Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama Krzysia i Helenki

Nie głosowałam na PiS i nie złożyłam wniosku na 500 plus

Polecane posty

Gość kasia
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Bierz, bierz. PiS z własnej kasy tego nie daje, ale jak przyjdzie PO, to już więcej nie weźmiesz, bo PO tą kasę sobie weźmie.

Trudno. Nie będę płakać. Jestem za tym, żeby to zlikwidować albo przynajmniej dać tylko pracującym rodzicom. Może jak przyjdzie PO ceny tak nie będą rosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość kasia napisał:

Trudno. Nie będę płakać. Jestem za tym, żeby to zlikwidować albo przynajmniej dać tylko pracującym rodzicom. Może jak przyjdzie PO ceny tak nie będą rosły.

PO już było i co, nie pamiętasz jak było? Ceny rosły szybciej niż zarobki. W Warszawie Trzaskowski już podniósł ceny za śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podniósł bo z czegoś samorząd musi finansować durne pomysły pisowskiego rządu na które rząd nie daje pieniędzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Podniósł bo z czegoś samorząd musi finansować durne pomysły pisowskiego rządu na które rząd nie daje pieniędzy!

No, durne pomysły. Gdyby nie strefa relaksu z palet, to samorząd miałby z czego opłacić śmierdzącą sprawę czajki, a tak to teraz musi zdzierać z ludzi, bo durny rząd obniżył podatki i teraz nie mają na ośmiorniczki. Mój syn od Trzaskowskiego miał dostać 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty się lepiej dowiedz ile kasy musiały dołożyć samorządy do "deformy oświaty"!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty się lepiej dowiedz ile kasy musiały dołożyć samorządy do "deformy oświaty"!!!

Do jakiej reformy oświaty? Pretensje miej do strajkujących nauczycieli. Chcieli podwyżki, to dostali. O co ci chodzi? Przecież to samorządy głównie walczyli o te podwyżki, a teraz to pieniędzy nie mają? A może ci o reformę lgbt, że samorządy muszą płacić latarnikom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dowiedz się ile kosztowało samorządy dostosowanie szkół do podwójnych roczników ty wstrętny pisowski trollu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Dowiedz się ile kosztowało samorządy dostosowanie szkół do podwójnych roczników ty wstrętny pisowski trollu!!!

A kto te podwójne roczniki stworzył? Pisowski trollu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×