Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KEK XD

Kocham właścicielkę mojej chałupy xD ona jest kochana, przytuli doradzi pocieszy, chałupę mi remontuje na gwiazdkę xD

Polecane posty

Gość KEK XD

Ja mam szczęście w życiu ze mi ludzie pomagają i mnie kochają na przekór innym złym istotom xD 

noi do... tak czeba żyć xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEK XD
9 minut temu, Leżaczek napisał:

A ty jak fraier płacisz 1500?

1100 a wiesz jaki widok?xD 

bekla xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEK XD

Ona w stanach pracowała jako projektantka wnętrz i teraz mi kuchnie robi xD będę miał zmywarkę! XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEK XD

Gdzie z opłatami, to plus media... mieszkam na masakrycznie drogim osiedlu, ale nie narzekam. Elegancko jest bo pod oknem mam park i tam już forever będzie spokój i cisza xD może se kupię te chawire xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Właśnie zamierzam kupić takie mieszkanko na wynajem 🙂 fajnie jakby miało panoramiczne okna.
Ale na razie nie ma ofert, może jak sprzedam moje to będa. Może w styczniu już uda się wystawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEK XD

Widok z mojego okna jest na pewnej grupie Facebooka bo mi ukradli zdjenncie tak się podniecili, podałbym namiary ale tu stalking i w ogóle wiec nie xD 

wlascicielka kochana przyniesla mi tabletki do ssania bom chory a niedługo mi sok malinowy przyniesie żebym sobie piwko z soczkiem zagrzał xD jak ona o mnie dba xD 

dobrzy ludzie są wokół mnie, i tak ma być. Jak to Niemen śpiewał .... lecz ludzi dobrej woli jest więcej... i mocno wierze w to... ze ten świat nie zginie dzięki nim nieee nie nieeee! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×