Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Serio

Jak wydzielić kącik na łóżeczko dla dziecka

Polecane posty

Gość Serio

Mieszkamy obecnie w dwupokojowym mieszkaniu (przechodni pokój z kuchnią plus drugi pokój) w czternaście osób (teściowie, babcia z dziadkiem, siostra teściowej z partnerem, siostra męża w jednym pokoju, druga siostra męża z narzeczonym i dwójką dzieci plus ja z partnerem i pięcioletnim dzieckiem z poprzedniego związku w drugim pokoju. Jestem w czwartym miesiącu ciąży, chcę wstawić łóżeczko dla dziecka, ale nie za bardzo mam gdzie. W naszym pokoju mamy dwa łóżka piętrowe (takie że jest jednoosobowe na górze i dwuosobowe na dole) i wersalkę. Nie ma żadnych innych mebli, bo pokój ma 14 metrów kwadratowych. Na wersalce śpi mój pięciolatek, chyba że mamy kogoś na noc (wynajmujemy jedno miejsce na wersalce na Airbnb) to wtedy mój partner tam śpi razem z gościem. Wtedy pięciolatek śpi ze mną. 

Był ktoś w podobnej sytuacji? Macie jakieś pomysły jak to zorganizować żeby było wygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Serio napisał:

Mieszkamy obecnie w dwupokojowym mieszkaniu (przechodni pokój z kuchnią plus drugi pokój) w czternaście osób (teściowie, babcia z dziadkiem, siostra teściowej z partnerem, siostra męża w jednym pokoju, druga siostra męża z narzeczonym i dwójką dzieci plus ja z partnerem i pięcioletnim dzieckiem z poprzedniego związku w drugim pokoju. Jestem w czwartym miesiącu ciąży, chcę wstawić łóżeczko dla dziecka, ale nie za bardzo mam gdzie. W naszym pokoju mamy dwa łóżka piętrowe (takie że jest jednoosobowe na górze i dwuosobowe na dole) i wersalkę. Nie ma żadnych innych mebli, bo pokój ma 14 metrów kwadratowych. Na wersalce śpi mój pięciolatek, chyba że mamy kogoś na noc (wynajmujemy jedno miejsce na wersalce na Airbnb) to wtedy mój partner tam śpi razem z gościem. Wtedy pięciolatek śpi ze mną. 

Był ktoś w podobnej sytuacji? Macie jakieś pomysły jak to zorganizować żeby było wygodnie?

Zrób hamak pod sufitem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elo

Może łóżeczko podwieszane pod sufitem? Bardzo modne teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serio
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Zrób hamak pod sufitem 

Niestety pod sufitem mamy grzędę i kury tam mieszkają, nie wciśnie się hamaka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Serio napisał:

Niestety pod sufitem mamy grzędę i kury tam mieszkają, nie wciśnie się hamaka. 

A w piętrowym łóżku między pietrami jest przestrzeń do zagospodarowania. Czy słoiki i wędzonki tam trzymacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W kuchni pod stołem tez pewnie miejsca nie ma, bo baniak z % na święta brodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Serio napisał:

Niestety pod sufitem mamy grzędę i kury tam mieszkają, nie wciśnie się hamaka. 

To może wywies pod parapetem za oknem. W opowieści przydałoby się więcej dzieci i że nie ogarniacie które jest czyje i kto z kim ma te dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powinniście wprowadzić harmonogram spania. W ten sposób możecie zmniejszyć ilość łóżek. Jest 14 osób, to wypadałoby że na jednej zmianie śpi 4-5 osób, więc wystarczą dwa piętrowe łóżka i jedno normalne. Jak ktoś przyjedzie na airbnb to wtedy losujecie zapałki i ktoś śpi na karimacie. I w ten sposób zyskujesz masę miejsca do wykorzystania. Nawet biurko dla dziecka wstawisz jak pójdzie do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschła

:D:D:D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×