Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Goosc

Temat o pieski, shih tzu

Polecane posty

Gość Goosc

Hej, mam zmartwienie ostatnio. Mamy 5 miesięczna kochana sunie shih tzu, jadła już od dawna sucha karne brit care junior, wcześniej puszki też brit care. Od jakiś 2 tygodni przestała jej smakować sucha karma, chyba że dodam do niej mokrej, lub sosu-czego unikam. Ostatnio na weekend Skończyla się mokra karma i sunia dopiero wieczorem zjadła sucha karme. Myślę że przyzwyczaiła się do mokrej karmy za bardzo. Co radzicie? Akurat mieszkam w malutkim mieście gdzie tylko w 1 sklepie maja mokra karne brit care. Gdzie nie czytam to widzę że lepiej podawać sucha karme niż ciągle mokra i sama nie wiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale wiesz, że to forum jest o dzieciach, a nie o psach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia

Lepsza jest mokra karma, poza tym możesz jej gotować jakieś mieso z marchewką,pietruszka,selerem (taki bulion) i dawać z makaronem lub ryżem razem z tymi warzywami .Sama miałam shih-tzu i uwielbiała takie jedzenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Dzięki za odp. Pani od której brałam sunie mówiła aby karmić głównie sucha karma i faktycznie przez miesiąc zajadala ze smakiem karmę później zachciało mi się urozmaicenia i sunia kręci już nosem na sucha karmę. 

Jak mam zupę to dostaje coś - z rosołu głównie, nie chcę przedobrzyc. 

Wiem że to forum o dzieciach, ja też mam dzieci i myślę że jest wiele rodzin z pieskami i mogą coś doradzić 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja shih ma 9 lat i je od zawsze mokrą karmę. Akurat ma alergie więc kupuje royal canin hypoallergenic. Zamawiaj przez internet na zooplus wyjdzie cię taniej i zawsze będziesz miała zapas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×