Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wakabayashi

Dzisiaj mam 30 urodziny... i siedzę samotnie jak palec, smutno mi w ogóle..

Polecane posty

Gość Wakabayashi

30 urodziny, spędzam (zresztą jak każdy inny dzień-weekend itp) samotnie..., wziałem sobie nawet urlop w pracy na jutrzejszy dzień aby sobie dzisiaj uczcić "tę starość" , i jakiś taki dołek mnie złapał..

siedze samotnie, nawet nie mam z kim pogadać, pije sobie piwko i jest mi źle ;(  nie tak sobie wyobrażałem siebie w dzieciństwie w wieku 30 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k

To życzymy by kolejne był już z kimś do pary:) 

Ja i mąż oczywiście:) 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakabayasi
1 minutę temu, Gość K4k napisał:

To życzymy by kolejne był już z kimś do pary:) 

Ja i mąż oczywiście:) 😉

kobieta zawsze ma kogoś.. nigdy nie narzeka na samotność czy brak seksu, to niesprawidliwe

ja jestem od lat samotny a o seksie to w ogole zapomniałem

30stke ku.rwa... spedzam samotnie siedzac i pijac piwo, ja pie.rdole jaka zenada.. oczywiscie nie musze mowic, ze przykladowego sylwestra identycznie bede spedzal.. samotnie w domu pijąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Arystocweles ty masz codziennie inny wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakabayasi
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Arystocweles ty masz codziennie inny wiek

twoj stary to cwel arystopedale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Wakabayasi napisał:

kobieta zawsze ma kogoś.. nigdy nie narzeka na samotność czy brak seksu, to niesprawidliwe

ja jestem od lat samotny a o seksie to w ogole zapomniałem

30stke ku.rwa... spedzam samotnie siedzac i pijac piwo, ja pie.rdole jaka zenada.. oczywiscie nie musze mowic, ze przykladowego sylwestra identycznie bede spedzal.. samotnie w domu pijąc

Nieprawda. Ja jestem kobietą, nawet ładną i też tak mam. Seks owszem, mogę mieć ale przygodny a tego nie potrzebuję. Dobre towarzystwo to jest coś. Ale tego się nie znajdzie byle gdzie i byle z kim więc mamy taki sam problem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hop

Działaj coś, bo inaczej za rok też będziesz tak spędzał urodziny. Pozdrawia rok starsza koleżanka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 minut temu, Gość K4k napisał:

To życzymy by kolejne był już z kimś do pary:) 

Ja i mąż oczywiście:) 😉

Czasem lepiej być samemu i pewnie nie zaprzeczysz 😉 a Autorowi życzę zdrowia, szczęścia którego musisz poszukać i niekoniecznie w kimś innym, przede wszystkim zdrowia bo gdy go zabraknie to nic już nie ucieszy. 100 lat!!! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Hop napisał:

Działaj coś, bo inaczej za rok też będziesz tak spędzał urodziny. Pozdrawia rok starsza koleżanka 

Czyżby hmm a może byłaby z Was udana para...nono 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Malediwy napisał:

Nieprawda. Ja jestem kobietą, nawet ładną i też tak mam. Seks owszem, mogę mieć ale przygodny a tego nie potrzebuję. Dobre towarzystwo to jest coś. Ale tego się nie znajdzie byle gdzie i byle z kim więc mamy taki sam problem 😉

Jedziemy na malediwy, taki spontan jest potrzebny i może odmienić życie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To ten deebil Arystoteles kto tego nie widzi toteż debbil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakabayasi
8 minut temu, Gość Hop napisał:

Działaj coś, bo inaczej za rok też będziesz tak spędzał urodziny. Pozdrawia rok starsza koleżanka 

a niby co ja mogę działać? od lat nastu działam I NIC

 

12 minut temu, Malediwy napisał:

Nieprawda. Ja jestem kobietą, nawet ładną i też tak mam. Seks owszem, mogę mieć ale przygodny a tego nie potrzebuję. Dobre towarzystwo to jest coś. Ale tego się nie znajdzie byle gdzie i byle z kim więc mamy taki sam problem 😉

przynajmniej masz seks na zawołanie- ja dałbym wiele by go miec.. nie uprawialem go od 5 lat i po prostu wariuje z tego powodu, jestem tak nie zaspokojony, ze to kosmos...

 

6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Czasem lepiej być samemu i pewnie nie zaprzeczysz 😉 a Autorowi życzę zdrowia, szczęścia którego musisz poszukać i niekoniecznie w kimś innym, przede wszystkim zdrowia bo gdy go zabraknie to nic już nie ucieszy. 100 lat!!! 🙂

kiedys tez tak myslalem, dzisiaj jednak zdecydowanie stwierdzam, ze lepiej jednak z kims byc, nawet z braku laku, ale jednak byc.. samotnosc zabija

 

4 minuty temu, Gość Gość napisał:

To ten deebil Arystoteles kto tego nie widzi toteż debbil

w głowe się walnij kre.tynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki_jeden_964

Dobrze Ci autorze. Żadnych problemów, robisz co chcesz. Jak się ożenisz to dopiero przyjdą problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakabayasi
1 minutę temu, Gość taki_jeden_964 napisał:

Dobrze Ci autorze. Żadnych problemów, robisz co chcesz. Jak się ożenisz to dopiero przyjdą problemy.

robie co chce? tzn co? siedze samotnie poraz milionowy z piwem? daj spokoj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
52 minuty temu, Gość Wakabayashi napisał:

30 urodziny, spędzam (zresztą jak każdy inny dzień-weekend itp) samotnie..., wziałem sobie nawet urlop w pracy na jutrzejszy dzień aby sobie dzisiaj uczcić "tę starość" , i jakiś taki dołek mnie złapał..

siedze samotnie, nawet nie mam z kim pogadać, pije sobie piwko i jest mi źle ;(  nie tak sobie wyobrażałem siebie w dzieciństwie w wieku 30 lat...

Nie Ty jeden... Ja znowu mam męża ale życie zawodowe leży...Jestem na emigracji i jak patrzę na moje życie to też mi smutno, że tak sie to ułozyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
48 minut temu, Gość Wakabayasi napisał:

kobieta zawsze ma kogoś.. nigdy nie narzeka na samotność czy brak seksu, to niesprawidliwe

ja jestem od lat samotny a o seksie to w ogole zapomniałem

30stke ku.rwa... spedzam samotnie siedzac i pijac piwo, ja pie.rdole jaka zenada.. oczywiscie nie musze mowic, ze przykladowego sylwestra identycznie bede spedzal.. samotnie w domu pijąc

A czemu np nie poszukasz przyjaciół czy kolegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Wakabayasi napisał:

robie co chce? tzn co? siedze samotnie poraz milionowy z piwem? daj spokoj..

Ja też siedze sam i nie widzę problemu, a pić sam nie pije. Co Ty masz za problemy, problem jest z Tobą, polecam zmiane nastawienia. Smacznego piwa 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakabayasi
2 minuty temu, Gość gość napisał:

A czemu np nie poszukasz przyjaciół czy kolegów?

ale co tzn poszukasz przyjaciol? mam wyjsc na ulice z kartka szukam przyjaciol? oszalales??

4 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie Ty jeden... Ja znowu mam męża ale życie zawodowe leży...Jestem na emigracji i jak patrzę na moje życie to też mi smutno, że tak sie to ułozyło

no wlasnie.. masz meza, czyli masz kogos, wtedy w kazdej trudnej sytuacji mozna sobie poradzic, w samotnosci nic nie jest fajny i wszystko jest ciezkie

1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ja też siedze sam i nie widzę problemu, a pić sam nie pije. Co Ty masz za problemy, problem jest z Tobą, polecam zmiane nastawienia. Smacznego piwa 😉

nie zmienie nastawienia na stare lata, to siedzi we mnie.., sory ale nagle nie powiem sobie w głowie "o jak cudownie mi samotnie w domu" podczas kiedy wszyscy dawno maja zony itp, a ja ciagle siedze sam, nuda i samotnosc mnie zabija, do tego celibat mnie wykancza, mam mega libido- ktore w ogole nie jest zaspokajane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki_jeden_964

Ja dłużej byłem sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ale co tzn poszukasz przyjaciol? mam wyjsc na ulice z kartka szukam przyjaciol? oszalales??

x

najłatwiej znaleźć w pracy albo np na jakichś kółkach zainteresowań

może zapisz się na jogę, kurs tańca, warsztaty fotograficzne czy cos innego, co Cię interesuje 🙂 

jak ktos wyżej napisał, działaj coś 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakabayasi
Przed chwilą, Gość gość napisał:

ale co tzn poszukasz przyjaciol? mam wyjsc na ulice z kartka szukam przyjaciol? oszalales??

x

najłatwiej znaleźć w pracy albo np na jakichś kółkach zainteresowań

może zapisz się na jogę, kurs tańca, warsztaty fotograficzne czy cos innego, co Cię interesuje 🙂 

jak ktos wyżej napisał, działaj coś 🙂 

w pracy mam znajomych tylko na czesc-czesc, i to wszystko.. kazdy dawno ma swoja rodzine i nie szuka przygód

a zapisanie sie na cokolwike w moim przypadku nie wchodzi w gre, bo po pracy wracam tak zmeczony, ze padam na pysk, zreszta pracuje na 3 zmiany wiec niemialbym czasu na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
1 godzinę temu, Gość Wakabayasi napisał:

a niby co ja mogę działać? od lat nastu działam I NIC

 

przynajmniej masz seks na zawołanie- ja dałbym wiele by go miec.. nie uprawialem go od 5 lat i po prostu wariuje z tego powodu, jestem tak nie zaspokojony, ze to kosmos...

 

kiedys tez tak myslalem, dzisiaj jednak zdecydowanie stwierdzam, ze lepiej jednak z kims byc, nawet z braku laku, ale jednak byc.. samotnosc zabija

 

w głowe się walnij kre.tynie

Seks jest mało ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ja też jestem samotna chociaż jestem w związku. Różne są historie. Mój mąż ma bardzo dużo znajomych, ja nie mam nikogo. Ciagle siedzę sama, nawet jakbym chciała komuś zaproponować spotkanie czy coś napisać, pogadać to nie mam do kogo. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakabayasi
4 minuty temu, Gość Kiss napisał:

Seks jest mało ważny.

może dla ciebie.. dla mnie zycie bez seksu to jak zycie bez tlenu

3 minuty temu, Gość Ania napisał:

Ja też jestem samotna chociaż jestem w związku. Różne są historie. Mój mąż ma bardzo dużo znajomych, ja nie mam nikogo. Ciagle siedzę sama, nawet jakbym chciała komuś zaproponować spotkanie czy coś napisać, pogadać to nie mam do kogo. 😞

chcialbym miec ten smieszny problem, ze jestem samotny w zwiazku... byscie zobaczyli co to PRAWDZIWA samotnosc to byscie szybciutko zmienili zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
3 minuty temu, Gość Ania napisał:

Ja też jestem samotna chociaż jestem w związku. Różne są historie. Mój mąż ma bardzo dużo znajomych, ja nie mam nikogo. Ciagle siedzę sama, nawet jakbym chciała komuś zaproponować spotkanie czy coś napisać, pogadać to nie mam do kogo. :(

Ale z tego co Autor pisze on najbardziej boleje nad brakiem darmowego seksu. 

A akurat bez seksu mozna życ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
2 minuty temu, Gość Wakabayasi napisał:

może dla ciebie.. dla mnie zycie bez seksu to jak zycie bez tlenu

chcialbym miec ten smieszny problem, ze jestem samotny w zwiazku... byscie zobaczyli co to PRAWDZIWA samotnosc to byscie szybciutko zmienili zdanie

To idz na prostytutki albo bzyknij jakiegos geja. Z takim podejsciem do kobiet i głupimi tezami 

2 godziny temu, Gość Wakabayasi napisał:

kobieta zawsze ma kogoś.. nigdy nie narzeka na samotność czy brak seksu, to niesprawidliwe

ja jestem od lat samotny a o seksie to w ogole zapomniałem

30stke ku.rwa... spedzam samotnie siedzac i pijac piwo, ja pie.rdole jaka zenada.. oczywiscie nie musze mowic, ze przykladowego sylwestra identycznie bede spedzal.. samotnie w domu pijąc

nic dziwnego, ze jesteś samotny i lepiej dla ludzi żeby tak pozostało na zawsze, bo możesz zniszczyć komuś życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

W dodatku masz zadatki na alkoholika, Arystoteles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakabayasi
5 minut temu, Gość Kiss napisał:

Ale z tego co Autor pisze on najbardziej boleje nad brakiem darmowego seksu. 

A akurat bez seksu mozna życ.

jako kobieta nigdy nie zrozumiesz faceta.. , dla ciebie seks to cos na wyciagniecie reki, tak jak dla mnie pojscie, kupienie piwa i wypicia, dla mnie to zaden mega wyczyn- tak samo dla was seks

jednak jakbys wygrala w totka szostke to bys latala przez rok zadowolona- to pomysl, ze dla nas jest tym seks- jak trafienie w totka

i zrozumiesz co my czujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Mam wielu kolegów i twierdzą, że ich rozumiem, więc nie pieprz głupot 😂🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Poza tym, głupcze, masz duże szanse na przygodny seks, chyba, że wyglądasz jak żul albo głosisz te glupie tezy, które tu piszesz. Na pewno większe niż moja znajoma na wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×