Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak namówić męża aby CAŁKOWIECIE ZERWAĆ KONTAKTY Z JEGO RODZINĄ ja nie daje rady

Polecane posty

Gość gość

Ciągle teściowej coś nie pasuje, ja chodze wkurzona, mam ochotę jej wydrapać oczy, teraz afera że kiedy jedziemy na Wigilie, powiedziałam ze do nich przyjedziemy w 1 dzień świąt a Wigilia u moich to pretensja że Wigilia u moich co roku i mogłabym tak MILIONY opowiadac mam ja w dupie nie chce ich widzieć/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A nie pomyślałaś, że skoro co roku wigilia  u twoich rodziców, to może raz mąż i jego rodzina chcieliby spędzić ten dzień razem? Jak sobie pomyśle, że kiedyś mój syn trafi na takie suczysko, to mi się już nóż w kieszeni otwiera 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale z Ciebie samolub autorko...

Ja też nie przepadam za rodziną męża, ale Wigilię spędzamy i z nimi i z moją rodziną. Trochę latania jest, ale raz w roku można się poświęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co wy macie z tymi tesciowymi?? 🤣😂 Wszędzie tematy jaka to teściowa jest zła, a wy cudowne 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz prosić męża o zerwanie kontaktów z rodziną? Rodzina jest jaka jest ale rodzina to rodzina. Postaw się w jego sytuacji. Czy jak on by ci kazał to zrobić to byś to zrobiła? Litości ...

 

Teściowa się nie przejmuj poprostu niech jednym uchem wlatuje a drugim wylatuje 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tesco

Autorko jesteś walnięta.Powinien być podział,w jednym roku wigilia u rodziców twojego męża w drugim roku wigilia u twoich rodziców.Ja zrobiłam najlepiej żeby właśnie nie dzielić- zapraszam wraz z mężem i z dziećmi rodziców i teściów do siebie ubić,mam dzieci w wieku 2-12 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tesco

Sorry z tym "ubić"coś mi słownik pokręcił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie mogę polki to lenie śmierdzące co zawsze się na wigilię wcisnąć muszą do kogoś. A może sama zorganizuj wigilię u siebie o zaproś obie strony? Ale nie pewnie wolisz na gotowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×