Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama Krzysia i Helenki

Nie głosowałam na PiS i nie złożyłam wniosku na 500 plus

Polecane posty

Gość Mama Krzysia i Helenki

Uważam, że to hipokryzja. Nie złożyłam wniosku na 500 plus, bo tego nie popieram. Jestem dumna, że sami z mężem utrzymujemy naszą rodzinę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 500

Też jestem z was dumna. Ja głosowałam na PiS i pobieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

frajernia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jhhhhh

Haha a kogo to obchodzi 🙂 widocznie nie jestes dumna skoro o tym teraz piszesz i oczekujesz poparcia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuu

Przeciez nie PIS ci dal pieniadze, tylko wyciagnal od ludzi, od ciebie zreszta też, Nie tedy droga. Buntuj sie pzreciw durnym ustawom jego rządu, bo tego, czy wezmiesz, czy nie wezmiesz nawet PIS nie zauwazy, a ma coraz nowe  nie le[sze pomysly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Jhhhhh napisał:

Haha a kogo to obchodzi 🙂 widocznie nie jestes dumna skoro o tym teraz piszesz i oczekujesz poparcia. 

Mnie obchodzi i ja jestem z niej dumna. Wiele osób wyzywa PiS, narzeka że rozdają 500zł, a pobierają tłumacząc się tym, że skoro dajo to trza brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyno ty sucz
40 minut temu, Gość Gość napisał:

Mnie obchodzi i ja jestem z niej dumna. Wiele osób wyzywa PiS, narzeka że rozdają 500zł, a pobierają tłumacząc się tym, że skoro dajo to trza brać.

Brawo!! 

A na drugi raz ruszyć doopska do wyborow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Mama Krzysia i Helenki napisał:

Uważam, że to hipokryzja. Nie złożyłam wniosku na 500 plus, bo tego nie popieram. Jestem dumna, że sami z mężem utrzymujemy naszą rodzinę. 

Napisz to na bilbordzie i jedź do Warszawy 😂 Kogo to kobieto obchodzi. Nie chcesz to nie bierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macice ...e
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Napisz to na bilbordzie i jedź do Warszawy 😂 Kogo to kobieto obchodzi. Nie chcesz to nie bierz.

ciebie nie obchodzi, bo jesteś leniwą madką z bombelkami żrącą za nasze pieniądze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
26 minut temu, Gość macice ...e napisał:

ciebie nie obchodzi, bo jesteś leniwą madką z bombelkami żrącą za nasze pieniądze. 

O przepraszam bardzo nie dają mi nic. Moje dzieci już są za duże. Moja kasa też jest wydawana na różne cele i nie pyszczę bo co to zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość krystyno ty sucz napisał:

Brawo!! 

A na drugi raz ruszyć doopska do wyborow.

Ja głosuję na PiS ale nie dla 500+. Zależy mi żeby przeprowadzili reformę sądownictwa, ale coś się ściągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość 500 napisał:

Też jestem z was dumna. Ja głosowałam na PiS i pobieram.

Ja głosuję na PiS ale nie dla 500+. Zależy mi żeby przeprowadzili reformę sądownictwa, ale coś się ociągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ja
12 godzin temu, Gość Mama Krzysia i Helenki napisał:

Uważam, że to hipokryzja. Nie złożyłam wniosku na 500 plus, bo tego nie popieram. Jestem dumna, że sami z mężem utrzymujemy naszą rodzinę. 

Ale wiesz że jak pracujesz to są to twoje pieniądze zabrane w ogromnych podatkach. Podam ci przykład mam zlecenie na 11 tys po opłatach łącznie z pracownikami zostaje mi 1.5 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Mama Krzysia i Helenki napisał:

Uważam, że to hipokryzja. Nie złożyłam wniosku na 500 plus, bo tego nie popieram. Jestem dumna, że sami z mężem utrzymujemy naszą rodzinę. 

Hmm. Ale podwyżki,  które wprowadza rząd i inne ustawy i tak was dotyczą.  Moim zdaniem bez sensu.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Napisz to na bilbordzie i jedź do Warszawy 😂 Kogo to kobieto obchodzi. Nie chcesz to nie bierz.

To jest forum dyskusyjne.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Gość ja napisał:

Ale wiesz że jak pracujesz to są to twoje pieniądze zabrane w ogromnych podatkach. Podam ci przykład mam zlecenie na 11 tys po opłatach łącznie z pracownikami zostaje mi 1.5 

Pewnie jakbyś nie płacił pracownikom, to by ci więcej zostało:))) Och, bidulek. ..Jeszcze nie spotkałam nikogo, kto prowadzi działalność gospodarczą, by nie narzekał. Głosuję na PiS, nie biorę nic, jestem zadowolona z rządu. Reforma sądownictwa też będzie przeprowadzona, bo kastę trzeba z czasem wywalić. Robią z siebie bogów, a są zwyczajnie amoralni. Większośc, by być sprawiedliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja nie głosowałam i złożyłam, bo nie zamierzam finansować innych dzieci jeśli mam swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moim zdaniem mozesz smialo brac 500+, bo pis i tak ci zabral te pieniadze w podatkach. Inni pasozytuja na socjalu, ty odbierz to ,co ci sie nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Moim zdaniem mozesz smialo brac 500+, bo pis i tak ci zabral te pieniadze w podatkach. Inni pasozytuja na socjalu, ty odbierz to ,co ci sie nalezy.

Dokładnie, to przyzwolenie na okradanie siebie. Ja nie popieram rozdawnictwa, tego ile osób żyje jedynie na zasilkach, bo pasuje im ten poziom życia. Nie mam na to wpływu,ale nie na mój koszt. Pobieram 1000zl msc, oboje pracujemy i pięknie się odkłada. A gdybym nie pobierala, to musiałabym płacić podatki, utrzymywać dzieci, płacić za nianię plus płacić na 2 Dziecko sąsiadki z dolu i na to co już jest w drodze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kultura Wypowiedzi

Ja głosowałam na PiS, to jedyni realizują swój program. 500+ będę pobierać od czerwca, ale nie to było powodem do posiadania dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
49 minut temu, Gość Gosc napisał:

Moim zdaniem mozesz smialo brac 500+, bo pis i tak ci zabral te pieniadze w podatkach. Inni pasozytuja na socjalu, ty odbierz to ,co ci sie nalezy.

A dlaczego nikt się nie doczepi jak niektórzy pasożytują na caritasie? Niektórzy rzeczywiście są biedni, ale niektórzy to pasożyty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Pewnie jakbyś nie płacił pracownikom, to by ci więcej zostało:))) Och, bidulek. ..Jeszcze nie spotkałam nikogo, kto prowadzi działalność gospodarczą, by nie narzekał. Głosuję na PiS, nie biorę nic, jestem zadowolona z rządu. Reforma sądownictwa też będzie przeprowadzona, bo kastę trzeba z czasem wywalić. Robią z siebie bogów, a są zwyczajnie amoralni. Większośc, by być sprawiedliwym.

Zgadza się, teraz bidulki sędziowie będą robić manifestacje, że niby rząd im coś zabiera. Do roboty niech się wezmą, a nie za protesty. Zarabiają kupę kasy i jeszcze im źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

Tez nie głosowałam na PiS, ale mąż ciężko pracuje i wysokie podatki płaci (ja obecnie na wychowawczym), więc bierzemy 500+. Co to da, że nie weźmiemy? Pis z własnej kasy tego nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
49 minut temu, Gość kasia napisał:

Tez nie głosowałam na PiS, ale mąż ciężko pracuje i wysokie podatki płaci (ja obecnie na wychowawczym), więc bierzemy 500+. Co to da, że nie weźmiemy? Pis z własnej kasy tego nie daje.

Bierz, bierz. PiS z własnej kasy tego nie daje, ale jak przyjdzie PO, to już więcej nie weźmiesz, bo PO tą kasę sobie weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama prawda
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bierz, bierz. PiS z własnej kasy tego nie daje, ale jak przyjdzie PO, to już więcej nie weźmiesz, bo PO tą kasę sobie weźmie.

Skoro ta PO tak kradła to dlaczego nikt z PO jeszcze nie siedzi???

Przecież PiSma w rękach od czterech lat całą władzę, prokuraturę, sądy to dlaczego siedzą za kradzież VATu tylko ludzie z PiSu???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Sama prawda napisał:

Skoro ta PO tak kradła to dlaczego nikt z PO jeszcze nie siedzi???

Przecież PiSma w rękach od czterech lat całą władzę, prokuraturę, sądy to dlaczego siedzą za kradzież VATu tylko ludzie z PiSu???

 

Sądów jeszcze nie mają. Sądy ma PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama prawda

To włącz telewizor i posłuchaj co zrobili sędziemu Juszczyszynowi.

Albo poczytaj w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Sama prawda napisał:

To włącz telewizor i posłuchaj co zrobili sędziemu Juszczyszynowi.

Albo poczytaj w necie.

No, z tego co mi wiadomo, sędzia Juszczyszyn, doprowadził do sprzedaży gospodarstwa wartego ok. pół miliona, za ok. 30tys. To ma być sprawiedliwość? Jeżeli tak, to ten pan sędzia powinien oddać te pieniądze z własnej kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Sama prawda napisał:

To włącz telewizor i posłuchaj co zrobili sędziemu Juszczyszynowi.

Albo poczytaj w necie.

A co mu zrobili? W końcu wsadzili go za kratki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×