Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

MAM TEGO DOSYĆ!!!! znowu nie ma śniegu ile to już lat? To chore! W zimie ma być śnieg, do cholery. Kto myśli podobnie?

Polecane posty

Gość Gość
29 minut temu, Gość gość napisał:

ach, to ty, kojarzę sie psycholko. Ujadasz na to województwo od ładnych paru lat na kafe, masz jakąś obsesję na tym punkcie, jeśli stamtąd pochodzisz to nawet s?rasz we własne gniazdo. Coś ci powiem, tępa strzało: mądrzy i głupi, ciemni  i oświeceni sa WSZĘDZIE a zachowanie ludzi (niektórych) na wsi nie różni się czy to wieś mazowiecka, podlaska, podkarpacka czy inna. Tępa dzido... tak wiem masz obsesję, ktos z Podkarpacia zaszedł Ci za skore. ludzie sie tam przeprowadzają, jezdzą w Bieszczady bo to piekna, czysta okolica, nie to co twoja farszafka. i mowie to choc samą mnie los zmusil to chwilowego zycia w stolicy.

Chyba ty CZASEM nie jestes bezrobotna.

Pewnie jest ze świętokrzyskiego  😂 tyłu zj/ebanych ludzi jak stamtąd w życiu nie spotkałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagi
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A ty jesteś oczywiście cepem i jełopą bo dla ciebie każdy na Podkarpaciu musi być bezrobotny! Doucz się prostaczko z Polski A bo słoma ci z butów wystaje . Wystawiasz sobie świadectwo buraka.

Posłuchaj dziewczynko, o śnieżną  pierzynkę tupią dzieci i bezrobotni, bo nie mają nic innego do roboty jak tylko obserwowac spadające płateczki i lepić bałwanki. Ludzie ktorzy muszą ogarniać życie, spieszą się do pracy, dzieci odprowadzają do przedszkoli, a zatem jeżdżą tam samochodami, pociągami, autobusami lub chodzą pieszo doskonale wiedzą jakie to jest uciążliwe i niebezpieczne. Drogi są fatalne, auta trzeba skrobać, komunikacja się spóźnia albo nie dociera, chodniki oblodzone jak tam wcześniej pani pisała o swoich złamaniach. To odnośnie bezrobocia, a o Podkarpaciu napisałam, bo sama napisałaś o Sanoku więc tylko się odniosłam. Do samego regionu nic nie mam, mam tam wielu znajomych GOPRowców i oni akurat podzielają moje zdanie. Źle mnie zrozumiałaś, bo widocznie masz jakiś kompleks na tym tle. W dodatku jesteś sfrustrowana i agresywna. Ogarnij się. Kup sobie śnieżek w sprayu i nie truj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość Dagi napisał:

Posłuchaj dziewczynko, o śnieżną  pierzynkę tupią dzieci i bezrobotni, bo nie mają nic innego do roboty jak tylko obserwowac spadające płateczki i lepić bałwanki. Ludzie ktorzy muszą ogarniać życie, spieszą się do pracy, dzieci odprowadzają do przedszkoli, a zatem jeżdżą tam samochodami, pociągami, autobusami lub chodzą pieszo doskonale wiedzą jakie to jest uciążliwe i niebezpieczne. Drogi są fatalne, auta trzeba skrobać, komunikacja się spóźnia albo nie dociera, chodniki oblodzone jak tam wcześniej pani pisała o swoich złamaniach. To odnośnie bezrobocia, a o Podkarpaciu napisałam, bo sama napisałaś o Sanoku więc tylko się odniosłam. Do samego regionu nic nie mam, mam tam wielu znajomych GOPRowców i oni akurat podzielają moje zdanie. Źle mnie zrozumiałaś, bo widocznie masz jakiś kompleks na tym tle. W dodatku jesteś sfrustrowana i agresywna. Ogarnij się. Kup sobie śnieżek w sprayu i nie truj.

Nie, kłamliwa kreaturo. W dodatku mająca innych za głupszych niż sama jesteś. No WŁAAAŚNIE, eureka bystrzaku, zobaczyłaś że napisałam o Sanoku to dawaj cisnąć po całym regionie, obrażać ludzi tam mieszkających. Jeśli myślisz że przerzucaniem na mnie zarzutów które każdy zdrowy człowiek w głowie formułuje przeciw tobie i twojemu chamstwu to będziesz sie wydawała lepsza, to się mylisz. to ty zaczęłaś, ty prowokujesz, ty obrażasz i to ty masz dziecko kompleksy. Obrzydliwa babo sfrustrowana.

P.S. Ludzie, którzy jeżdżą do pracy i odwożą dzieci do przedszkola mogą lubić śnieg tępoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
57 minut temu, Gość Gość napisał:

Pewnie jest ze świętokrzyskiego  😂 tyłu zj/ebanych ludzi jak stamtąd w życiu nie spotkałam 

Mozliwe. Zakompleksione babiszcze, które leczy własne braki wyśmiewaniem innych, w swoim mniemaniiu gorszych od siebie. A chamka z niej niesamowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

Nie, kłamliwa kreaturo. W dodatku mająca innych za głupszych niż sama jesteś. No WŁAAAŚNIE, eureka bystrzaku, zobaczyłaś że napisałam o Sanoku to dawaj cisnąć po całym regionie, obrażać ludzi tam mieszkających. Jeśli myślisz że przerzucaniem na mnie zarzutów które każdy zdrowy człowiek w głowie formułuje przeciw tobie i twojemu chamstwu to będziesz sie wydawała lepsza, to się mylisz. to ty zaczęłaś, ty prowokujesz, ty obrażasz i to ty masz dziecko kompleksy. Obrzydliwa babo sfrustrowana.

P.S. Ludzie, którzy jeżdżą do pracy i odwożą dzieci do przedszkola mogą lubić śnieg tępoto

To nie do mnie ale właśnie ty pokazujesz swój poziom kolejnymi inwektywami agresywna, wulgarna damo. Tamta babka nic takiego nie napisała, a ty już toczysz pianę i rzucasz wyzwiska w kolejnym wpisie. Ja się z nią w całości zgadzam, a już w życiu nie uwierzę że ludzie którzy muszą jeździć samochodami i ogarniać się w taką pogodę lubią śnieg. Wszystko to fajnie wygląda ale donżyciankiedy masz na glowie milion spraw jest upierdliwe i niebezpieczne jeżeli chodzi o transport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość gość napisał:

Mozliwe. Zakompleksione babiszcze, które leczy własne braki wyśmiewaniem innych, w swoim mniemaniiu gorszych od siebie. A chamka z niej niesamowita.

Jeżeli dobrze przeczytałam to ona pisała o Karkonoszach, a to chyba nie jest świętokrzyskie.... no ale czego się spodziewać po intelektualistkach z kafe. Tak czy owak boli was,  że ktoś się przywala do Podkarpacia, a same co robicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sib

Po pierwsze mamy jeszcze jesień. Kalendarzowa zima zaczyna się 22 grudnia. Po drugie ja nic fajnego nie widzę w śniegu. Dla dzieci to może jest frajda bo rzucają się śnieżkami, lepią bałwana czy jeżdżą na sankach, ale ja już w takie rzeczy się nie bawię. Dla osób dorosłych śnieg jest uciążliwy ponieważ muszą odśnieżać chodniki przed domem czy zakopią się w śniegu podczas jazdy samochodem. Więc mi śnieg do szczęścia nie jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagi
17 minut temu, Gość gość napisał:

Nie, kłamliwa kreaturo. W dodatku mająca innych za głupszych niż sama jesteś. No WŁAAAŚNIE, eureka bystrzaku, zobaczyłaś że napisałam o Sanoku to dawaj cisnąć po całym regionie, obrażać ludzi tam mieszkających.

Pokaż mi gdzie ja obrażam ludzi z Podkarpacia. Jedno zdanie! i daruj sobie te wyzwiska w moją stronę, bo tylko wariatkę robisz z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×