Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pochmurno mi

ROBERT moje słońce

Polecane posty

Gość Pochmurno mi

No i co narobiłaś, koszmarny listopad zakończyl się  dla mnie, już myślałam że wszystko co zle za mną,aż tu nagle taki cios od Ciebie,prosto w serce,pokiereszowalo mi duszę, zgaslam. Wolałabym Cię  Nie widzieć  Z nią, a ty tak poprostu ,w biały dzień, nie ugielam się, ja nie udzwigne tego, jeszcze tego,upadlam na kolana,nie mam i nie wygląda żebym miała siłę wstać. Nie ,nie mam nadziei ,że  To pomyłka. Już po tylu problemach które przeszłam w zyciu człowiek się uodparnia na ciosy, ale teraz Robert czuję że coś we mnie umarło, jakas część mnie. ....Nie chce  żebyś mnie zobaczył, nie mogę spojrzeć ci w oczy. Kocham i kochałam,ale to mam schowane na dnie w moim sercu.  Nie potrafię inaczej jak tylko uciec. Wiem że czytasz forum na kafeterii. To teraz zrozumiesz dlaczego mnie nie ma. Może tego akurat chciałeś.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Kolejny facet rani kobietę która go kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kocha ? Skąd wiesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uno tvo

Pierwsze rozkochal a późnej przy innej się pręży, to totalne swinstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Po tym jak to napisała  i jak cierpi to musi go bardzo kochać. Mało jest takich mądrych kobiet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc m
1 minutę temu, Gość GOŚĆ napisał:

Po tym jak to napisała  i jak cierpi to musi go bardzo kochać. Mało jest takich mądrych kobiet. 

Eh nie mogą być razem ? Tylko cierpieć muszą dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Jestem ciekawa co będzie  dalej? Gdzie uciekniesz? Myślisz że będzie Cię szukał autorko? Do myśli się?  A byliście razem parą?  Czy to początki miłość były?  Może to nieporozumienie. Może szef np kazał mu siostrzenice albo kuzynke odowieźć czy odprowadzić a może to jego siostra albo kuzynka. Nie ma co się załamywać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

To wygląda jakby facet z inną kręcił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Autorko jesteś? Powiedz coś więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Będzie miłość i dziecko wszystko po Boźemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uno tvo

Chyba dostała jakby w twarz. Nie zazdroszczę, musi boleć.  Jak ją kocha to ją znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowe Love

Dajcie spokój. Każdy Robert to porażka? Też niedawno poznałam jednego Roberta i zachował się jak najgorsza świnia. Nie warto dla takich mięczaków tracić głowy. Już się po nim prawie otrzepałam i idę dalej przed siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uno tvo

Tak po Bożemu.? Ale z kim to dziecko ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Silna babka z Ciebie tak trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Uno tvo napisał:

Tak po Bożemu.? Ale z kim to dziecko ? 

Z ta co kręci  ja im kibicuje wyglądają tak pięknie razem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Autorka widać że przeszła jakieś swoje male pieklo i tak po mojemu myślała że znalazła odpowiedniego faceta a on sobie  z inną poczyna eh. Kobiety pragną miłości ,dobrego wrażliwego faceta a tu zawsze taka wartościowa kobieta dostanie piachem po oczach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uno tvo

Ty też ich widziałeś?  Dobre. Ty może ona już, a może na porodowke ją wiózł? A może wózek wybierali,tzw wyprawkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uno tvo

Nie sorki ,nie wolno sobie jaj robić, ta kobieta cierpi,nie dobijamy jej,tak pewnie płacze odkąd ich zobaczyła.Ja jej współczuję jest sama,ukrywa się przed nim. Będzie jej szukał?  Wyjedzie czy co? Zmieni pracę?  To nie tak łatwo uciec  ,schować się. Hmmm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To czemu nic nie pisze?, to wiadomość dla niego, wiadomość czy krzyk rozpaczy żeby ją szukał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halka

Bo z tymi Robertani coś jest nie tak. Historia z przed 20 lat mi się przypomniała.Zakochałam się i on podobno we mnie też, początek znajomości, mówiłam się z kumpelka na mieście ,idziemy obie chodnikiem rozgadane rozesmiane aż tu na rondo wjeżdża znajomy mi samochód i Robert z ciemnowlosa krecona dziewczyną, też pamiętam jak serce wypadło mi na chodnik i roztrzaskalo się ,nie oamietalam jak do domu wróciłam i zezwalam z nim kontakt nie mówiąc mu nic.Chyba się dowiedział od innych. Długo był  sam. Wiem że jeszcze po 30 nie ułożył sobie życia, teraz nie wiem gdzie jest jak żyje ale ja do tej pory nienawidzę kobiet z ciemnymi dłuższym kreconymi włosami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uno tvo

O mosz i z tego taki morał że Roberty to dziwaki i zdrajcy a dlugowlose kręcone panie są tylko na chwilę nimi zainteresowane,później oni zostają sami . Kobiety idziemy spać autorka padła. Może z płaczu zasnela, żal mi jej bo jutro jak się obudzi będzie zastanawiać się czy to zły sen czy czy to się wydarzyło. Straszne.A ten gość może przeczyta eeee wątpię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

To czemu nic nie pisze?, to wiadomość dla niego, wiadomość czy krzyk rozpaczy żeby ją szukał 

Bo mu nie zależy. Tobie nigdy nie przestało zależeć? Bywa i to często. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kijkazmijka

Ja bym mu w niucha wyczesala to by mu rozum wrócił. A jak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Jak się kocha to nie ma czegoś takiego jak przestaje zależeć, nie tego nie rozumiem.A kochales /kochalas kogoś tak naprawdę i co przeszło Ci, a jak ludzie są razem nagle choroba ,albo zwolnienie z pracy, albo brak pieniędzy i co przestaje ci zależeć. A niech szlak trafi takich pustych egoistycznych ludzi, tyłki za karnymi latająca to nic nie warte bo jak coś targi się co lepszego to z kwiatka na kwiatek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe
8 minut temu, Gość Kijkazmijka napisał:

Ja bym mu w niucha wyczesala to by mu rozum wrócił. A jak. 

opowiadacie pierdoły , wymyślacie,jaki robert mże ten z onetu stalker co awansował na szefa fejbuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kijkazmijka

Co to znaczy przestało zależeć a ile ty masz lat ? Co ty wiesz o miłości.  Będzie kwadratowy łeb żałował zawsze tak jest . Myśli  że mu się fajna niunia trafiła, ale takie niunie to fik i do innego pójdzie a jak tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kijkazmijka

Nie jednemu psu Czarek na imię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kijkazmijka

Tak jak ja jeżdżę swoim autem i każdy mnie gdzieś widzi a ja im mówię nozesz to tylko pytanie jedno i w tym kolorze to tylko moje no nie w mojej okolicy zapiec takich samych jak moje. Mówię patrz na tablice to poznasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kijkazmijka

Już mi pisanie też nie idzie spać idę też, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×