Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Lokówka stożkowa

Polecane posty

Gość Gosc

Czy warto kupić? Chciałabym zakręcić sobie włosy co jakiś czas a nie tylko prostować. Mam je do pasa, wystopniowane. Czy warto zainwestować w taka lokówkę? Prostownica jak kręcę to nie da się zrobić loków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak komuś nie zależy na zdrowych włosach, to "warto"... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A to co jest najlepsze w takim razie? Bo zwykle walki nie wchodzą w grę bo bardzo brzydko takie loki wyglądają i nie są trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A może lepiej termoloki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z mojego doświadczenia wynika że lokówka i tak będzie mniej szkodliwa dla włosów od prostownicy, bo nie "szura" się nią po włosach. Ale niszczy mniej lub bardziej, wiadomo. Ja jednak uwielbiam efekt luźnych loków i idę na łatwiznę ze względu na wygodę - kilka minut lokówką rano i gotowe, do tego duża kontrola nad efektem. Jeżeli chodzi o stożkową - fajnie byłoby jakbyś miała możliwość ja przetestować, bo efekt bardzo zależy od tego jakie masz włosy. Ja swojego czasu kupowałam różne lokówki, a dzisiaj koniec końców najlepsze  efekty uzyskuję używając najstarszej, zwykłej, takiej o dość standardowym promieniu. Tyle że używam jej jak stożkowej czyli nie używam klipsa tylko okręcam pasmo ręką wokół lokówki i przytrzymuje kilka sekund. Jeżeli chodzi o zdrowsze metody, to jedyna, która dawała w miarę fajne efekty u mnie to było ugniatanie mokrych włosów z głową w dół... Ale wygoda wygrywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U mnie właśnie żadne zwykle metody nie działają bo po godzinie włosy są znów proste tylko spuszone. Tej lokówki nie chce używać codziennie tylko okazyjnie na jakieś wyjścia. Żeby ciagle w tej samej fryzurze nie chodzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc__

ja mam stozkowa i jakos mi nie podeszla. Mam wlosy do ramion i w sumie stozkowa nakrecisz takie sprezynki jesli ktos lubi. Mi bardziej podobaja sie luzne fale i te najczesciej robie prostownica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×