Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania

Potrzebuje porady moi kochani... :)

Polecane posty

Gość Ania

Spotykam się z facetem jakiś czas, krótko pół roku... jest wszystko super, ale on chce mieć ze mną dziecko. Czy to , że mężczyzna chce posiadać ze mną dziecko jest oznaką miłości, jak to potraktować ? Ja mam 25 lat, on 35 😞 zdania są podzielone. Niektórzy mówią,  że chce mnie złapać na dziecko i to tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata

Wiesz, nim się nie przejmuj.

To Twoja decyzja czy chcesz mieć dzieci o czy z nim. 

To co on myśli nie ma nic do tego. 

To on rodzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajska

Pół roku i poważny temat jak dziecko ? Nieeee,za szybko ,poznaj go najpierw . On chce mieć zaklepane ciebie i chce dziecko ,bo jeszcze czuje się na siłach wychować je . Zostaw sobie czas na poznanie jego -tak ze 2-3 lata . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
3 minuty temu, Gość Nata napisał:

Wiesz, nim się nie przejmuj.

To Twoja decyzja czy chcesz mieć dzieci o czy z nim. 

To co on myśli nie ma nic do tego. 

To on rodzi? 

Chciałabym,  jest dobrym, odpowiedzialnym człowiekiem, krzywda mi się nie stanie u jego boku, ale jestem jeszcze młoda, on jest po rozwodzie. Jest dużo starszy i wiem, że marzy o dziecku. A tez nie chce czekać z ciążą do 35r.z bo aż tak nie zależy mi na wielkiej karierze. Chce być po prostu szczęśliwa i kochana. Tylko o nie wiem czy on chce tego dziecka z miłości do mnie, czy po tylko po prostu by je posiadać, bo już czas

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiki

25 lat? A umysłowość nastolatki... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
3 minuty temu, Gość Fiki napisał:

25 lat? A umysłowość nastolatki... 

Cóż zrobić. Jestem rozpieszczona lalka  z dobrego domu. Dorosne pewnie koło 35 r.ż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też mam podobny problem, tylko związek ponad roczny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezpośredni

Idź qrwa do wróżki pustaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleo

Omów z nim szczegóły ewentualnego założenia rodziny. Kto co ogarnia, jaką organizacja domu, życia rodzinnego. Jak kto sobie to wyobraża.W razie co negocjuj. Musisz wyczuć czy facet jest w stanie robić to co deklaruje. Jeśli wszystko pasuje to zdecyduj się na dziecko. To nie jest wcale straszne mieć dziecko przed 30 tym bardziej jeśli wszystko jest poukładane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie sobie robił jaja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

to logiczne iz mezczyzna 35 letni nie bedzie czekac 2 lat do rozmow o dzieciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jesli chcesz dziecko to wg mnie dobry wiek.

Pytanie czy ty je chcesz...?

Jakie masz priorytety w zyciu, co chcesz zrobic, jaki styl zycia prowadzic, jesli masz marzenia zeby byc artysktka, biznesmenka, czy kims kto potrzebuje elasytcznosci to wiadomo ze odpada, 25 lat to wlasciwie wiek gdzie mozna podjac taka decyzje jesli sie jej CHCE .

Pozatym znajomosc  5 m-cy 🙂

Wiesz jak dla mnie to nadal ten facet jest Ci obcym czlowiekiem, takie decyzje jak sie dobrze znacie wg mnie minimum 2 lata aby sie poznac, bo inaczej bedzie to katastrofalna decyzja, plus przy dzieciach warto spojrzec na partnera materialistycznie - czy stac was na dobra edukacje, czy macie pieniadze na zapewnienie dziecku startu - szkola, mieszaknie itd - czy jakos to bedzie. Jesli kogos to obraza to przykro mi ale swiat staje sie technologiczny i dobre zycie beda mieli Ci ktorzy po prostu od wczesnych lat inwestuja w edukacje nauk scislych.

Wg mnie jesli nie jestes pewna daruj sobie pozatym on ma 35 lat a Ty 25 widzisz ze myslicie inaczej a wiezs ile roznic pojawi sie w miare rozwoju znajomosci, a gdy pojawi sie dziecko decyzja o rozstaniu bedzie sie rozbijac o jego losy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po co w ogóle facetowi dziecko? Wszystko i tak spada na kobietę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Po co w ogóle facetowi dziecko? Wszystko i tak spada na kobietę..

Facet który obsesyjnie pragnie dziecka jest jakiś podejrzany dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Facet który obsesyjnie pragnie dziecka jest jakiś podejrzany dla mnie.

No właśnie.. może chce tylko "zaklepać" kobietę, żeby mu nie uciekła itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Poza tym, co to za kolejność? Facet ma 35 lat, niech najpierw się oświadczy, potem ślub i dopiero dziecko. A nie, kolejność od dupy strony. I najważniejsze, czy go stać na dziecko, czy są warunki żeby je wychowywac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Poza tym, co to za kolejność? Facet ma 35 lat, niech najpierw się oświadczy, potem ślub i dopiero dziecko. A nie, kolejność od dupy strony. I najważniejsze, czy go stać na dziecko, czy są warunki żeby je wychowywac..

A to musi być jakaś kolejność? Haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A to musi być jakaś kolejność? Haha 

Nie musi, ale dla autorki lepiej żeby była, niż potem została z niczym, jak się facetowi znudzi zabawa w dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Generalnie facet dobrze usytuowany, specjalista , tylko po rozwodzie, gdzie żona przez 8 lat nie chciała mieć dzieci. Stąd u niego takie pragnienia dziecka. Takie.moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Faceci z parciem na rozmnażanie to zabawne istoty:D

 Na moje oko on cie nie kocha tylko jestes dla niego świetnym materialem na matke  (10lat młodsza! ). Ja bym mu powiedziała,  że najpierw ślub a potem dziecko i zobaczyła reakcję tego cwaniaczka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
1 godzinę temu, Gość Ona napisał:

Faceci z parciem na rozmnażanie to zabawne istoty:D

 Na moje oko on cie nie kocha tylko jestes dla niego świetnym materialem na matke  (10lat młodsza! ). Ja bym mu powiedziała,  że najpierw ślub a potem dziecko i zobaczyła reakcję tego cwaniaczka. 

Cenna wskazówka.  On niby jest chętny na ślub, ale tylko cywilny z racji wcześniejszego rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ouu

Powiedz mi Aniu czemu nie poszukasz równolatka lub maksymalnie 30 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
20 minut temu, Gość Ouu napisał:

Powiedz mi Aniu czemu nie poszukasz równolatka lub maksymalnie 30 latka

Tak jakoś wyszło,  samo z siebie, że on sie napatoczył 🙂 chciałabym znaleźć kogoś w swoim wieku ale ciężko... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
8 minut temu, Gość Ania napisał:

Tak jakoś wyszło,  samo z siebie, że on sie napatoczył 🙂 chciałabym znaleźć kogoś w swoim wieku ale ciężko... ;(

Wiek twój i jego, jeśli chodzi o dzieci idealny, tylko poczekaj tak jeszcze minimum z pół roku, żeby go dobrze poznać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
1 godzinę temu, Gość Ona napisał:

Faceci z parciem na rozmnażanie to zabawne istoty:D

 Na moje oko on cie nie kocha tylko jestes dla niego świetnym materialem na matke  (10lat młodsza! ). Ja bym mu powiedziała,  że najpierw ślub a potem dziecko i zobaczyła reakcję tego cwaniaczka. 

A co , on chce inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaa
15 minut temu, Gość Ania napisał:

Tak jakoś wyszło,  samo z siebie, że on sie napatoczył 🙂 chciałabym znaleźć kogoś w swoim wieku ale ciężko... ;(

tzn co ciezko kogos w twoim wieku lub ciezko o max 5 lat starszego? zartujesz, pozatym sprecyzuj kogo szukasz i jaki jest ten facet to ci pomozemy tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Mówi że ślub cywilny jak najbardziej,  ale o dziecko teraz chce się już starać... A jakoś o zareczynach nie mówi. On miał już żonę. Wszystkie te kwestie przeżył.  Mi jakoś na ślubie nie zależy. Chce tylko być szczęśliwa i mieć dobre życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
1 minutę temu, Gość Ania napisał:

Mówi że ślub cywilny jak najbardziej,  ale o dziecko teraz chce się już starać... A jakoś o zareczynach nie mówi. On miał już żonę. Wszystkie te kwestie przeżył.  Mi jakoś na ślubie nie zależy. Chce tylko być szczęśliwa i mieć dobre życie.

No to złóżcie papiery w urzędzie, ślub i dziecko. Taka kolejność 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakie to czasy nastały ze faceci łapią kobiety na dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
4 minuty temu, Gość hahaa napisał:

tzn co ciezko kogos w twoim wieku lub ciezko o max 5 lat starszego? zartujesz, pozatym sprecyzuj kogo szukasz i jaki jest ten facet to ci pomozemy tutaj

Nie chodzę po imprezach, w pracy same kobiety. A jak już się ktoś trafi, to nie myśli rozsądnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×