Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieśmiała zakręcona

Nieśmiałość

Polecane posty

Gość Gosc
5 minut temu, Gość nieśmiała zakręcona napisał:

Jak się pozbyć nieśmiałośći? Gdyż utrudnia mi życie codzienne 

Po prostu otwórz się na ludzi, nie bój się. Tylko bądz też ostrożna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Też tak mam  i chyba o to chodzi, żeby ludzi mieć gdzieś, bo kto sie przejmuje nimi tkwi w nieśmiałości. Przykład, właśnie chcę napisać do kogoś, ale za bardzo myślę co dalej i nic nie zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Otwarcie się na ludzi powoduje, że łykasz tez wszystko co dobre od nich dostaniesz, jak i złe i bardzo to czujesz a są różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Przestać myśleć co pomyślą by trzeba. Niektórzy po alkoholu tak mają ja akurat nie piję. Jak myślisz, dlaczego piją? Bo Ułatwia to im nie przejmowanie sie otoczeniem, co ludzie pomyślą. Ja odradzam, wole nie próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Onsam napisał:

Przestać myśleć co pomyślą by trzeba. Niektórzy po alkoholu tak mają ja akurat nie piję. Jak myślisz, dlaczego piją? Bo Ułatwia to im nie przejmowanie sie otoczeniem, co ludzie pomyślą. Ja odradzam, wole nie próbować.

Nigdy z alkoholem nie próbowałam się otworzyć zaczynam mieć powoli kur.. dosyć tej nieśmiałośći m in dlatego się tnę ciężko wyciągnąć coś ze mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

a, napisałem co tam będę się wahać jak c..a a dlatego że zacząłem myśleć a co się będę przejmowałjakąś tam kobietą, przecież może mamy coś wspólnego, jest tajemnicza ale i ciekawie napisała zdanie i wysłałąem co mi tam

Ja też. Po prostu chyba chodzi o to żeby próbować tego czego się boisz. Tu mi odpisałaś i to już coś 😉 Myślę, że z czasem się jest coraz mniej nieśmiałym.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gość Onsam napisał:

a, napisałem co tam będę się wahać jak c..a a dlatego że zacząłem myśleć a co się będę przejmowałjakąś tam kobietą, przecież może mamy coś wspólnego, jest tajemnicza ale i ciekawie napisała zdanie i wysłałąem co mi tam

Ja też. Po prostu chyba chodzi o to żeby próbować tego czego się boisz. Tu mi odpisałaś i to już coś 😉 Myślę, że z czasem się jest coraz mniej nieśmiałym.

 

Z czasem mniej a u mnie pogłębia się w Realu jest ciężko przełamać się pisze wyznania swoje myśli.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie wierzę co za skojarzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×