Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Bratowa nie chce być animatorką na moim weselu co robić ?

Polecane posty

Gość Gość

Nie długo mój ślub i dużo naszych znajomych będzie z dziećmi. Żona mojego brata pracuje jako nauczycielka i ogólnie ma dar do dzieci więc stwierdziliśmy, że niech nie dają nam z bratem prezentu w kopercie tylko niech ona będzie animatorką dla dzieci bo i tak to lubi. Ona powiedziała, że już ma dla nas prezent i go teraz nie wyrzuci. Nie wiem co teraz bo wesele jest za 2 tyg, bratowa twardo obstaje przy swoim, brat jest zawsze po jej stronie a my zostaliśmy bez animatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znowu ty? po co kolejny identyczny temat zakładasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschła

Jestes nienormalna autorko. Chociaz sama mam dziecko, to gdyby sie trafilo zaproszenie na wesele, to raczej nie ciagnelabym go ze soba, bo co to za zabawa? Przez pare godzin nie ma nic z zabawy, tylko trzeba dziecka pilnowac, a potem je zawiezc do domu, polozyc spac i jeszcze miec kogos do opieki, jesli sie chce skorzystac jeszcze z weselnej nocy, albo...jechac do domu i spac. Moglas zatem zaprosic bez dzieci, a nie meczyc bratowa, to jakies chore, zeby od goscia weselnego zadac zajmowania sie dziecmi:/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kur/wa mać, ja pier/dolę!!!! Poszukaj na necie animatora, zadzwoń i go wynajmij!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Trolo lolololoooo! wymyśl coś lepszego. Nie ma takich idio/tek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiili

Nikt przy zdrowych zmysłach nie zgodził by się na Twoją propozycję. Bądź wdzięczna, jeśli bratowa jeszcze się nie obraziła. Możesz ją natomiast spytać, czy pomoże Ci znaleźć animatora. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Oschła napisał:

Jestes nienormalna autorko. Chociaz sama mam dziecko, to gdyby sie trafilo zaproszenie na wesele, to raczej nie ciagnelabym go ze soba, bo co to za zabawa? Przez pare godzin nie ma nic z zabawy, tylko trzeba dziecka pilnowac, a potem je zawiezc do domu, polozyc spac i jeszcze miec kogos do opieki, jesli sie chce skorzystac jeszcze z weselnej nocy, albo...jechac do domu i spac. Moglas zatem zaprosic bez dzieci, a nie meczyc bratowa, to jakies chore, zeby od goscia weselnego zadac zajmowania sie dziecmi:/ 

Ale ona bardzo lubi dzieci. Po za tym te zajmowanie się dziećmi byłoby zamiast prezentu, nie musiałaby nic dawać w kopercie, więc układ uczciwy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie długo mój ślub i dużo naszych znajomych będzie z dziećmi. Żona mojego brata pracuje jako nauczycielka i ogólnie ma dar do dzieci więc stwierdziliśmy, że niech nie dają nam z bratem prezentu w kopercie tylko niech ona będzie animatorką dla dzieci bo i tak to lubi. Ona powiedziała, że już ma dla nas prezent i go teraz nie wyrzuci. Nie wiem co teraz bo wesele jest za 2 tyg, bratowa twardo obstaje przy swoim, brat jest zawsze po jej stronie a my zostaliśmy bez animatora.

Ty taka poyebana bylas od zawsze, czy dopiero teraz ci sie tak porobilo?Po chuya pana zakladasz po raz czwarty ten sam temat, deb.i.lozo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Tiili napisał:

Nikt przy zdrowych zmysłach nie zgodził by się na Twoją propozycję. Bądź wdzięczna, jeśli bratowa jeszcze się nie obraziła. Możesz ją natomiast spytać, czy pomoże Ci znaleźć animatora. 🙂

Wolałabym ja za animatorkę, bo to bliska rodzina, a nie kogoś obcego, a ona i tak bardzo lubi dzieci, ma do nich podejscie, więc dla niej to rozrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiili

Powiem wprost: kto dobrowolnie zrezygnuje z zabawy, żeby niańczyć cudze dzieci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

marne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mel.b

Wiesz na jej miejscu to wogole na to wesele bym juz nie przyszla. Jest gosciem chce sie wybawic z mezem bo co on mialby w tym czasie robic obskakiwac obce baby a moze razem z nia pilnowac cudze dzieci, puknij sie powinnas sie wstydzuc za taka propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wolałabym ja za animatorkę, bo to bliska rodzina, a nie kogoś obcego, a ona i tak bardzo lubi dzieci, ma do nich podejscie, więc dla niej to rozrywka.

Wystarczyło zapytać czy chce sobie dorobić pracując na Twojej imprezie... stawkę jakaś konkretną zaproponuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Wolałabym ja za animatorkę, bo to bliska rodzina, a nie kogoś obcego, a ona i tak bardzo lubi dzieci, ma do nich podejscie, więc dla niej to rozrywka.

Qrwa, wez yebnij barana o sciane, moze cos ci sie przejasni w tym durnym lbie. Jak mozna byc takim cwokiem, no nie ogarniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiili

Zajmowanie się dziećmi jest nużące i męczące, bez względu na to, jak bardzo uwielbia się dzieci. 

Bratowa jest ważnym gościem na Twoim weselu i chce skorzystać ze swojego przywileju. 

Kiedy będziesz mieć już swoje dzieci, zrozumiesz ją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jol

Każdy Gość na weselu powinien się bawić a ty powinnaś wynająć animatora. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, marawstala napisał:

Wystarczyło zapytać czy chce sobie dorobić pracując na Twojej imprezie... stawkę jakaś konkretną zaproponuj.

No już mówiłam jej, że zamiast prezentu mogłaby zająć się dziećmi, czyli robić to co ona i tak lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No już mówiłam jej, że zamiast prezentu mogłaby zająć się dziećmi, czyli robić to co ona i tak lubi.

Ale prezent Ci się nie nalezy bo niby za co? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, marawstala napisał:

Ale prezent Ci się nie nalezy bo niby za co? : )

Mówię o prezentach weselnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

No już mówiłam jej, że zamiast prezentu mogłaby zająć się dziećmi, czyli robić to co ona i tak lubi.

Durna piz.do, wczoraj pisalas, ze przeprosisz bratowa za te glupia bezczelna propozycje i poszukasz animatora, a dzis pierd...lisz to samo apiać od nowa?!Jestes ty, kur..a, normalna?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Mówię o prezentach weselnych.

No tak prezenty dostaniesz od gości a nie pracowników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Durna piz.do, wczoraj pisalas, ze przeprosisz bratowa za te glupia bezczelna propozycje i poszukasz animatora, a dzis pierd...lisz to samo apiać od nowa?!Jestes ty, kur..a, normalna?!

Ja nic takiego nie napisałam, ktoś to napisał za mnie. Zresztą ja nie mam jej za co przepraszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, marawstala napisał:

No tak prezenty dostaniesz od gości a nie pracowników...

Ona nie jest pracownikiem moim, tylko gościem który miałby zająć się dziećmi na moim weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja nic takiego nie napisałam, ktoś to napisał za mnie. Zresztą ja nie mam jej za co przepraszać.

A powinnaś, bo jesteś zwykłą chamką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A powinnaś, bo jesteś zwykłą chamką.

Przecież nic takiego jej nie zrobiłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ona nie jest pracownikiem moim, tylko gościem który miałby zająć się dziećmi na moim weselu.

Każdemu z gości możesz przydzielić inne zadanie i tym sposobem ograniczysz koszty : ) genialny pomysł, co nie .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość marawstala napisał:

Każdemu z gości możesz przydzielić inne zadanie i tym sposobem ograniczysz koszty : ) genialny pomysł, co nie .)

Ja potrzebuje tylko animatora, a moja bratowa po prostu w tej roli sprawdzi się najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja potrzebuje tylko animatora, a moja bratowa po prostu w tej roli sprawdzi się najlepiej.

No co Ty, pewnie kucharka... cala obsługa wesela, a może nawet i zespół weselny dałoby radę utworzyc... Ty to się lepiej dowiedz : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajaj
Przed chwilą, marawstala napisał:

No co Ty, pewnie kucharka... cala obsługa wesela, a może nawet i zespół weselny dałoby radę utworzyc... Ty to się lepiej dowiedz : )

Ze Ci się chce dyskutować z tym trolidłem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×