Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niska

Nowa praca a tam tylko mężczyźni,pomocy

Polecane posty

Gość Niska

Hej! Jak w temacie.dostalam dziś świetną robotę,i dowiedziałam się też że stanowiska zajmują sami mężczyźni.moze dla Was to super sprawa,dla mnie natomiast będzie to mega stresujące doświadczenie.otoz.cale życie jestem bardzo nieśmiała.jak obcy mężczyzna coś mi mówi ja zaczynam szybciej oddychać,czuje pąsy które rozlewają mi się na policzkach,nie mogę znaleźć odpowiednich slow.to co się dzieje ze mną to horror.pomimo tego że mam męża,tak,męża!ale ten związek był nieco inny,on był moim długoletnim przyjacielem i tylko z nim umiem normalnie rozmawiać.nie wyobrażam sobie tam pracy,od popołudnia boli mnie brzuch,jak bym wiedziała jak wyglada sytuacja w tej firmie to bym nie składała tam papierów. Z drugiej strony praca tam to moje wielkie marzenie i bardzo dobre zarobki.czy możecie mi coś doradzić? Jak tam funkcjonować?zależy mi na fajnej atmosferze a czuje że będą się śmiać tam że mnie że ja taka płochliwa,wstydzaca się...chyba dziś nie zasnę z nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Idz na probe, moze sie przekonasz i nie bedzie tak zle jsk myslisz, a jak nie zawsze mozesz sie zwolnic

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cgkjgf

Z facetami bardzo dobrze się pracuje. Miałam taką pracę. Jedynie co to często bałaganiarze, ale za to bez złośliwości, zawiści i intryg. Fajnie było. Na początku trochę się też wstydzilam, ale postanowilwm pokonać lęk. To z pewnością pomoże Ci się wyzbyć fobii, przyzwyczaić się. Później trochę brakowało mi babskich rozmów, zatrudnili kobietę i ta zaczęła zaraz rywalizacje, więc daj spokój.. Nie obawiaj się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looo

Wlasnie, z facetami dobzre sie pracuje, lepiej niz z kobietami, sa bardziej konkretni.  Mezczyzna tez czlowiek, traktuj ich nor,malnie i rob swoje, badz kompetentna i skup sie na pracy, nie na nich,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

moim zdaniem z facetami pracuje się tak samo dobrze jak z kobietami 🙂 Przyzwyczaisz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niska

Wspierajcie mnie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie martw się, wezmą cię grupowo, bo cierpią na niedobór samic w biurze. będziesz stękać i jęczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pracuje w branży IT, więc całe studia mnóstwo facetów, w pracy również.  Nie widzę zbyto różnicy jeżeli chodzi o pracę z mężczyznami, a z kobietami. Po prostu traktuj ich jak ludzi, współpracowników, nie jak przedstawicieli konkretnej płci. Bo w sumie co to za różnica czy wysyłasz maila do Kasi czy do Marka, albo czy konsultujesz projekt z Basią czy Wojtkiem?

Czy faceci są bardziej konkretni? Zależy. Czy lepiej się z nimi pracuje? Zależy. Czy nie obgadują? Zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka

wezmą cię w kanapke to potem będziesz marzyć o kolejnym dniu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale masz harem!My wszystkie tutaj co zazdroscimy, chyba chcesz sie pochwalic.Ale ja raz mialam w jednym miejscu pracy samych facetow,za to takie brzydale, ze jak by wszyscy tacy byli na swiecie to lepiej zostac lesbijka.W dodatku jeden stale puszczal oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×