Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amyyy

Lekkie płomienie w dniu okresu

Polecane posty

Gość Amyyy

Witam serdecznie. Zacznę od tego że okres mam regularnie co 29 dni. Ostatnia miesiączka była 1.11 . Uprawialam seks z partnerem 11.11 i 17.11 czyli w dni płodne. Tego 11 listopada nie doszło w ogóle do wytrysku. 17 najpierw partner skończył na zewnątrz po pieszczotach po kilku godzinach uprawialismy seks ale zdążył wyjść i skończył na zewnątrz. W tym czasie brałam bardzo dużo leków przeciwbólowych ponieważ 10.11 miałam wyrywany ząb i nie umiałam wytrzymać z bólu. Od 11 zaczęły się silne bóle wręcz skurcze podbrzusza ból w prawym boku i ból pachwin oraz problem z oddawaniem moczu. Brałam antybiotyk na to . Bolały mnie sutki i podbrzusze jakieś dwa tyg przed spodziewana miesiączka. Zazwyczaj boli tydzień lub mniej przed. Z piersi leci mi wydzielina ale rok temu przestałam karmić córkę i zdarzało się że coś poleci jeszcze. Brzuch bolał mnie dwa dni przed okresem typowo jak na okres i piersi również. Powinnam dostać 30.11 29 dostałam krwawienia ze skrzepami. Bylo mało krwi rzadka i ciemno czerwona. Trochę krwi poleciało do rana. Wczoraj rano mocniej wieczorem już prawie wcale. W nocy tez było trochę krwi na podpasce teraz nie ma wcale. Pierwszy test zrobiłam jakoś 22 23 listopad wyszła jedna kreska wczoraj robiłam drugi raz i też jedna Ale zrobiłam wieczorem i wcześniej już kilka razy oddałam mocz. Czy test jest wiarygodny? Jakie mogą być przyczyny? Czy to ciąża? Bolą mnie pachwiny przy chodzeniu i wysiłku mam skurcze z prawej strony brzucha. Pierwszy raz mi się to zdarzyło.. byłam na pogotowiu ale zostałam odeslana z kwitkiem. Bardzo proszę o odpowiedź czego mogą być to objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm

co to jest płomienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amy
46 minut temu, Gość hmmm napisał:

co to jest płomienie?

Miało być plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×