Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Podjęłam decyzję, że nie zostanę matką

Polecane posty

Gość gość

Zauważyłam ciekawą rzecz. Osoby, które pracują z dziećmi i mają ku temu faktycznie powołanie, z reguły nie mają własnych dzieci. Nie wiem tylko, czy to w moim otoczeniu, czy jednak szerzej. Odkąd siedzę a kafeterii, autorka jest pierwszą bezdzietną i chcącą zostać dalej bezdzietną osobą, która nie obraża tutaj dzieci, czy ich matek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Tak, jest tu masa kobiet, które nie chcą mieć dzieci i mają tak jak ona. W końcu to dział 'bezdzietne'

Właśnie!

Idźcie sobie na  dział erotyczny albo ogólny i nie denerwujcie matek,które mają zupełnie inne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
59 minut temu, Gość Ha ha ha ha ha napisał:

Aha, i jeden normalny się znalazł nagle, ha ha ha!!!!!

"Ha ha ha!!!!!!"... Ile ty masz lat, 12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XDXDXD
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Właśnie!

Idźcie sobie na  dział erotyczny albo ogólny i nie denerwujcie matek,które mają zupełnie inne problemy.

A gdzie ma zadać pytanie osoba, która ma rozterki dotyczące macierzyństwa? To chyba logiczne, że w miejscu, które dotyczy macierzyństwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beka z MADEK zawsze i wszę
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Właśnie!

Idźcie sobie na  dział erotyczny albo ogólny i nie denerwujcie matek,które mają zupełnie inne problemy.

To na cholerę tu wchodzisz? Nie przeczytałaś tematu?

A co do problemów, no wiadomo, tylko wy, madeczki je macie. Cycusiowanie (tfu) i rzadka kupa, co my, bezdzietni możemy wiedzieć o prawdziwych problemach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×