Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Young_Werter

Chciałbym w końcu pójść do prostytutki, pozbyć się prawictwa, ale jestem zbyt nieśmiały:(

Polecane posty

Gość Young_Werter

Upatrzyłem kilka fajnych dziewczyn na roksie, ale boję się do nich zadzwonić. Macie jakiś sposób na stresa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueWhale
19 minut temu, akimuszki napisał:

No co ty nie wymiekaj tylko nie ma co sie bac 👋:classic_smile:

Sęk w tym, że na przestrzeni ostatnich lat zadzwoniłem do paru div. Skończyło się na krótkich wymianach zdań. Nie miałem jaj, żeby się umówić. Czuję się wtedy, jak pies na smyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666ppp

Chcesz rady?
Probuj az trafisz na odpowiednia... celuj w te za najwieksze kwoty.. i  nigdy w zyciu nie idz do agencji. Tylko cichodajki i mlode niunie studentki. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666ppp

Niesmialosc mozna pokonać za pomocą chociażby alkoholu i środków uspokajających 😛😇🤔:classic_huh:  Chwilowo, ale wystarczy aby pobzykac :classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruhacz
38 minut temu, Gość akimuszki666ppp napisał:

Chcesz rady?
Probuj az trafisz na odpowiednia... celuj w te za najwieksze kwoty.. i  nigdy w zyciu nie idz do agencji. Tylko cichodajki i mlode niunie studentki. 😉

porada jak z dooopy.Widać że nigdy nie byłeś u diwyTe za największą kasę może i ładne ale bez kija nie podchodź tym bardziej na pierwszy raz.Na pierwszy raz najlepsza taka koło 40 w średniej stawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×