Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem położną w pewnym dużym szpitalu i jestem przerażona jak wiele kobiet o siebie nie dba i nie goli tam na dole

Polecane posty

Gość gość

To trochę obrzydliwe nie uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Uważamy, że nie jesteś położną 🙂 bo położna nie zajmuje się ocenianiem owłosienia pacjentek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja się akurat depiluje ale nie uważam że to jakiś obowiązek. Jak ktoś nie chce to nie musi. Higiena to przede wszystkim mycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jako położna powinnaś wiedzieć, że owłosienie łonowe jest potrzebne i chroni. Więc nie powinno sie golic tam na dole do zera, żeby nie mieć częstych infekcji. Prowokacja i nie jesteś położną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc "
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jako położna powinnaś wiedzieć, że owłosienie łonowe jest potrzebne i chroni. Więc nie powinno sie golic tam na dole do zera, żeby nie mieć częstych infekcji. Prowokacja i nie jesteś położną. 

Brawo święte słowa. Do niby położnej autorki, drogą pani najpierw trzeba zasięgnąć podstawowej elementarnej wiedzy, a dopiero potem wypisywać głupoty w necie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Uważamy, że nie jesteś położną 🙂 bo położna nie zajmuje się ocenianiem owłosienia pacjentek 

 

4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jako położna powinnaś wiedzieć, że owłosienie łonowe jest potrzebne i chroni. Więc nie powinno sie golic tam na dole do zera, żeby nie mieć częstych infekcji. Prowokacja i nie jesteś położną. 

a Wy co? Położne? 😄 same znawczynie tu siedzą, chodzące encyklopedie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Jako położna powinnaś wiedzieć, że owłosienie łonowe jest potrzebne i chroni. Więc nie powinno sie golic tam na dole do zera, żeby nie mieć częstych infekcji. Prowokacja i nie jesteś położną. 

W samo sedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

 

a Wy co? Położne? 😄 same znawczynie tu siedzą, chodzące encyklopedie 😄

No widzisz przynajmniej z nimi rozmawiałyśmy na ten temat i ty też byś o tym wiedział gdybyś był kobietą zboczku. Ew. Jesteś nastoletnią karynką z patologii, która ginekologa i położną zobaczy kiedy w końcu wpadnie z sebixem, bo sienokaże, że jednak płukanka z coca-coli nie działa... czyli zapewne niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czytałam tu kilka wątków, w których faceci się żalili, że kobiety nie dbają o higienię intymną. Dla mnie depilacja (przynajmniej dwa razy w tygodniu) to podstawa. Nie wyobrażam sobie współżycia z ,,buszowaniem" wśród zarostu. Na dodatek nawet po dokładnym myciu, podczas oddawania potrzeb fizjoligicznych zbiera się więcej bakterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Depilacja intymna, to kwestia tylko i wyłącznie estetyki. Sama się depiluję, ale zdrowiej jest mieć busz do kolan nawet. Taka z ciebie położna ja z koziej d.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Czytałam tu kilka wątków, w których faceci się żalili, że kobiety nie dbają o higienię intymną. Dla mnie depilacja (przynajmniej dwa razy w tygodniu) to podstawa. Nie wyobrażam sobie współżycia z ,,buszowaniem" wśród zarostu. Na dodatek nawet po dokładnym myciu, podczas oddawania potrzeb fizjoligicznych zbiera się więcej bakterii.

Golenie nijak ma się do dbania o higienę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ta, bo położna nie ma nic innego do roboty, tylko oceniać, jaką kto ma fryzurę na cipce. Bajki to swojej babci opowiadaj, miernoto. Jak już tu napisano - z ciebie położna jak z koziej doopy rakietnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jako położna powinnaś wiedzieć, że owłosienie łonowe jest potrzebne i chroni. Więc nie powinno sie golic tam na dole do zera, żeby nie mieć częstych infekcji. Prowokacja i nie jesteś położną. 

Ja golę się na zero już 15 lat. Gdzie moje "częste infekcje"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

No widzisz przynajmniej z nimi rozmawiałyśmy na ten temat i ty też byś o tym wiedział gdybyś był kobietą zboczku. Ew. Jesteś nastoletnią karynką z patologii, która ginekologa i położną zobaczy kiedy w końcu wpadnie z sebixem, bo sienokaże, że jednak płukanka z coca-coli nie działa... czyli zapewne niedługo.

🤣😶

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tez uwazam Ze To jest bardziej higieniczne.... moj maz lubi Jak Mam zrobiony delikatny pasek😊 na wzgorku

ale tam na dole jest wygolona... 

fakt niestety w ciazy ciezko jest golic miejsca intymne 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyu

W pewnym dużym szpitalu? A gdzie ten duży szpital się znajduje, w którym mieście? W Sim City czy Lego City?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

na papilocie byl taki temat, pewnie te deb.ilki co to pisza przeszly na kafe teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jem

Golenie cipki nie świadczy o zadbaniu. Kobiety robią to tylko i wyłącznie dla męża. Dla nich samych jest to obojętne.Mi też maż często mówi żebym tam się ogoliła,ja zapominam bo wogóle o tym nie myślę.Golę tylko wargi sromowe a reszta to wosk depilacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A mój mąż uwielbia busz, najlepiej jakbym miała totalną dzicz 🙂 ja dla własnego komfortu gole pachwiny i podcinam reszte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jako położna powinnaś wiedzieć, że owłosienie łonowe jest potrzebne i chroni. Więc nie powinno sie golic tam na dole do zera, żeby nie mieć częstych infekcji. Prowokacja i nie jesteś położną. 

Nic nie chroni. Owłosienie służy do czegoś innego. A to, że autorka nie jest położną, to racja. Owłosienie łonowe nie jest wyznacznikiem dbania o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość yyyu napisał:

W pewnym dużym szpitalu? A gdzie ten duży szpital się znajduje, w którym mieście? W Sim City czy Lego City?

😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisi

Twoim obowiązkiem jest golić nas do porodu wiec nie migaj sie od pracy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Włosy łonowe chronią miejsce intymne przed patogenami, takimi jak: bakterie, wirusy, grzyby (mogą one wywoływać infekcje intymne), a także przed kurzem. Usunięcie włosów może podrażniać skórę i prowadzić do stanów zapalnych, przez co zwiększa się szansę na wniknięcie patogenów do organizmu. Są badania, z których wynika, że kobiety bez owłosienia łonowego częściej mają opryszczkę narządów intymnych. Łatwiej też o zarażenie wirusem brodawczaka ludzkiego.

Zapobiegają podrażnieniom i otarciom w okolicach intymnych podczas stosunków.

Zapewniają optymalną temperaturę miejsc intymnych (pełnią podobną funkcję jak włosy pod pachami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Włosy łonowe chronią miejsce intymne przed patogenami, takimi jak: bakterie, wirusy, grzyby (mogą one wywoływać infekcje intymne), a także przed kurzem. Usunięcie włosów może podrażniać skórę i prowadzić do stanów zapalnych, przez co zwiększa się szansę na wniknięcie patogenów do organizmu. Są badania, z których wynika, że kobiety bez owłosienia łonowego częściej mają opryszczkę narządów intymnych. Łatwiej też o zarażenie wirusem brodawczaka ludzkiego.

Zapobiegają podrażnieniom i otarciom w okolicach intymnych podczas stosunków.

Zapewniają optymalną temperaturę miejsc intymnych (pełnią podobną funkcję jak włosy pod pachami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koti

U mnie w ciąży robiło się takie uczulenie od depilacji jakiej kolwiek że przycinalam tylko włoski lepiej to niż swędzące miejsca intymne z krostkami ropnymi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dima
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja golę się na zero już 15 lat. Gdzie moje "częste infekcje"?

W doopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

Ja się nie gole wcale i co? pare razy się tam zgoliłam ale to uczucie rosnących kłujących włosków mnie zniechęciło, po za tym to nie higieniczne, włosy nie rosną tam przypadkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja zaczęłam się golic dopiero w wieku ok. 30 lat i za sprawą wyjazdu egzotycznego. Miałam kusy strój i komfortowo się czulam ogolona. Od tego czasu gole się regularnie, teraz już mi samej przeszkadzają włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×