Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam z was beke hahaha

Ale wy jestescie zalosne :)

Polecane posty

Gość mam z was beke hahaha

Juz nie mozecie sie popisac uroda to mnie bedziecie unikac.Nie dosc,ze brzydkie to jeszcze cykory :D Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k

Nie unikamy:) przecież nie będziemy tobą gonić Cykorku:) jak chcesz, to proszę bardzo, możemy się spotkać. Jesteś gdzieś blisko? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k

Nie unikamy:) przecież nie będziemy tobą gonić Cykorku:) jak chcesz, to proszę bardzo, możemy się spotkać. Jesteś gdzieś blisko? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam z was beke
6 minut temu, Gość K4k napisał:

Nie unikamy:) przecież nie będziemy tobą gonić Cykorku:) jak chcesz, to proszę bardzo, możemy się spotkać. Jesteś gdzieś blisko? 🙂

Jak to nie unikacie jak odwracacie sie do mnie tylem i udajecie,ze mnie nie ma ? Prosze mi tutaj zadnych bajeczek nie wciskac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość mam z was beke napisał:

Jak to nie unikacie jak odwracacie sie do mnie tylem i udajecie,ze mnie nie ma ? Prosze mi tutaj zadnych bajeczek nie wciskac 🙂

Mają rację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
4 minuty temu, Gość mam z was beke napisał:

Jak to nie unikacie jak odwracacie sie do mnie tylem i udajecie,ze mnie nie ma ? Prosze mi tutaj zadnych bajeczek nie wciskac 🙂

Bajeczki, bajeczkami... Trudno powiedzieć kto się chowa pod "czapką niewidką" także ten...nie będę każdemu zaglądać🙂

Nie odpowiedziałeś na pytanie? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam z was beke
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Mają rację 

Taak maja racje :D Tylko demonstruja jakie sa zazdrosne.A ja w duchu sie smieje z ich glupiego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość mam z was beke napisał:

Taak maja racje 😄 Tylko demonstruja jakie sa zazdrosne.A ja w duchu sie smieje z ich glupiego zachowania.

Mają rację że ciebie unikają a jak przypadkiem widzą to odwracają się tyłem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam z was beke
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Mają rację że ciebie unikają a jak przypadkiem widzą to odwracają się tyłem

 

Powtarzasz sie.Chyba naprawde nie umiesz czytac ze zrozumieniem albo probujesz mi dowalic.Jesli tak,to nie wyszlo ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość mam z was beke napisał:

Powtarzasz sie.Chyba naprawde nie umiesz czytac ze zrozumieniem albo probujesz mi dowalic.Jesli tak,to nie wyszlo ci 🙂

Póki co to ty od lat się powtarzasz pisząc wiecznie jedno i to samo, ja wcale ale to wcale nie próbuje tobie dowalić, ale ty jak ktoś ma się inne zdanie  ty uważasz to że ktoś chce ci dowalić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam z was bej
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Póki co to ty od lat się powtarzasz pisząc wiecznie jedno i to samo, ja wcale ale to wcale nie próbuje tobie dowalić, ale ty jak ktoś ma się inne zdanie  ty uważasz to że ktoś chce ci dowalić 

Jakie inne zdanie ? Nawet nie znasz mojej sytuacji ale piszesz,ze maja racje unikajac mnie albo odwracajac sie tylem.Z jakiej racji ? To nie jest posiadanie wlasnego zdania tylko bycie zwyczajnie zlosliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Beetroot

Piona stary

jak sie laska na trofeum nie na daje to sie jej nie poswięca ani sekundy uwagi. Najlepiej zrobić to tak, żeby ona myslała, że problem jest w niej. Jestes w tym mistrzem. Moje gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×