Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malinka

Jakie macie doświadczenia związane z bezdomnością zwierząt?

Polecane posty

Gość Malinka

Ja wiem, że to pytanie powinno być teoretycznie zamieszczone w innym dziale, ale jest tu was tak dużo, że na pewno macie również jakieś doświadczenia z tym związane i liczę, że zechcecie się nimi podzielić.

Jak jest obecnie w Waszych miastach(miejscowościach) z problemem bezdomności zwierząt domowych (koty, psy)? Jakie macie z tym doświadczenia obecnie? Czy ten problem istnieje tam, gdzie mieszkacie i czy jest wg Was właściwie rozwiązywany? Czy możecie powiedzieć, że ten problem ten nie dotyczy waszej okolicy? Czy sami spotkaliście się pośrednio lub bezpośrednio z tym problemem? Jakie są Wasze doświadczenia?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burza w mieście

Chciałam mieć kota kiedyś....., schronisko było przepełnione więc to " kiedyś" stało się szybciej i " moje futro" śpi słodko teraz na oknie i ma w tyle, że na dworze zimno, głodno. Jak mam do wyrzucenia coś co przyda się w Schronisku, to tam zawiozę i dokupię jeszcze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na działkach jest zawsze żyje kilka kotów dwa razy w tygodniu przywoże im jedzonko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Generalnie każda zwierzątko czuje się lepiej gdy żyje sobie na wolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lew

Zwierzęta z natury są bezdomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka
30 minut temu, Gość Lew napisał:

Zwierzęta z natury są bezdomne

Jak to? Nie budują sobie takich małych z drewna? Widziałam że na wsi psy takie mają z byle czego sobie robią ale głównie z drewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×