Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Zarodek rosnie zbyt wolno, gin podejrzewa problem z wchlanianiem kwasu foliowego

Polecane posty

Gość gosc

albo niedobory wit b12(dostalam skierowanie na badanie). Lekarka przepisala kwas foliowy na recepte z duzo wieksza dawka. Obawiam sie, bo to juz 8 tydzien a kwas foliowy jest najwazniejszy w poczatkowych tygodniach. Wczesniej bralam kwas foliowy dostepny w aptece bez recepty. Czy ktoras z was miala problem z wchlanianiem kwasu foliowego a dziecko urodzilo sie zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorencja

Hej, miałam podobny problem, zarodek rósł zbyt wolno w 6 tygodniu, ale lekarz polecił mi zamiast kwasu foliowego dietyloamid kwasu lizergowego - to nie jest zbyt popularna terapia, ale pomogło i zarodek zaczął rosnąć jak szalony! Może zapytaj swojego ginekologa o to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Hej Lorencja, dziekuje za podpowiedz. Zaraz sobie napisze i przy nastepnej wizycie za 1,5 tyg(z tym, ze wtedy bede juz w 10 tyg) zapytam o to. A pamietasz moze crl w 6 tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja p i e r d o l e. Lekarka zapisała leki, a ta k r e t y n k a na forum się pyta co o tym sądzą inni. Brak słów po prostu 🤦‍♀️ serio chcesz urodzić bezmózga albo innego rozszczepa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorencja
35 minut temu, Gość gosc napisał:

Hej Lorencja, dziekuje za podpowiedz. Zaraz sobie napisze i przy nastepnej wizycie za 1,5 tyg(z tym, ze wtedy bede juz w 10 tyg) zapytam o to. A pamietasz moze crl w 6 tygodniu?

1,7 mm, ale po tym kwasie lizergowym natychmiast urósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×