nawet młodszym dzieciakom i jakoś życie toczy się dalej, konsekwencje sami poniosą i będą musieli szybko dorosnąć. A matka chłopaka nie miała prawa wyzywać tej dziewczyny od najgorszych. Tak samo jej synek jest winien jak i ona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość hehe napisał:

To niech wyżywa się na swoim synu, który wkładał nie tam gdzie trzeba bez ogumienia. Czego wieszacie psy na dziewczynie? Nie ona pierwsza i nie ostatnia wpadła. Zdarza się i to nawet młodszym dzieciakom i jakoś życie toczy się dalej, konsekwencje sami poniosą i będą musieli szybko dorosnąć. A matka chłopaka nie miała prawa wyzywać tej dziewczyny od najgorszych. Tak samo jej synek jest winien jak i ona. 

A ty obwiniałabyś swoje dziecko czy kogoś innego? I nie, nie oni poniosą konsekwencje. One spadną na rodziców (głównie finansowe i opiekę nad dzieckiem). Skoro ty nie widzisz problemu "bo zdarza się młodszym dzieciom" to mi brak argumentów. Może w twoim patologicznym otoczeniu to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A ty obwiniałabyś swoje dziecko czy kogoś innego? I nie, nie oni poniosą konsekwencje. One spadną na rodziców (głównie finansowe i opiekę nad dzieckiem). Skoro ty nie widzisz problemu "bo zdarza się młodszym dzieciom" to mi brak argumentów. Może w twoim patologicznym otoczeniu to norma.

A dlaczego miałabym tylko partnera dziecka? Z tego, co mi wiadomo, to do zajścia w ciąże potrzeba dwóch osób. Mogłabym obwiniać syna o głupotę i ewentualnie siebie za to, że może niedostatecznie uświadomiłam dziecko odnośnie do konsekwencji współżycia. I gdzie napisałam, że nie widzę problemu? Ale to, że on jest, to nie znaczy, że świat się skończył, albo, że dziewczyna ma się zabić czy załamać... Życie toczy się dalej i trzeba wziąć na barki odpowiedzialność za to, co się stało. Oczywiście, że konsekwencje dotkną całą rodzinę, młodzi także je poniosą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka

Jestem pewna, ze jak dziecko sie urodzi to ta kobieta bedzie chciala byc dobra babcia i zaakceptuje cala sytuacje. Autorko, mas z20 lt a nie 15  mysle, ze dacie sobie rade z pomoca rodzicow twoich. Najpierw dostaniecie becikowe 1000 zl, potem przez rok Kosiniakowe tez chyba 1000 na m-c i wreszcie 500+. Mozesz wziac na studiach dziekanke, albo przejsc na zaoczne. Jak masz wsparcie w chlopaku i swoich rodzicach to wszystko sie ulozy. Powodzenia !. A "tesciowa " sie nie przejmuj. Okazala sie mniej dojrzala od swojego syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość patka napisał:

Jestem pewna, ze jak dziecko sie urodzi to ta kobieta bedzie chciala byc dobra babcia i zaakceptuje cala sytuacje. Autorko, mas z20 lt a nie 15  mysle, ze dacie sobie rade z pomoca rodzicow twoich. Najpierw dostaniecie becikowe 1000 zl, potem przez rok Kosiniakowe tez chyba 1000 na m-c i wreszcie 500+. Mozesz wziac na studiach dziekanke, albo przejsc na zaoczne. Jak masz wsparcie w chlopaku i swoich rodzicach to wszystko sie ulozy. Powodzenia !. A "tesciowa " sie nie przejmuj. Okazala sie mniej dojrzala od swojego syna.

Ja prdl... 1500 zł z naszych pieniędzy dla łajzy co rozłożyła nogi. Wspaniała nagroda za brak odpowiedzialności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli oboje chcecie ślubu, weźcie go 😉 20 lat i ciąża to nie koniec świata, małymi dziecmi już nie jesteście. Fakt jesteście bardzo młodzi ale dacie radę to ogarnąć. Ukladajcie sobie życie a na teściowa na patrz, myśl o dziecku i Waszym szczęściu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość dima napisał:

Ty kurfo.

Serio?Jest mężatką,ma dzieci.A ty pewnie nadal bez ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asdfgkfjhsbz
36 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja prdl... 1500 zł z naszych pieniędzy dla łajzy co rozłożyła nogi. Wspaniała nagroda za brak odpowiedzialności. 

...nij sie w mozg ...ko. Sama bierzesz z naszych pieniedzy na swoje kaszojady, wiec sie nue odzywaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Asdfgkfjhsbz napisał:

...nij sie w mozg ...ko. Sama bierzesz z naszych pieniedzy na swoje kaszojady, wiec sie nue odzywaj. 

Nie. Ja pracuję na wasze dzieci. Nic nie dostałam od tego rządu i muszę sponsorować takie bezmózgi jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Serio?Jest mężatką,ma dzieci.A ty pewnie nadal bez ślubu?

Taaa, bo mąż i dzieci to wyznacznik poziomu. Może w twoim kuchennym królestwie. Pewnie Cię to zszokuje, ale są ludzie z wiekszymi ambicjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hjkhcf
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie. Ja pracuję na wasze dzieci. Nic nie dostałam od tego rządu i muszę sponsorować takie bezmózgi jak wy.

To sie wyprowadz za granice, a nie ...isz. A najlepiej na bezludna wyspe, bo tylko tam nie daja pieniedzy na dzieci. Na pewno z twoich wielkich podatkow autorka dziecko wychowa, pusty bezmozgi lachociagu. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscccc
4 godziny temu, Gość Przyszlamama20 napisał:

Fakt, dziecko nie bylo planowane. Oboje mamy po 20 lat i chcemy się pobrać na wiosnę. Już nawet zaczęliśmy to załatwiać. Moi rodzice przyjeli to ze spokojem (wieść o ciazy i slubie) ale u matki chlopaka rozpetalo sie pieklo... Powiedziala mi na koniec, ze mam wypierdalac i ze jestem zwykla ... co szukala jelenia. Jestem w szoku, ona jest nauczycielka nie żadna patologia. Myslalam, ze mnie lubi. A tu takie coś... siedzę i płaczę od wczoraj. Chcialam miec dobre relacje z teściową...

Normalne że twoi przyjęli to ze spokojem , córka nie będzie panna z dzieckiem.i normalne że tamta babka się wkurzyła ,20 lat to smaki jeszcze jesteście w Stanach nawet by wam piwa nie sprzwdali a tu się za dzieciaka i zeniaczki biorą. Ona chciała na pewno lepszej przyszłości na syna niż harowa dzieciaka na dzieciaka.I ma teściowa racje jakbyś nie chciała to byś nie wpadła .Facet niby tez winien ale to baba zostaje na koniec z brUvhem wiec nie umiała o siebie zadbać to masz coś chciała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, Gość Hjkhcf napisał:

To sie wyprowadz za granice, a nie ...isz. A najlepiej na bezludna wyspe, bo tylko tam nie daja pieniedzy na dzieci. Na pewno z twoich wielkich podatkow autorka dziecko wychowa, pusty bezmozgi lachociagu. 😂

To ty się wyprowadź, może większy socjal zgarniesz. Z moich podatków nie, ale z podatków wielu osób, które ciężko pracują już tak. A są ważniejsze wydatki niż utrzymywanie niezaradnych życiowo dorosłych i ich przypadkowego potomstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdjfkflfns
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

To ty się wyprowadź, może większy socjal zgarniesz. Z moich podatków nie, ale z podatków wielu osób, które ciężko pracują już tak. A są ważniejsze wydatki niż utrzymywanie niezaradnych życiowo dorosłych i ich przypadkowego potomstwa.

Nie potrzebuje, bo sama na siebie zarabiasz i nie pierdacze na prawo i lewo jak to mi źle. Idź pluj sie do znajomych i rodziny, którzy wychowuja dzieci i pobieraja tym samym świadczenie 500 plus, a nie w necie kozaczysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dima
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Serio?Jest mężatką,ma dzieci.A ty pewnie nadal bez ślubu?

Serio. Jakby sie nie dała zapłodnić podstępem, gdyby nie oszukała kierując się wyłącznie wyrachowaniem i kasą jaką miał jej facet, to by pewnie zdychała w samotności. Klasyczna kuref - za kase do wyra. Mam nadzieję, że jej los odpłaci za to oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka

Ja urodziłam dziecko w wieku 18 lat. Teraz mam 31 i nadal jesteśmy razem z ojcem dziecka. Mamy też drugie dziecko, dwuletnią córeczkę. Było ciężko, ale wszystko się poukładało. Nie jest to niemożliwe. Ale my oboje mieliśmy wsparcie w naszych rodzicach. Mój mąż też miał 20 lat, kiedy syn się urodził. Oboje skończyliśmy studia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×