Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Bratowa nie chce być animatorką na moim weselu co robić ?

Polecane posty

Przed chwilą, Gość Ajaj napisał:

Ze Ci się chce dyskutować z tym trolidłem :D.

Liczę na to, że i mnie zaprosi : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiili

Widzę, że bardzo chcesz, żeby bratowa była animatorką na Twoim weselu, ale prosząc ją o to, popełniasz NIETAKT! Innymi słowy, zachowujesz się jak chamka bez kultury. 

Musisz wybrać, czy być kobietą z klasą: przeprosić, za niestosowną propozycję i zatrudnić animatora

LUB

pozostać chamką i zarazić do siebie bratową (oraz być może większą część rodziny). 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajaj
2 minuty temu, marawstala napisał:

Liczę na to, że i mnie zaprosi : )

A, no tak. Tylko musisz napisać, co umiesz, zeby mogła Ci przydzielić jakąś rolę, bo wiesz, na jej weselu goście się nie bawią tylko usługują :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lycy

Wez odpusc. Nic na sile. Bratowa i tak zachowala sie z klasa. Ja bym chyba do konca zycia pamietala ci taka zniewage. Wiesz mi animatorzy znaja sie na rzeczy daj ktoremus szanse a nie uczepilas sie bratowej. Co myslisz ze zalozy stroj klowna przebierze sie za jakies zwierzatko spoci przy tym a potem bedzie jeszcze fantastycznie bawic sie ze swoim mezem. Dziwie sie ze brat nie nastukal ci rozumu do glowy bo i jemu ta propozycja zmarnowalabys zabawe chyba ze braciszek figo fago lubi bawic sie z obcymi babami i byloby.jemu na reke. Jestes bezczelna i wyrachowana do bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat

To provo jest adwent zadnych wesel teraz nie ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Ajaj napisał:

A, no tak. Tylko musisz napisać, co umiesz, zeby mogła Ci przydzielić jakąś rolę, bo wiesz, na jej weselu goście się nie bawią tylko usługują :D.

W sumie to mogę robić wszystko, niech mnie tylko zaprosi : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alix
49 minut temu, Gość Gość napisał:

Ona nie jest pracownikiem moim, tylko gościem który miałby zająć się dziećmi na moim weselu.

Gość na weselu się bawi, a nie pracuje. Zajmowanie się dziećmi i to jednak praca. Mój mąż jest szefem kuchni i kocha to co robi co nie znaczy, że na weselu brata miałby w ramach prezentu tyrać w kuchni. Przemyśl to swoje prowo, bo to nawet śmieszne nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 minut temu, Gość Kat napisał:

To provo jest adwent zadnych wesel teraz nie ma 

oczywiście, że prowo ale akurat wesela są. Sama byłam w zeszłym roku w adwencie na weselu i teraz też idę, za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Aha, a to bratowa ma odrobić za prezent, a brat co? będzie balował w tym czasie i innymi babami? czy siedział sam przy stole? Z drugą połową się idzie na wesele. Dopracuj to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Ludzie przeciez to prowokacja a Wy sie tak dajecie lapac na haczyk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×