Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandra

Nieregularne ale bardzo bolesne skurcze

Polecane posty

Gość Sandra

hej, jestem w 40tc i od wczoraj mam bardzo silne, nieregularne skurcze. Pojawiają się w podbrzuszu i krzyżu, narastają na sile i powoli przechodzą, ale w szczycie skurczu ledwo wytrzymuje. Na początku były w miarę regularne, co 10/7 minut a potem zdarzało się, ze tylko 2 razy w ciągu godziny. Dzisiaj znowu obudziłam się z bólu, były coraz częstsze i teraz znowu nieregularne...

czy to dalej skurcze przepowiadające? Wcześniej po prostu twardniala mi macica podczas nich, a teraz jest masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Szykuj się, podejrzewam, że na dniach przerodzą się w skurcze porodowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ile czasu przed tymi bolesnymi skurczami miałaś twardnienie macicy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Ile czasu przed tymi bolesnymi skurczami miałaś twardnienie macicy? 

Od mniej więcej dwóch tygodni zdarzały się wielokrotnie w ciągu dnia, ale nie były bolesne. Po prostu twardy brzuch i uczucie ciężkości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

To jest wstęp do porodu. Niedługo się rozkręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla
18 minut temu, Gość Sandra napisał:

Od mniej więcej dwóch tygodni zdarzały się wielokrotnie w ciągu dnia, ale nie były bolesne. Po prostu twardy brzuch i uczucie ciężkości 

Dzieki za odpowiedź, jestem w 38 tygodniu i od kilku dni mam takie twardnienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Normalne, jesteś w 40tc szykuj się do szpitala.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi

Miałam tak samo. Boleśnie i nieregularne. Potem się rozkręciło i już wpadły w regularne po 5 min. I na szpital. Moja droga. Zaczyna się poród. Powodzenia. I szczęśliwego rozwiązania 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dynia

Dokładnie. Szykuj się do szpitala. Ja z takimi skurczami pojechałam do szpitala w nocy bo nie umiałam usnąć. Na dodatek przez cały dzień miałam różowy śluz a już później dosłownie krew. Zostawili mnie na bloku porodowym ale ostatecznie jednak cesarka bo syn miał 5kg😱😱 powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra
25 minut temu, Gość Dynia napisał:

Dokładnie. Szykuj się do szpitala. Ja z takimi skurczami pojechałam do szpitala w nocy bo nie umiałam usnąć. Na dodatek przez cały dzień miałam różowy śluz a już później dosłownie krew. Zostawili mnie na bloku porodowym ale ostatecznie jednak cesarka bo syn miał 5kg😱😱 powodzenia! 

Właśnie przed chwila zobaczyłam lekko zabarwiony sluz na różowo, czyli coś się zaczyna. Ile minęło u ciebie czasu do pojawienia się krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ja
8 minut temu, Gość Sandra napisał:

Właśnie przed chwila zobaczyłam lekko zabarwiony sluz na różowo, czyli coś się zaczyna. Ile minęło u ciebie czasu do pojawienia się krwi?

Nie do  mnie ale ci odpowiem. Ja miałam o 10 taki różowy śluz delikatnie krwawienia a o 16 urodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Sandra napisał:

Właśnie przed chwila zobaczyłam lekko zabarwiony sluz na różowo, czyli coś się zaczyna. Ile minęło u ciebie czasu do pojawienia się krwi?

Ja też odpowiem. U mnie dwa dni minęły od pojawienia się różowego śluzu, odeszły mi wody i pojawiły się regularne skurcze co 2-3 min, dwie godziny później mała pojawiła się na świecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U mnie zaczęły się skurcze o 5 rano, potem różowy śluz.  Urodziłam o 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×