Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Kobiety z duzym seksapilem

Polecane posty

Gość Gosc

Ktora kobieta ma dla was duzy seksapil?bo mi niezmiennie od lat Edyta Gorniak, ona ma cos w sobie ze ma tego seksapilu 200%,jej glos, szczupla sylwetka od lat i ogolnie gesty sprawiaja ze ma to Cos! Sp Przybylska byla piekna ale u niej tego seksapilu nie widzialam,byla wiejska baba ale co ppwtarzam byla przepiekna...jeszcze Izabela Scorupco...wokolo siebie nie znam takich kobiet,ani ja a ni moje kolezanki do tego grona sie nie zaliczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kwestia gustu. Dla mnie Górniak to infantylna histeryczka o IQ gąbki, w dodatku uważająca się za ósmy cud świata. Seksapilu w niej nie dostrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Kwestia gustu. Dla mnie Górniak to infantylna histeryczka o IQ gąbki, w dodatku uważająca się za ósmy cud świata. Seksapilu w niej nie dostrzegam.

To tak jak Wy! Ja też Was tak odbieram madki nieroby 🤣🤣 macie IQ gąbeczki bym powiedziała a myślicie że jesteście krokowe życia. 

Podziwiam jedynie kobiety które godzą wychowanie z pracą bo pasożyty są fuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

To tak jak Wy! Ja też Was tak odbieram madki nieroby 🤣🤣 macie IQ gąbeczki bym powiedziała a myślicie że jesteście krokowe życia. 

Podziwiam jedynie kobiety które godzą wychowanie z pracą bo pasożyty są fuuuu

Cóż, jeśli o mnie chodzi (to ja pisałam koment o Górniak) to trafiłaś jak kulą w płot :). Nie mam dzieci (pracuję, żeby nie było!). Podczytuję to forum z ciekawości, jak wiele innych, choć prawie wcale się tu nie udzielam, bo zdecydowana większość tematów zwyczajnie mnie nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaprawda

Nie wiem bo jestem hetero i mi sie podoba kenau reeves i ma to COS

z ladnych polakow aktorow chyba nikt.

maslak jest ladny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×