Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Były facet miesza mi w głowie

Polecane posty

Gość Gość

Hej, chciałabym zapytać was co sądzicie o tej całej sytuacji.

W zeszłym roku spotykałam się z facetem. Nasza znajomość była bardzo krótka i dość dziwna.. Spotykaliśmy się miesiąc. Ogólnie przez ten niecały miesiąc nie wiedziałam konkretnie o co mu chodzi i jakie ma plany wobec mnie.. strasznie mieszał mi w głowie, słodził, mówił jaka to nie jestem wyjątkowa, ze chciałby być ze mną, na spotkaniach próbował się do mnie dobierać a gdy odmawiałam potrafił się obrazić i nie odzywać się do mnie tydzień. Ogólnie czułam się złe psychicznie, ciagle przez niego płakałam

po 4 tygodniach gdy wyjechałam na wakacje facet ewidentnie mnie olał pisząc do mnie smsa ze nic do mnie nie czuje i ze nie chce robić mi nadziei.. było mi przykro bo facet dawał mi nadzieje, No ale trudno.. kontakt urwał się na 8 miesięcy. Po czym odezwał się do mnie jakby nigdy nic ze on żałuje, ze chciałby wszystko naprawić, a ja dałam się wciągnąć w rozmowę i doszło do spotkania..  na którym oczywiście było to samo co 8 miesięcy wcześniej obiecanki cacanki i dobieranie się, a jak nic z tego nie wynikło to strzelał focha na kilka dni.  Ogólnie ,odzywał się rzadko, po czym zaprosił mnie na imprezę i tam pokazał swoje prawdziwe ja.. kompletnie mnie olał na imprezie, nie interesował się mną tylko uganiał się za dziewczynami w klubie.. byłam wściekła, na drugi dzień mnie przepraszał ale nie wybaczyłam.i kontakt z jego strony ponownie się urwał na kilka miesięcy po prostu mnie olal.. po 2 tygodniach od tej sytuacji z klubem widziałam u niego na fejsie Że zaczął spotykać sie z kims i wyobraźcie sobie Ze dziewczyna siedziała obok niego a on ukradkiem pisał do mnie. I tak od tego momentu do dzisiaj odzywa się do mnie co kilka miesięcy jakby nigdy nic pyta co u mnie, pisze ze jest o mnie zazdrosny zapraszał na spotkanie do którego nie doszło, ze ciagle żałuje ze tak postąpił, ze chciałby żebym była obok itp 

dziewczyny co sądzicie o jego zachowaniu? O co mu chodzi ze najpierw powiedział ze nic nie czuje a co kilka miesięcy pisze do mnie ze żałuje, ze chciałby naprawić a nic z tym nie robi.. tylko miesza mi w głowie. Po co on to robi.. myśli o nim wracają i znowu się niepotrzebnie zadręczam.. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sądzę, że zachowuje się tak bo widzi, że może Cie mieć na prtrykniecie palcami praktycznie. Nie musi o Ciebie zabiegać, starać się, a przynajmniej nie musiał, wiedział, że jak się odezwie, to się z nim spotkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Witaj w klubie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Olej go widać, ze to mega dupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×