Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cratin

Kocham kobietę ale wątpię żeby coś z tego mogło być

Polecane posty

Gość cratin
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jesteś jej winny szacunek i uczciwość wobec niej, nic poza tym, ale jak widać nie stać cię ani na jedno, ani na drugie.😕

dlaczego tak mówisz, co źle robię,? chcę to zmienić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cratin

szanuję i jestem uczciwy, trochę nieśmiały. Nie mam złych zamiarów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość cratin napisał:

szanuję i jestem uczciwy, trochę nieśmiały. Nie mam złych zamiarów 

Masz, chcesz wykorzystać, prowadzić podwójne życie z nią w ukryciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Masz, chcesz wykorzystać, prowadzić podwójne życie z nią w ukryciu

To najlepiej Twoim zdaniem chwalić się i oznajmiać wszem i wobec? Po co obnosić się z takimi sprawami? Nie lepiej zaznać spokoju i szczęścia w swoim towarzystwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość ... napisał:

To najlepiej Twoim zdaniem chwalić się i oznajmiać wszem i wobec? Po co obnosić się z takimi sprawami? Nie lepiej zaznać spokoju i szczęścia w swoim towarzystwie?

Lepiej siedzieć w piwnicy niż oddychać pełna piersią na świeżym powietrzu?  Chcialbyś teraz mieć ją w ukryciu a potem wyprzeć się,  że cokolwiek ciebie z nią łączy/ło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Lepiej siedzieć w piwnicy niż oddychać pełna piersią na świeżym powietrzu?  Chcialbyś teraz mieć ją w ukryciu a potem wyprzeć się,  że cokolwiek ciebie z nią łączy/ło 

Dobra, rozumiem o co Ci chodzi. Pisałem tyko ze swojej perspektywy. Jestem introwertykiem i nie lubię wścibskości, obgadywania i krytykowania innych ludzi. Z Twojej perspektywy może to wyglądać że On chciałby Ciebie wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość ... napisał:

Jestem introwertykiem i nie lubię wścibskości, obgadywania i krytykowania innych ludzi. 

 Ona pewnie też się tego obawia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Może myślisz ze ona tu na kafeteri na forum będzie pisać, noooo napewno, to jakby w totolotka trafić. W sumie już  trafiłeś bo ktoś Cię kocha na tym świecie.Dziekuj Bogu.Znajdź tę kobietę, szukaj  jej bo będziesz żałował, a ona przez ciebie będzie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

OMoże myślisz ze ona tu na kafeteri na forum będzie pisać, noooo napewno, to jakby w totolotka trafić. W sumie już  trafiłeś bo ktoś Cię kocha na tym świecie.Dziekuj Bogu.Znajdź tę kobietę, szukaj  jej bo będziesz żałował, a ona przez ciebie będzie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Ona jest taka sama jak ty ,ciągnie was do siebie,jak ta miłość przetrwała aż 2 lata to ta kobieta musi Cię bardzo kochać,.Wytrzymać tak długo.Skryta miłość, ty się obawiasz nie no teraz to ja bym miała pewność że ta kobieta jest bardzo za tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Wiesz gdzie mieszka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freddy Mercury

Eh, miłość boly, Love kills! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobna sytuacja ona

Jestem kobietą w podobnej sytuacji, poznaliśmy się ponad pół roku temu i to było to, strzał chyba Amora, w sumie nie wiem ale to on bardzo inicjował kontakt na początku, to on pisał, dzwonił,chciał się spotkać mimo że byłam zajęta i on też... Te same daty urodzin, te same myśli, wizje w głowie, obydwoje byliśmy i jestesmy w szoku, ze patrzymy na siebie i myślimy o tym samym. I co z tego, ja jestem kobietą, nie piszę pierwsza, nie zachęcam, choć kocham szaleńczo, myślę o nim, czekam I on pisze co jakiś, długi czas. A ja przez brak systematyczności mam wątpliwość czy u niego to naprawdę "to".... Nie ignoruj jej, bardzo bym chciała żeby "A" ze mną o tym porozmawial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta ona
1 godzinę temu, Gość Freddy Mercury napisał:

Eh, miłość boly, Love kills! 

boly... boly... bolywood! ;D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda

Jak miłość boli?,pieniądze nie,nic,nie da ci tej radości, siły, szczęścia ,energii, co daje odwzajemniona miłość.Boże jak wtedy człowiek czuję się wspaniale.To taki cud,jak ktoś cię kocha i ty kochasz jego

Cytat

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrarada

Pisaniem na forum  i posiłkowaniem się durnym komentarzami nic nie zyskasz. Nie lepiej napisać do niej. Co masz do stracenia? nie wiem żonaty jesteś czy co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Up. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cratin

Mam żonę i 5 synów. To mój balast i przeszkoda. Co robić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutno tak jakoś

No napewno nie pisz smsów zebym widziala i to w takim miejscu. A jednak to prawda że widziano Cię z kobietą z ciemnymi włosami. A jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnie

Ups nakryla cie. Wozisz w samochodzie inną . Bosz. Zobaczyć to kobiecie to serce pęknąć może. No to pięknie. Widziała Cię . Pewnie się nie spodziewałas.  Jabym uciekla jakbym to zobaczyła ,przykre. Musisz mieć monitoring wokół głowy jak takas gapa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gangsta

Nieee on taki nie jest. Tą którą woził to pewnie siostra albo bratanica jego szefa .A smsy pisał do mamy albo brata. Ot takie zwykłe nieporozumienie. Nie bądź zla. Kobieto nie bądź smutna. Kobieto nie uciekaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cratin
31 minut temu, Gość goscinnie napisał:

Ups nakryla cie. Wozisz w samochodzie inną . Bosz. Zobaczyć to kobiecie to serce pęknąć może. No to pięknie. Widziała Cię . Pewnie się nie spodziewałas.  Jabym uciekla jakbym to zobaczyła ,przykre. Musisz mieć monitoring wokół głowy jak takas gapa. 

Ty psychopatko przestań mnie śledzić. Podam cie na policję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gangsta napisał:

Nieee on taki nie jest. Tą którą woził to pewnie siostra albo bratanica jego szefa .A smsy pisał do mamy albo brata. Ot takie zwykłe nieporozumienie. Nie bądź zla. Kobieto nie bądź smutna. Kobieto nie uciekaj. 

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnie

Ty popatrz do lusterka gruby brzydoku. Kto by Cię śledził. Paszczurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnie

Bebech ci jaja miażdży. Z takim jak ty to chyba tylko z litości ktoś na chwile uwagę zwróci. I to podgarle . Obleśny jesteś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adwokatka

Ludzie to niemożliwe zeby.kogoś spotkać na.kafeterii. Macie jakieś skojarzenia podobne rzeczy w życiu.Uwarzam że to niemożliwe .Ale ludzie mają podobne sprawy . Nie.wierzę tu piszą ludzie z.calej Polski i nietylko .A wy co sasiedzi ,znajomi.? Zastamowcie się czy to mozliwe.Jak masz autorze na.imię tylko szczerze i z jakiego wojewodztwa? Tak samo i ty koleżanko jak masz na imię i z jakiego regionu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adwokatka

Ludzie to niemożliwe zeby.kogoś spotkać na.kafeterii. Macie jakieś skojarzenia podobne rzeczy w życiu.Uwarzam że to niemożliwe .Ale ludzie mają podobne sprawy . Nie.wierzę tu piszą ludzie z.calej Polski i nietylko .A wy co sasiedzi ,znajomi.? Zastamowcie się czy to mozliwe.Jak masz autorze na.imię tylko szczerze i z jakiego wojewodztwa? Tak samo i ty koleżanko jak masz na imię i z jakiego regionu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cratin

Nazywam się Mariusz Łapowski i jestem z Raciborza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnie

Zwisa mi to . Malgorzata mieszkam w okolicach Bogatyni. I jestem dumna z tego. Nie piszę po forach że kocham 2 lata kobietę jak pryszczaty 16latek. Pisać na forum dla kobiet to już jest dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnie

I tak Cię nie polubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×